Rekreatiecentrum De Nollen
Op het rechthoekige en redelijk strak ingedeelde campingterrein vind je de toeristische plaatsen op kleine aaneengesloten veldjes met rondom bomen en struiken. Stacaravans kom je aan de andere kant van het terrein tegen. Tegenover de ingang, aan de overkant van de weg, liggen de sportvelden. Voor de kinderen zijn er verschillende speeltuintjes. Naast de receptie is een kleine kinderboerderij. Boogschieten onder begeleiding staat regelmatig op het activiteitenprogramma van de camping.
Camping Recreatiecentrum De Nollen, voor een strandvakantie met het hele gezin
Camping Recreatiecentrum De Nollen ligt vlak bij een gezellig zandstrand in Callantsoog. Dankzij de vele activiteiten op de camping is het een leuke verblijfplaats voor gezinnen met (jonge) kinderen. Camping Recreatiecentrum De Nollen heeft maar liefst 448 staanplaatsen, waarvan 240 toeristische plaatsen. Een groot deel hiervan beschikt over 10 ampère elektriciteit. Veel andere plaatsen beschikken naast de elektriciteit ook over water, riool en zelfs kabeltelevisie. Een klein aantal plaatsen heeft geen elektriciteitsaansluiting. Deze liggen in een rustige hoek van de camping, niet ver van het viswater. Wifi is op de hele camping beschikbaar. Je ontvangt één code per kampeerplek.
Een kindvriendelijke camping
Kleine vakantiegangers vermaken zich volop dankzij de verschillende speeltuinen. Niet ver van de ingang bevinden zich een kinderrecreatieruimte met meeleeftheater en een dierenweide. Verder zijn er diverse sportvelden waar zowel jong als oud een wedstrijdje kunnen spelen. Gedurende het seizoen organiseert het animatieteam leuke activiteiten voor de kidsclub, maar ook daarbuiten. Een knutselochtend, flessenvoetbal, speurtochten en lasergamen; iedere dag is er weer iets anders te doen.
Huuraccommodaties voor het hele gezin
Camping Recreatiecentrum De Nollen biedt tevens verschillende accommodaties te huur aan. Zo zijn er knusse kampeerbungalows, compleet ingerichte tenten van De Waard, gezellige trekkershutjes en ruime stacaravans op de camping. De stacaravan is geschikt voor maximaal vier personen en beschikt over twee slaapkamers, een toilet, douche en kabeltelevisie. Ook de trekkershutten bieden ruimte voor vier personen in twee stapelbedden. Voor de frissere dagen is er elektrische verwarming en zowel binnen als buiten vind je een tafel om te eten of een spelletje te spelen. Wanneer je hier verblijft, maak je gebruik van de toiletten en douches van de camping.