Camping Sandaya Les Grenettes

Camping overzicht

Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.

Direct boekbaar
Camping Sandaya Les Grenettes
Campingweg zwischen weißen Gebäuden mit grünen Fensterläden, Steinbeeten und Fahrrädern an der überdachten Wand.
Campingweg zwischen hohen Bäumen und Hecken, mit geparkten Autos am Rand und hellem Schotterboden.
Roter und gelber Kletterturm mit Rutsche am Spielplatz, im Hintergrund Bäume und ein Kind auf der Plattform.
Blaue Wasserrutschen auf einem Campingplatz, umgeben von Palmen, Zaun und Bäumen, im Hintergrund Gebäude mit roten Dächern.

Camping introductie

Over de camping

Campingvoorzieningen

  • Swimming poolZwembad
  • Kid friendlyKindvriendelijk
  • RestaurantRestaurant
  • BakeryBroodservice
  • ShoppingWinkel
  • InternetInternet
...
...

Huuraccommodatie: 14

Kamer Phare Prestige

1/3

Kamer Phare Prestige

Kamer

Grootte: 25.0 m²

Honden toegestaan

Airconditioning

WiFi

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Cottage 2 slaapkamers 2 badkamers ***

1/5

Cottage 2 slaapkamers 2 badkamers ***

Vakantiehuis

Grootte: 34.0 m²

2 Slaapkamer

2 Badkamers

Honden toegestaan

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Kamer Ecume met terras Prestige

1/2

Kamer Ecume met terras Prestige

Kamer

Honden toegestaan

Airconditioning

WiFi

TV

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Cottage 3 slaapkamers ***

1/8

Cottage 3 slaapkamers ***

Vakantiehuis

3 Slaapkamer

1 Badkamers

Honden toegestaan

Keuken

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Cottage 3 slaapkamers 2 badkamers ****

1/6

Cottage 3 slaapkamers 2 badkamers ****

Vakantiehuis

Grootte: 36.0 m²

3 Slaapkamer

1 Badkamers

Honden toegestaan

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Kamer Ecume Prestige

1/3

Kamer Ecume Prestige

Kamer

Grootte: 25.0 m²

1 Badkamers

Honden toegestaan

Airconditioning

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Familiesuite 2 slaapkamers Prestige

1/5

Familiesuite 2 slaapkamers Prestige

Kamer

Grootte: 45.0 m²

2 Slaapkamer

1 Badkamers

Airconditioning

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Horizon-suite met 1 slaapkamer Prestige

1/6

Horizon-suite met 1 slaapkamer Prestige

Appartement

2 Slaapkamer

2 Badkamers

Airconditioning

WiFi

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Kamer Ostréa Prestige

1/2

Kamer Ostréa Prestige

Kamer

2 Slaapkamer

1 Badkamers

Honden toegestaan

Airconditioning

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Cottage 1 slaapkamer ***

1/9

Cottage 1 slaapkamer ***

Vakantiehuis

Grootte: 18.0 m²

1 Slaapkamer

1 Badkamers

Honden toegestaan

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Cottage Friends 4 slaapkamers Premium

1/5

Cottage Friends 4 slaapkamers Premium

Vakantiehuis

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Cottage 2 slaapkamers ***

1/7

Cottage 2 slaapkamers ***

Vakantiehuis

Grootte: 28.0 m²

2 Slaapkamer

1 Badkamers

Honden toegestaan

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Cottage 2 slaapkamers 2 badkamers Premium

1/8

Cottage 2 slaapkamers 2 badkamers Premium

Vakantiehuis

Grootte: 34.0 m²

2 Slaapkamer

2 Badkamers

Honden toegestaan

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Kamer Dune Prestige

1/3

Kamer Dune Prestige

Kamer

1 Slaapkamer

1 Badkamers

Honden toegestaan

Airconditioning

Info Details en voorzieningen

Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Algemene informatie

Sfeer

  • Rustig op de camping

Accommodaties

  • Toeristische staanplaatsen: 13
  • Verkavelde percelen: 13
  • Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 85
  • Huuraccommodaties: 131
  • Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 131

Afmetingen

  • Totale oppervlakte camping: 7 ha
  • Staanplaatsgrootte: 80 - 120 m²

Omgeving

  • Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Saint-Marie-de-Ré

Aanbod & voorzieningen

Target Group

Doelgroepen

  • Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Bath and Wellness

Zwemmen & Wellness

  • Verwarmd buitenzwembad
  • Buitenbad
  • Kleuterbad
  • Zwemmen in de zee (op 300 m)
  • Whirlpool
Children

