Camping Le Ventadour
De familiecamping ligt te midden van vulkanische bergtoppen aan de rivier de Ardèche. De met gras begroeide, ruime staanplaatsen zijn vlak en veelal omgeven door hagen. Acacia's zorgen voor schaduw. Het terrein is door een afrastering van de rivier gescheiden. De camping beschikt over een privéstrand (zand en stenen), welke geleidelijk afloopt in de rivier met eigen waterval. Aangrenzend ligt een ruime ligweide met ligstoelen en een bank. Zwemmen en vissen zijn mogelijk.
Camping Le Ventadour voor een vakantie langs de rivier
Camping Le Ventadour in de Ardèche is ideaal gelegen voor een vakantie aan de mooie rivier in een rustgevende omgeving, waar voor jong en oud veel te ontdekken is.
Staanplaatsen en accommodaties
Met 110 staanplaatsen voor tenten, caravans en campers heb je de de keuze uit schaduw, halfschaduw of zon. Alle plaatsen zijn op een natuurlijk manier gescheiden door bomen of struiken. Een aantal plaatsen biedt uitzicht op de rivier. Er is wel een hekwerk geplaatst om te voorkomen dat kleine kinderen alleen naar het water gaan, dus ook deze staanplaatsen zijn familievriendelijk. Op het terrein zijn tevens diverse soorten stacaravans te huur, stuk voor stuk voorzien van terras en tuinmeubilair om volop van de Franse zon te genieten.
Activiteiten voor de kleine vakantiegangers
Kinderen vermaken zich zeker op Camping Le Ventadour. Ze spelen met hun leeftijdsgenootjes in de speeltuin of het volleybalveld, of ze doen mee aan een potje tafeltennis. Voor volwassenen en tieners worden er allerlei activiteiten georganiseerd, zoals een jeu-de-bouleswedstrijd, af en toe een muzikale avond of gezellige karaokeavonden waarbij je meezingt met je favoriete nummers. Houd er wel rekening mee dat er niet iedere dag animatie is.
Voorzieningen voor een comfortabele vakantie
In juli en augustus smul je van een heerlijke pizza of haal je een verfrissend ijsje bij de snackbar die 's middags is geopend. Het terras biedt uitzicht op het zwemgedeelte aan de rivier, maar je kunt ook binnen zitten. Daar speel je een potje biljart, of volg je een sportwedstrijd of een etappe van de Tour de France op het grote scherm. Voor je kleine boodschappen en andere kampeerbenodigdheden kun je terecht in het winkelhoekje.