Camping Au Mica
De familiecamping is gelegen in het hart van natuurpark Ballons des Vosges. Langs het terrein stroomt een ondiep beekje, met een klein strandje, waarin kinderen dammen kunnen bouwen. Er is een verwarmd zwembad, een goed gevulde bibliotheek en een kruidentuin, waar men van kan genieten. In het hoogseizoen wordt er eenmaal per week een wijnproeverij georganiseerd. Caravans met meer dan één as zijn niet toegestaan.
Camping au Mica ligt in het hart van natuurpark Ballons des Vosges en is een fijne bestemming voor gezinnen met kleine kinderen en rustzoekende ouderen.
De charmante familiecamping is rustig en groen gelegen op 550 meter hoogte, net buiten het dorpje Corcieux. Hier kom je tot rust in de natuur en kunnen kinderen tot een jaar of 10 lekker spelen.
Overzichtelijke camping
Met 62 staanplaatsen op een oppervlakte van 1,5 hectare is het een overzichtelijke camping. De grasrijke kampeerplekken zijn 80 tot 105 m2 groot en liggen grotendeels half in de schaduw. Daarbij kun je kiezen uit staanplaatsen met verschillend comfort:
- Natuur zonder elektriciteit
- Comfort met elektriciteit
- Comfort + met elektriciteit, water, riool
Voor tentkampeerders is er een apart veld. Liever wat meer luxe? Verblijf dan in een van de goed onderhouden en eigentijds ingerichte huuraccommodaties.
Kindvriendelijk
Voor kleine kinderen is de camping één groot feest. Zo stroomt langs het terrein een ondiep beekje. Hier kunnen ze dammen bouwen, pootjebaden en zandkastelen maken op het strand(je). Ook het verwarmde zwembad en kleuterbad biedt een hoop waterpret. De speeltuin met grote trampoline is ideaal om energie kwijt te raken. In het hoogseizoen is er een miniclub voor kinderen tot 10 jaar oud. Samen met hun (Nederlandse) vakantievriendjes kunnen ze dan leuk knutselen en vingerverven.
Prima voorzieningen
De (sanitaire) voorzieningen zijn prima in orde, waardoor je ook als ouder geniet van een onbezorgde kampeervakantie. Zo is er een wasserette, restaurant met terras, broodservice en gratis wifi. Ook je hond is welkom. Verder kun je in het hoogseizoen enkele keren in de week aanschuiven voor een table d'hôte en is er een keer per week een wijnproeverij.