Kinderen

  • Animatie voor kinderen
  • Babywasruimte
  • Buitenspeeltuin
  • Waterglijbaan
Sport

Sport

  • Beachvolleyball
  • Fietsverhuur
  • Tennisbaan
Eating - Drinking - Shopping

Eten, drinken, boodschappen doen

  • Broodservice
  • Cafe of restaurant
  • Snackbar
  • Kruidenierswinkel
Sanitary

Sanitair

  • Douches: 4
  • Afwasplaatsen: 8
  • Mindervaliden sanitair
  • Toiletten: 5
  • Droger
  • Wasmachines
Stand

Staanplaats

  • Stopcontacten: 16 amps
Supply and Disposal

Camperservicestation

  • Legen van afvalwater (grijs water)
Internet

Internet

  • Wifi op alle staanplaatsen
  • WiFi bij de receptie en in het restaurant
Entertainment

Animatie

  • Animatie voor kinderen
  • Animatieprogramma
Accessibility

Voor mindervaliden

  • Mindervaliden sanitair

Locatie

Adres

Route de l'Ermitage 3

17740 Saint-Marie-de-Ré

Nouvelle Aquitaine

Frankrijk

Coördinaten

Breedtegraad 46° 9' 44" N (46.162382)

Lengtegraad 1° 21' 12" W (-1.353476)

Routeplanner

ANWB Camping Logo
Naar de ANWB routeplanner

Kampeerders beoordelingen

Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.

Prijzen

Betaalinformatie

Betaling

MaestroMastercardVisa

Vooruitbetaling verplicht

Meer informatie over Camping Sandaya Les Grenettes

Bij Camping Sandaya Les Grenettes ben je aangekomen op een eiland van de zaligen. Ontspannen luxe, gastronomische keuken, verwarmd zwembad, wilde golven en heldere zee - wat wil je nog meer?

Ontspannen genieten van luxe

Op Camping Camping Sandaya Les Grenettes heerst een galante flair die luxe verspreidt op een ontspannen manier. De ruime camping ligt midden in een dennenbos van 7 hectare in het zuidwesten van het eiland Île de Ré bij La Rochelle en is via een brug gemakkelijk te bereiken vanaf het vasteland. Niet alleen de ligging aan zee in het Département Charente-Maritime is fantastisch, maar ook de verwarmde badzone, die zich in het hart van deze oase bevindt. In de lagune kan men ook genieten van het strandleven, en terwijl de kleine badgasten zich vermaken op de glijbanen, duiken de volwassenen in het koele water of surfen en zeilen op de wilde golven van de Atlantische Oceaan.

Een paradijs voor fijnproevers

Île de Ré is een van de populairste vakantie-eilanden van Frankrijk. Het geniet het hele jaar door van een mild klimaat en van april tot oktober van de zomerzon. De omgeving van Camping Sandaya Les Grenettes de Ré trekt bezoekers aan met een fascinerende mix van wilde natuur, waar unieke flora en fauna te vinden is, en liefdevol onderhouden eeuwenoude cultuurgrond. Rijke groenteteelt en vruchtbare wijngaarden in het binnenland worden omlijst door uitgestrekte kwelders en ruige kustlijnen. Daartussen, als uit de tijd, sluimeren met rozen bedekte eilandhuisjes waar de plaatselijke bevolking, kunstenaars en intellectuelen graag in vrede en vriendschap met elkaar het glas heffen. Direct aan de Camping Sandaya Les Grenettes wacht een van de meest geprezen gastronomische restaurants van het eiland: bij L'Amphitrite worden de gasten verwend met verse zeeasperges, oesters en al het andere dat in Frankrijk naar God smaakt. De pittoreske dorpjes van het eiland zijn natuurlijk ook een bezoek waard. Ars-en-Ré en Saint-Martin-en-Ré zijn de belangrijkste jachthavens. La Flotte, het grootste dorp van het eiland, is ook een van de mooiste dorpen van Frankrijk. Een bijzonder natuurjuweel is het moeraslandschap Marais Poitevin. Het is na de Camargue het grootste moerasgebied van Frankrijk en omsluit het indrukwekkende natuurpark Marais Poitevin.

Veelgestelde vragen over Camping Sandaya Les Grenettes

Hoeveel kost een verblijf op Camping Sandaya Les Grenettes?

De prijzen voor Camping Sandaya Les Grenettes kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.

Heeft Camping Sandaya Les Grenettes sanitair voor minder validen?

Ja, Camping Sandaya Les Grenettes biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.

Is er internet op Camping Sandaya Les Grenettes?

Ja, er is WiFi op alle staanplaatsen.