Campingplatz Irsental
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.





Camping introductie
Over de camping
Campingvoorzieningen
Restaurant
Awards, erkenningen & kortingen
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 30
- Verkavelde percelen: 15
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 66
- Huuraccommodaties: 4
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 4
- Autovrije staanplaatsen
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Duits
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Irrhausen
Sitecode: 79203
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping voor vissers
- Camping voor ruiters
Zwemmen & Wellness
- Buitenbad (op 15 km)
- Binnenzwembad (op 24 km)
Kinderen
- Buitenspeeltuin
Sport
- Beachvolleyball
- Fietsverhuur
Wintersport
- Loipe (op 24 km)
- Skilift (op 24 km)
Eten, drinken, boodschappen doen
- Cafe of restaurant
Sanitair
- Gehandicaptensanitair
Staanplaats
- Stopcontacten: 16 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
Voor mindervaliden
- Gehandicaptensanitair
Certificaten
- Milieumanagementcertificaat volgens ECO ISO 14001
Locatie
Adres
Campingpl. 1
54689 Irrhausen
Rheinland-Pfalz
Duitsland
Coördinaten
Breedtegraad 50° 4' 24" N (50.07342299)
Lengtegraad 6° 12' 26" E (6.20732299)
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Veelgestelde vragen over Campingplatz Irsental
Hoeveel kost een verblijf op Campingplatz Irsental?
De prijzen voor Campingplatz Irsental kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Campingplatz Irsental sanitair voor minder validen?
Ja, Campingplatz Irsental biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Heeft Campingplatz Irsental een certificaat?
De Campingplatz Irsental is gecertificeerd voor milieumanagement volgens ECO ISO 14001.
In welke talen kun je inchecken bij Campingplatz Irsental?
Heeft Campingplatz Irsental een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Campingplatz Irsental?
Hoeveel staanplaatsen heeft Campingplatz Irsental?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Campingplatz Irsental?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Campingplatz Irsental?
Is er een complete camperservicestation op Campingplatz Irsental?





