Camping Waldenstein
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.
Camping introductie
Over de camping
Campingvoorzieningen
Restaurant
Internet
Onderscheidingen, certificaten & kortingen
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 12
- Verkavelde percelen: 12
Verblijf
- Openingsperiode: 01-04 - 31-10
- Gesproken talen bij receptie: Duits, Engels
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 0,6 ha
- Staanplaatsgrootte: 90 - 100 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 560 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Waldenstein (op 5 km)
- Openbaar vervoer: (op 500 m)
Aanbod & voorzieningen
Zwemmen & Wellness
- Buitenbad (op 5 km)
- Binnenzwembad (op 5 km)
Hondenreglement
- Honden niet toegestaan
Sport
- Golfbaan (op 14 km)
- Tennisbaan
Eten, drinken, boodschappen doen
- Cafe of restaurant
- Kruidenierswinkel (op 500 m)
- Supermarkt (op 5 km)
Sanitair
- Douches: 4
- Afwasplaatsen: 2
- Mindervaliden sanitair
- Toiletten: 5
- Droger
Staanplaats
- Riool- en drinkwateraansluitingen: 6
- Stopcontacten: 8 - 16 amps
Camperservicestation
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Waldenstein 100
3961 Waldenstein
Niederösterreich
Oostenrijk
Coördinaten
Breedtegraad 48° 43' 29" N (48.724898)
Lengtegraad 15° 1' 17" E (15.02155)
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Prijzen
Indicatie tarieven 2026
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 36,20 EUR |
Stel | vanaf 32,20 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 36,20 EUR |
Stel | vanaf 32,20 EUR |
Extra's | |
Toeristenbelasting | Inclusief |
Wifi | Inclusief |
Douchekosten | Inclusief |
Afvalstoffenheffing | Inclusief |
Stroom | Inclusief |
Betaalinformatie
Betaling
Vooruitbetaling verplicht
Veelgestelde vragen over Camping Waldenstein
Zijn honden toegestaan op Camping Waldenstein?
Nee, honden zijn niet toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Camping Waldenstein?
De prijzen voor Camping Waldenstein kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping Waldenstein sanitair voor minder validen?
Ja, Camping Waldenstein biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping Waldenstein?
Heeft Camping Waldenstein een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping Waldenstein?
Heeft Camping Waldenstein een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Waldenstein?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Waldenstein?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Waldenstein?
Wanneer is Camping Waldenstein open?
Is er een complete camperservicestation op Camping Waldenstein?