5-sterren campings

  • 5-sterren top campings voor het hele gezin
  • Met veel voorzieningen, prachtig sanitair en een geweldig terrein
  • Geïnspecteerd door de ANWB

5-sterren campings

ANWB score
5 - 5
X
Landen
Frankrijk
X
Regio's
Midi-Pyreneeën
X
Wissen

1 campings gevonden

<
1
>

Baden in luxe op 5 sterren campings

Een 5 sterren camping is de perfecte bestemming voor de hele familie. De allermooiste faciliteiten en het ruime aanbod van activiteiten zorgen ervoor dat niemand zich verveelt. Ze liggen op de mooiste plekjes en bieden je alle comfort en gemak voor een volledig ontspannen vakantie.

Een veelzijdig aanbod

Luxe campings staan bekend om de paradijselijke ervaring die ze hun kampeergasten aanbieden. Je vindt er moderne en schone sanitaire voorzieningen en er zijn zelfs campings die je de mogelijkheid van privésanitair op je eigen staanplaats bieden. Op het terrein vind je bovendien altijd meer te doen. Dineer bij kaarslicht in de luxe restaurants of geniet van een wijntje op het terras aan het water.

Exclusief voor campinggasten

Ook overdag is er op 5 sterren campings genoeg te belecen. De kids kiezen uit een ruim aanbod aan activiteiten, ze gaan knutselen met het animatieteam, doen mee met een wedstrijdje voetbal of nemen een duik in het prachtige zwemparadijs. Op de meeste campings vind je spannende glijbanen, fonteinen en golfslagbaden, of een overdekte speeltuin waar ze zich uren vermaken met klimmen en klauteren. En 's avonds is er een kinderdisco met modeshow. Samen met hun vriendjes doen wat ze willen; daarmee geef je je kinderen de vakantie van hun dromen.

Voor iedereen wat wils

5 sterren campings zijn een geweldige plek voor familievakanties, maar ook voor rustzoekers en ouderen. Op het terrein bevinden zich dan ook veel sportfaciliteiten. Sla een balletje op het tennisveld, doe je wekelijkse workout in de fitness of laat je heerlijk verwennen in het wellnesscentrum. Sommige campings liggen in de buurt van de mooiste golfbanen van Europa, een perfect moment om de clubs weer eens uit de tas te halen. En heb je echt nergens zin in, relax dan een dagje bij de caravan en geniet vanuit je ligstoel van het prachtige uitzicht over de wijnvelden.

Ga glamoureus kamperen

Ga je voor extra luxe en wil je een totaal verzorgde kampeervakantie, dan kies je voor 5 sterren campings met een glamping-aanbod. Verblijf in een stoere safaritent, overnacht in een lodge met alles erop en eraan of kies voor een volledig ingerichte tipi. En wat dacht je van een privézwembad naast je tent? Het enige wat je meeneemt, is je koffer, want alles staat al helemaal voor je klaar. De vakantie kan dus meteen na aankomst beginnen!

Op toplocaties in Europa

Geen enkele camping is hetzelfde; ze blinken stuk voor stuk uit met iets speciaals en bijzonders in hun aanbod. Veel luxe campings liggen dan ook op toplocaties, in de buurt van toeristische attracties en grote steden of vlak bij natuurgebieden, midden in de duinen of aan een meer vol watersportmogelijkheden. Ze zijn de perfecte uitvalsbasis om de omgeving te verkennen en bieden daarom vaak fietsverhuur of uitstapjes met gids aan. Bezoek overdag de sfeervolle stadjes in de omgeving of ga een avondje flaneren op de boulevard.

  • Sorteer
  • Kaart
  • Filter