Camping am See/Fliegercamp
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
De zeer goed onderhouden camping bij een klein meer is een populaire ontmoetingsplaats voor deltavliegers en paragliders (shuttlebus naar startpunt, aangrenzende landingsplaats, vliegschool ter plaatse).
Bijzonderheden
Op ongeveer 100 m afstand is er een recreatiecentrum en strandbad bij het meer (gratis voor kampeerders), met onder andere een waterspeeltuin, waterglijbanen, een boomklimpark en een zip-line dwars over het meer.
Campingvoorzieningen
Kindvriendelijk
Restaurant
Broodservice
Internet
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 150
- Verkavelde percelen: 140
- Huuraccommodaties: 15
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 15
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Engels, Duits
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 3 ha
- Staanplaatsgrootte: 60 - 100 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 645 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Greifenburg (op 1 km)
- Openbaar vervoer: (op 500 m)
Terrein
Vlak grasland, onderverdeeld door middelhoge bomen en heggen en struiken. Openbaar voetpad loopt door de camping. Bergenpanorama.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
- Camping voor ruiters
Zwemmen & Wellness
- Zwemgelegenheid aan het meer (op 100 m)
Kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
- Kindersanitair
Hondenreglement
- Honden toegestaan
Sport
- Beachvolleyball
- Golfbaan (op 5 km)
- Ponyrijden
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Cafe of restaurant
Sanitair
- Douches: 13
- Afwasplaatsen: 5
- Kindersanitair
- Toiletten: 18
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 6 - 12 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Locatie
Adres
Seeweg 333
9761 Greifenburg
Kärnten
Oostenrijk
Coördinaten
Breedtegraad 46° 44' 50" N (46.74738333)
Lengtegraad 13° 11' 41" E (13.19476667)
Routebeschrijving
Ten oosten van de plaats, aangeduid.
Kampeerders beoordelingen: Camping am See/Fliegercamp
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
3 Beoordelingen
Slechts middelmatig
2
Maria
De camping is helemaal overvol, er komen steeds meer kampeerders op de grote, niet-verkavelde weide. De verkavelde plaatsen zijn erg klein, zelfs met een kleine caravan wordt alles erg krap. En er is maar 1 wasplaats met 5 douches !!!! Dat betekent lange wachttijden! In 3 van de 5 vrouwendouches is niet eens een plankje voor tassen of kleding. En ook geen individuele wascabines. Voor het washuis zijn er meestal polsbandjes als toegangscontrole. Ondertussen moet de deur open blijven omdat er te veel mensen op het terrein zijn, dus zijn er geen polsbandjes meer. Het lijkt wel of de uitbater zijn nek niet vol kan krijgen..., Het zwemmeer ernaast is leuk, toegang is gratis voor kampeerders. We zijn hier ongeveer 20 jaar geleden geweest. Er is niet veel veranderd in die tijd. De plaats leeft van de flyers, maar velen hebben ook gezinnen bij zich. Als je zo'n groot aantal mensen van de camping laat gaan, zou er ook een tweede washok moeten zijn. Zo is kamperen geen pretje. Wij betalen liever een paar euro meer en hebben wat meer comfort.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Het vliegende kamp in de Drauvallei
Fantastisch10
Eberhard
Van daaruit kun je de pendelbus nemen naar de Emberger Alm, het Draudal. Als je die gehaald hebt, is er de mogelijkheid om te landen op een grote weide naast de camping. Direct ernaast ligt een zwemmeer dat gratis gebruikt kan worden. Ook geschikt voor grote gezinnen vanwege geschikte sanitaire voorzieningen. Goed restaurant met een geweldige steengebakken pizza.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
H.F.
11 jaar geleden
Mooie schone camping, vriendelijke mensen bij de receptie, gebruik van natuurzwembad, interessant als je vliegt, mogelijkheid voor iets makkelijkere goedkope plaatsen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Veelgestelde vragen over Camping am See/Fliegercamp
Zijn honden toegestaan op Camping am See/Fliegercamp?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Camping am See/Fliegercamp?
De prijzen voor Camping am See/Fliegercamp kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping am See/Fliegercamp sanitair voor minder validen?
Nee, Camping am See/Fliegercamp biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping am See/Fliegercamp?
Heeft Camping am See/Fliegercamp een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping am See/Fliegercamp?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping am See/Fliegercamp?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping am See/Fliegercamp?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping am See/Fliegercamp?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping am See/Fliegercamp?
Is er een complete camperservicestation op Camping am See/Fliegercamp?




