Beschikbare accommodaties (Auto Camp Navis)
...
...
Licht glooiend terrein onder hoge dennenbomen. Plaatsen geplaveid, deels direct aan het strand. Aangrenzende buurplaats. Uitzicht op het eiland Pag.
Ongeveer 200 m lang en 6 m breed kiezelstrand.
Kozjača, Redine b.b.
23244 Tribanj
Zadar
Kroatië
Breedtegraad 44° 19' 54" N (44.33178)
Lengtegraad 15° 21' 42" E (15.36186)
Ongeveer 10 km ten noordwesten van Starigrad-Paklenica. Aangegeven aan de weg 8/E65.
Algemene toestand van de camping
8.8Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
8.8staanplaats of accommodatie
6.3Prijs-kwaliteitverhouding
10Winkelvoorzieningen op de camping
5Catering
5Vriendelijkheid van het personeel
10Wifi / internet kwaliteit
10Bereik mobiel netwerk
10Rust-score
101
Elke
Camper
Paar
september 2024
Wij kennen deze camping van een paar jaar geleden en waren daar toen zeer tevreden! Maar wat heb je aan een geweldige camping als een eind juli bevestigde reservering voor een strandplaats niet betrouwbaar is. We kwamen op 22 september vol verwachting aan en er was geen strandplaats voor ons vrij! H
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Anoniem
Tent
Gezin
augustus 2024
Het kamp heeft ons behoorlijk verrast. Er zijn geen restaurants en cafés, maar aan de overkant is er een uitstekend restaurant, dus voor ons was dat geen probleem. Elke ochtend komt er vers brood en gebak naar het kamp, en twee of drie keer per week fruit en groenten. Er komt ook een busje met ijs.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Anoniem
juli 2023
De camping ligt direct aan zee en biedt directe toegang tot het kristalheldere water. Er zijn veel hoge en mooie pijnbomen die voor schaduw zorgen. De plaats is zeer goed onderhouden en de sanitaire voorzieningen zijn altijd zeer schoon (hoewel er maar beperkte capaciteit is), want het schoonmaakper
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Achim V.
mei 2023
We kwamen zonder reservering aan. Het regende in stralen. Een medewerker wees ons in het oliegebied een plek in de eerste rij toe. Hij zei dat hij ons die voor 2 dagen kon geven. De volgende ochtend was ik bij de receptie. De dame daar verlengde de plek naar 4 nachten. Meer kan je niet verwachten. S
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Mark
mei 2023
Leuke eenvoudige plek. De bakker komt 's ochtends. Heel schoon. We zouden zo weer komen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
4
Uli
augustus 2022
De plek is geweldig, maar de communicatie is heel erg slecht. We hadden een plaats gereserveerd. Omdat we een beetje laat aankwamen, had ik 12 keer gebeld en niemand nam op. Toen we aankwamen en ik mijn naam zei, zei de aardige dame dat mijn naam niet op de lijst stond. Waarop ik de mailcorresponden
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Jan
juli 2021
De plek is super schoon en het personeel erg vriendelijk. De bakkerijservice elke ochtend en de groenteboer om de dag waren geweldig.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Andy
augustus 2021
Geweldige plek met aardige service. Sanitair altijd schoon. Aanrader.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 35,00 EUR |
Gezin | vanaf 39,00 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 30,00 EUR |
Gezin | vanaf 35,00 EUR |
Extra's | |
Hond | Niet inbegrepen |
Stroom | Inclusief |
Douche | Inclusief |
Wifi | Niet inbegrepen |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Afvalstoffenheffing | Niet inbegrepen |
Auto Camp Navis ligt niet ver van het Nationaal Park Paklenica en is een absoluut paradijs voor kampeerders die van hieruit willen wandelen of klimmen. Het kindvriendelijke terrein is omgeven door hoge pijnbomen en biedt de ideale omstandigheden voor rust en ontspanning. De kristalblauwe Middellandse Zee direct naast de camping nodigt uit tot zwemmen en snorkelen, vooral in de zomermaanden.
De camping ligt bij het kleine Kroatische stadje Tribanj, dat tot het district Zadar behoort. Het grenst in het oosten aan het nationale park Paklenica, dat met zijn bergen en bossen ideaal is voor natuurexcursies. Langs de Middellandse Zeekust nodigt een 200 m lang en 6 m breed kiezelstrand uit tot zonnebaden, zwemmen en relaxen. Vanaf hier kunnen kampeerders ook genieten van een spectaculair uitzicht op het eiland Pag, dat snel te bereiken is met de veerboot of met de auto. Al met al is Auto Camp Navis een kleinere faciliteit met slechts negen huuraccommodaties en 70 standplaatsen, waarvan er 50 zijn verkaveld. De totale oppervlakte van de camping bedraagt slechts één hectare. Ondanks de overzichtelijke omvang biedt Auto Camp Navis alles wat u nodig heeft voor een langere vakantie aan de Adriatische kust van Kroatië. Zo zijn er wasmachines en voorzieningen om kleding te drogen, evenals een babyverschoonruimte en snelle Wi-Fi op het hele terrein. Een echt hoogtepunt is de broodjesservice, dankzij welke de gasten niet zelf voor de eerste maaltijd van de dag hoeven te zorgen. In het gezins- en hondvriendelijke complex heerst een ongedwongen sfeer waarin alle vakantiegangers zich thuis zullen voelen.
Het kiezelstrand is waarschijnlijk de grootste attractie in de directe omgeving. Het is ideaal om te zwemmen in de Middellandse Zee en voor verschillende watersporten, waaronder windsurfen bijzonder populair is. Vakantiegangers kunnen ook snel het nationale park Paklenica bereiken, dat met zijn ongerepte natuur perfect is voor wandelaars en bergbeklimmers die de schilderachtige landschappen willen verkennen. Voor reizigers die daarentegen langere dagtochten willen maken, zijn excursies naar het eiland Pag of naar de grote stad Zadar mogelijk. Culturele bezienswaardigheden in de Dalmatische kuststad zijn de 9e-eeuwse kerk van St. Donat en de kathedraal van Zadar met zijn typische Romaanse architectuur.
Ligt de Auto Camp Navis aan zee?
Ja, Auto Camp Navis ligt direct aan het strand (Zee)
Zijn honden toegestaan op Auto Camp Navis?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Heeft Auto Camp Navis een zwembad?
Nee, Auto Camp Navis heeft geen zwembad. Details over het zwembad en andere voorzieningen vind je op deze pagina.
Hoeveel kost een verblijf op Auto Camp Navis?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Auto Camp Navis?
Heeft Auto Camp Navis sanitair voor minder validen?
Is er internet op Auto Camp Navis?
Wanneer is Auto Camp Navis open?
Hoeveel staanplaatsen heeft Auto Camp Navis?
Heeft Auto Camp Navis een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Auto Camp Navis?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Auto Camp Navis?
Is er een complete camperservicestation op Auto Camp Navis?