Bezig met laden van de accommodaties
Camping A l'Abri de l'Océan
FrankrijkBretagneFinistèreBaye
Openingsperiode: van 16 januari t/m 15 december
Deze camping is niet via ANWB te reserveren
Speeltuin
Wifi
Hond toegestaan
Deze familiecamping ligt in een rustige, groene omgeving. Er zijn zowel staanplaatsen als huuraccommodaties in de vorm van stacaravans en chalets beschikbaar. De staanplaatsen hebben een ondergrond van gras en ze zijn afgebakend door hagen. De camping beschikt over twee sanitairgebouwen, een verwarmd zwembad en een kleuterbad met rondom een zonneterras. Deze camping is nog niet door de ANWB geïnspecteerd.
Camping A l'Abri de l'Océan tussen land en zee
In het hart van Zuid-Bretagne, tussen land en zee, ligt de sfeervolle familiecamping Camping A l'Abri de l'Océan. Hier verblijf je in een kalme en rustige groene omgeving. Op de camping is genoeg te beleven voor jong en oud.
Kamperen of huuraccommodatie
Zet je tent, caravan of camper neer op een van de ruime staanplaatsen van 100 m². De staanplaatsen van Camping A l'Abri de l'Océan worden omheind door hoge heggen en bomen. Deze zorgen niet alleen voor privacy, maar ook voor schaduw en verkoeling. Daarnaast zijn er diverse accommodaties te huur, van canvas bungalows tot chalets en stacaravans. Met een volledig ingerichte keuken, gemeubileerd terras en eigen sanitair ontbreekt het je hier aan niets.
Waterpret en speelmogelijkheden
Het verwarmde buitenzwembad vormt het hart van de camping. Neem een duik in het water of kom tot rust op een van de ligstoelen. Regelmatig verzorgt het animatieteam sportieve activiteiten in het zwembad. De kinderen vermaken zich ook met de vele speeltoestellen en andere leuke voorzieningen, zoals de trampoline, pingpongtafel, het multisportterrein en de minigolfbaan. Voor de kleintjes is het erg leuk om een ponyritje te maken over de camping. Werk jij je in het zweet in de buitenfitnessruimte of kom je liever tot rust met een koel drankje op het terras van de bar?
Restaurants en supermarkten
Jij bepaalt zelf of je zin hebt om te koken of dat je liever uit eten gaat. Bij de snackbar haal je een eenvoudige maaltijd af of neem je plaats op het terras. Er is een kleine campingwinkel aanwezig, waar je onder andere verse broodjes haalt voor het ontbijt. Op zo'n 2 kilometer afstand van Camping A l'Abri de l'Océan liggen meerdere restaurants en supermarkten.