Campingplatz am Kocher
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.
Camping introductie
Over de camping
Campingvoorzieningen
Dichtbij het strand
Zwembad
Restaurant
Internet
Onderscheidingen & certificaten
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 8
- Verkavelde percelen: 8
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Duits
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 0,1 ha
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Künzelsau (op 500 m)
- Openbaar vervoer: (op 600 m)
Terrein
Kleine gemeentecamping op het terrein van het Künzelsauer Kocherfreibad, een strandbad met ligweide en biertuin aan de rivier. Receptie bij de kassa van het buitenbad. Slechts enkele standplaatsen voor campers met een camper of caravan.
Aanbod & voorzieningen
Zwemmen & Wellness
- Buitenbad
- Kleuterbad
- Zwemmen in de rivier
Kinderen
- Babywasruimte
Hondenreglement
- Honden toegestaan
Sport
- Beachvolleyball
Eten, drinken, boodschappen doen
- Cafe of restaurant
Sanitair
- Douches: 6
- Afwasplaatsen: 2
- Mindervaliden sanitair
- Toiletten: 9
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Badplatz 1
74653 Künzelsau
Baden-Württemberg
Duitsland
Coördinaten
Breedtegraad 49° 16' 43" N (49.278615)
Lengtegraad 9° 41' 43" E (9.695409)
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Veelgestelde vragen over Campingplatz am Kocher
Zijn honden toegestaan op Campingplatz am Kocher?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Campingplatz am Kocher?
De prijzen voor Campingplatz am Kocher kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Campingplatz am Kocher sanitair voor minder validen?
Ja, Campingplatz am Kocher biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Campingplatz am Kocher?
Heeft Campingplatz am Kocher een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Campingplatz am Kocher?
Ligt Campingplatz am Kocher aan de rivier?
Heeft Campingplatz am Kocher een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Campingplatz am Kocher?
Hoeveel staanplaatsen heeft Campingplatz am Kocher?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Campingplatz am Kocher?
Is er een complete camperservicestation op Campingplatz am Kocher?