Camping Campéole Le Coiroux
Het goed verzorgd deels glooiend terrein ligt naast een groot recreatiecomplex met een avonturen-park en een meer dat zich leent voor zwemmen, watersporten en vissen. Vooraan liggen de voorzieningen, zoals een winkel, een restaurant en het openluchtzwembad en kleuterbad. De kinderen kunnen spelen op het middenterrein. Centraal hierom heen liggen de staanplaatsen terwijl de huurlocaties aan de randen van de camping zijn geplaatst.
Campéole Le Coiroux is gelegen in de Dordogne, midden in de bossen. Op 300 meter van de camping vind je een meer met een mooi zandstrand.
Campéole Le Coiroux is een middelgrote camping van 160 hectare in een van de mooiste regionale vakantieparken in Midden-Frankrijk. De camping heeft 62 toeristische staanplaatsen en 84 huuraccommodaties. Omdat het in een bos gelegen is, zijn er behoorlijk wat schaduwrijke staanplaatsen. Er zijn ook staanplaatsen met minder beschutting. Alle staanplaatsen zijn redelijk ruim (van 120 tot 150 vierkante meter). De staanplaatsen zijn afgebakend en zijn beschikbaar met of zonder elektriciteit. Op Campéole Le Coiroux vind je ook diverse huuraccommodaties, zoals bungalowtenten, mobilhomes en chalets. De huuraccommodaties zijn van alle gemakken voorzien en beschikken over een overdekt terras met tuinmeubilair. Er is een mobilhome geschikt voor mindervaliden.
Zwemmen
Op de camping vind je een eenvoudig zwembad en een pierenbadje. Leuker is om natuurlijk naar het meertje vlakbij de camping te wandelen. Dit ligt op zo’n 300 meter lopen van Campéole Le Coiroux en heeft een ruim zandstrand, waar je heerlijk kunt zonnen. Het meer leent zich uitstekend voor watersporten en vissen. Er is een speelweide bij het meer waar kinderen kunnen spelen. Naast het meer is er ook een basketbalveld, een voetbalveld en een beachvolleybalveld.
Activiteiten
Campéole Le Coiroux biedt een recreatieprogramma van 3 juli tot en met 27 augustus (behalve op zaterdagen). Zo worden er dansavonden, karaoke, quizavonden, themamaaltijden, bioscoopavonden en één evenementdag per maand georganiseerd. Voor kinderen zijn er kinderclubs (van 4 tot en met 7 jaar en van 8 tot en met 10 jaar) waar ze mee kunnen doen aan spelletjes, knutsel- en sportactiviteiten en bezoekjes aan boerderijen of viskwekerijen. In het hoogseizoen worden er vanaf de camping bovendien diverse wandelingen, excursies en activiteiten georganiseerd, zoals kanoën en bergbeklimmen.