Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.





Camping introductie
Over de camping
Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz is een idyllische vakantiebestemming in het hart van Brandenburg, die gezinnen en stellen inspireert met zijn weldadige rust. Gelegen direct aan de Bornsdorfer Badesee, combineert de in 2026 grondig gemoderniseerde camping een oorspronkelijke natuuridylle met comfort. Er zijn verschillende soorten standplaatsen voor caravans, campers en tenten, evenals gezellige huuraccommodaties beschikbaar. Of het nu gaat om zwemplezier in het schone water, beachvoetbal of uitgebreide fietstochten vlakbij het Spreewald – hier wordt een natuurlijke pauze van het dagelijks leven een onvergetelijke ervaring.
Campingvoorzieningen
Dichtbij het strand
Restaurant
Internet
Staanplaatsen: 7

Staanplaats · wilde weide autark
Staanplaats
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Camping · Gewoon buiten zijn.
Staanplaats
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Staanplaats · oeverrand
Staanplaats
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Staanplaats · Wilde weide
Staanplaats
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Kampeerplaats · dicht bij de oever, zelfvoorzienend
Staanplaats
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Kleine standplaats · Avonturenbos
Staanplaats
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Staanplaats · Avonturenbos
Staanplaats
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Huuraccommodatie: 2

1/2
Glamping-tent (2 p) · Buiten slapen. Binnen verwonderen.
Huuraccommodatie
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/6
Slaapvat · Rond slapen. Gewoon gelukkig.
Huuraccommodatie
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Huuraccommodaties: 20
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 10
- Huuraccommodaties zonder sanitaire voorzieningen: 10
Verblijf
- Openingsperiode: 15-04 - 31-10
- Gesproken talen bij receptie: Duits, Engels
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 6 ha
- Staanplaatsgrootte: 50 - 100 m²
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Heideblick (op 15 km)
- Openbaar vervoer: (op 5 km)
Aanbod & voorzieningen
Zwemmen & Wellness
- Sauna
- Zwemgelegenheid aan het meer
Hondenreglement
- Honden toegestaan
Eten, drinken, boodschappen doen
- Cafe of restaurant
- Snackbar (op 10 km)
- Kruidenierswinkel (op 10 km)
- Overdekte kookgelegenheid
Sanitair
- Douches: 6
- Mindervaliden sanitair
- Toiletten: 9
- Droger
Camperservicestation
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- WiFi op een deel van het terrein
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Am Horstberg
15926 Heideblick
Brandenburg
Duitsland
Coördinaten
Breedtegraad 51° 46' 55" N (51.7820334)
Lengtegraad 13° 42' 31" E (13.70864972)
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Prijzen
Indicatie tarieven 2026
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 35,00 EUR |
Stel | vanaf 30,00 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 35,00 EUR |
Stel | vanaf 30,00 EUR |
Extra's | |
Wifi | Inclusief |
Douchekosten | Inclusief |
Stroom | Inclusief |
Hond | Inclusief |
Betaalinformatie
Betaling
Vooruitbetaling verplicht
Meer informatie over Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz
Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz
Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz is een idyllische en natuurlijke vakantiebestemming in het hart van Brandenburg, die door zijn weldadige rust zowel gezinnen als stellen inspireert. Gelegen in een bosrijke omgeving biedt deze in 2026 volledig gemoderniseerde camping de perfecte omgeving voor een stressvrije pauze van het dagelijks leven.
Een Frisse Wind en een Gevoel van Welzijn aan de Waldsee
Na de succesvolle overname staat het terrein voor comfort, hartelijke gastvrijheid en netheid in de nieuw ontworpen sanitairgebouwen. Voor reizigers met een caravan, camper of tent biedt het uitgestrekte terrein van zes hectare afwisselende standplaatsen – van klassieke kavels tot onverkavelde zones op een wild weiland voor autonoom kamperen. Wie zonder eigen uitrusting reist, vindt een gezellig tijdelijk thuis in de comfortabele huuraccommodaties, waarvan een deel over eigen sanitair beschikt. Ook kamperen met de hond is hier uitdrukkelijk toegestaan, zodat de trouwe viervoeters met volle teugen kunnen genieten van de vakantie in de natuur. Een overdekte kookgelegenheid en een heerlijke sauna direct op het terrein maken het welnessaanbod helemaal compleet.
Zwemplezier en Actieve Vakanties Vlakbij het Spreewald
De ligging direct aan de Bornsdorfer Badesee maakt de camping tot een waar paradijs voor iedereen die verkoeling zoekt in het schone water of wil ontspannen op de verzorgde ligweiden. De regio laat zich uitstekend verkennen tijdens uitgebreide wandel- en fietstochten, terwijl een volleybalveld direct aan de oever uitnodigt tot sportieve afwisseling. Voor de inwendige mens zorgt een gezellige snackbar direct aan het meer, en veelzijdige winkelmogelijkheden en restaurants zijn snel bereikbaar in het op tien kilometer afstand gelegen Luckau.
Zo combineert Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz een oorspronkelijke natuuridylle met modern comfort. Dankzij de veelzijdige standplaatsen en de toplocatie aan het water wordt kamperen hier een onvergetelijke ervaring voor jong en oud.
Veelgestelde vragen over Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz
Zijn honden toegestaan op Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz?
De prijzen voor Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz sanitair voor minder validen?
Ja, Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz?
Heeft Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz?
Ligt Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz aan het meer?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz?
Wanneer is Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz open?
Is er een complete camperservicestation op Friday in Bornsdorf - Naturcampingplatz?




