Camping La Brande
Rijen bomen verdelen deze camping in meerdere velden. Eén deel is fantasievol aangelegd, met veel bloeiende struiken en achteraan een speelveld. Schaduw komt hier van zeildoeken aan palen. Heggen delen het andere deel van het terrein op in straatjes met veel schaduw. De stacaravans en kampeerplaatsen zijn goed van elkaar gescheiden. Het zwembad heeft een schuifdak, glijbaan en jacuzzi. Er is een grote speeltuin met veel verschillende toestellen waarop ook oudere kinderen zich prima vermaken.
Camping La Brande ligt op het eiland Île d’Oléron aan de Franse kust. Het gezellige en kleurrijke eiland is na Corsica het grootste eiland in Frankrijk en is een heerlijke plek om tot rust te komen.
Rijen bomen verdelen deze middelgrote camping in meerdere velden. De camping ligt op een van de meest natuurrijke stukken van het eiland. De staanplaatsen zijn gescheiden van de huuraccommodaties. De camping heeft beschikking over een aantal mobilhomes en chalets. Wie liever gaat kamperen maar niet met een eigen tent wil gaan, kan een safaritent huren.
Spetteren en sporten in het zwembad
Waterratten vermaken zich in het verwarmde buitenzwembad. Er zijn twee baden en een jacuzzi. Bij slecht weer kan een deel van het zwembad overdekt worden door een schuifdak. De kinderen vermaken zich op de glijbaan, terwijl jij naar een van de aquarobicslessen gaat. Wie helemaal tot rust wil komen gaat naar het Turks stoombad en de sauna.
Sportieve vakantiegangers
Voor de kinderen is er een animatieprogramma in het hoogseizoen. Voor de kleinste vakantiegangers (3 tot 5 jaar) is er een kinderclub en ook voor de kinderen van 5 tot 12 zijn er activiteiten in een kinderclub. Er worden diverse spelletjes, sporttoernooien, picknicks en leuke avonden georganiseerd. Ook de sportievelingen zullen zich vermaken op Camping La Brande. Er zijn tafeltennistafels, een bowlingbaan in de buitenlucht en je kunt boogschieten. Ook zijn er sportvelden waar je naar hartenlust kunt voetballen, volleyballen en basketballen.
Een hapje eten
Even genoeg gesport? Kom dan op adem in de televisieruimte of lees een boek uit de bibliotheek. ’s Avonds eet je in restaurant La Table de Jo of kies voor een afhaalmaaltijd. In de campingwinkel koop je de dagelijkse boodschappen en vers brood. Een drankje drink je in bar La Brande.