Campingplatz Banzelvitzer Berge

Campingplatz Banzelvitzer Berge
Camping Banzelvitzer Berge - Mobilheime im Grünen auf dem Campingplatz
Camping Banzelvitzer Berge - Mobilheim auf dem Campingplatz
Camping Banzelvitzer Berge - Schlaffässer auf dem Campingplatz
Camping Banzelvitzer Berge - Innenansicht Schlaffass

Camping overzicht

Camping introductie

Het kampeerterrein ligt boven op een duinenrij bij een heuvel en biedt uitzicht over de Jasmunder Bodden. De schaduwrijke staanplaatsen liggen tussen hoge bomen en hebben een ondergrond van gras. De camping organiseert sportieve excursies zoals wandelen en varen. Op de camping is een kleine kinderboerderij. Laatste deel van de toegangsweg niet verhard.

Natuurlijk, heuvelachtig bos- en duinterrein op een bevoorrechte locatie boven de klifkust, deels met vrij uitzicht op de baai.

Bijzonderheden

Boogschieten, ponyrijden en begeleide rit naar het strand, tractorrit en kinderboerderij, gevarieerd animatieprogramma. Origineel vormgegeven sauna in een grote houten ton. Kruidentuin. Ligging aan wandel- en fietsroutes.

Overzicht

Beach
Dichtbij het strand
Dog allowed
Honden toegestaan
Kid friendly
Kindvriendelijk
Bakery
Broodservice
Internet
Internet

Beschikbare accommodaties (Campingplatz Banzelvitzer Berge)

...

...
...

Algemene informatie

Sfeer

  • Fraai gelegen
  • Rustig op de camping

Accommodaties

  • Toeristische staanplaatsen: 150
  • Verkavelde percelen: 150
  • Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 40
  • Huuraccommodaties: 25
  • Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 16
  • Huuraccommodaties zonder sanitaire voorzieningen: 9

Afmetingen

  • Totale oppervlakte camping: 4,2 ha
  • Staanplaatsgrootte: 100 - 150 m²
  • Hoogte boven zeeniveau: 20 m

Omgeving

  • Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Rappin (op 2.5 km)
  • Openbaar vervoer: (op 2.5 km)

Sitecode: 22032

Terrein

Voornamelijk individuele standplaatsen op terrassen. In landelijke omgeving.

Toegang tot natuurlijke zwemgelegenheden

Via een kustbeschermingsstrook naar het zandstrand met ligweide.

Bijzonderheden op de camping

Geen opname van jongerengroepen.

Aanbod & voorzieningen

Target Group

Doelgroepen

  • Camping waar honden welkom zijn
Bath and Wellness

Zwemmen & Wellness

  • Sauna
  • Buitenbad (op 25 km)
  • Binnenzwembad (op 16 km)
  • Zwemmen in de zee
Children

Kinderen

  • Animatie voor kinderen
  • Buitenspeeltuin
Dogs

Hondenreglement

  • In overleg toegestaan
Sport

Sport

  • Boogschieten
  • Steiger met aanlegplaatsen
  • Bootverhuur
  • E-bike verhuur
  • Fietsverhuur
  • Ponyrijden
Eating - Drinking - Shopping

Eten, drinken, boodschappen doen

  • Broodservice
  • Cafe of restaurant (op 250 m)
  • Kruidenierswinkel (op 12 km)
  • Supermarkt (op 14 km)
  • Overdekte kookgelegenheid
Sanitary

Sanitair

  • Douches: 16
  • Afwasplaatsen: 5
  • Gehandicaptensanitair
  • Privésanitair in sanitairgebouw te huur 1
  • Toiletten: 31
  • Droger
  • Wasmachines
Stand

Staanplaats

  • Riool- en drinkwateraansluitingen: 130
  • Stopcontacten: 16 amps
Supply and Disposal

Camperservicestation

  • Legen van afvalwater (grijs water)
  • Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
  • Aanschaf gasflessen mogelijk
Internet

Internet

  • Wifi op alle staanplaatsen
  • WiFi bij de receptie en in het restaurant
Entertainment

Animatie

  • Animatie voor kinderen
  • Animatieprogramma
Accessibility

Voor mindervaliden

  • Gehandicaptensanitair

Locatie

Adres

Am Berg 4

18528 Rappin

Mecklenburg-Vorpommern

Duitsland

Coördinaten

Breedtegraad 54° 31' 0" N (54.51688332)

Lengtegraad 13° 24' 38" E (13.41066666)

Routebeschrijving

Ten noorden van de plaats, aangegeven. Op de laatste 2 km slechts één rijbaan met uitwijkmogelijkheden, uiteindelijk grindweg.

Routeplanner

ANWB Camping Logo
Naar de ANWB routeplanner

Kampeerders beoordelingen: Campingplatz Banzelvitzer Berge

Meer over verificatieMeer over verificatie

Authenticiteit van beoordelingen

Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Check" symbool.

Klantbeoordelingen met het "Check" symbool zijn afkomstig van onze partners Ctouvert of iiQ-Check. Deze partners gebruiken persoonlijke evaluatie-enquêtes na het verblijf om er zeker van te zijn dat de recensies afkomstig zijn van consumenten die de door henzelf beoordeelde diensten hebben geboekt.

Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.

Details

  • Algemene toestand van de camping

    3.8
  • Hygiëne van de sanitaire voorzieningen

    2.5
  • staanplaats of accommodatie

    5
  • Prijs-kwaliteitverhouding

    5
  • Winkelvoorzieningen op de camping

    6.3
  • Catering

    6.3
  • Vriendelijkheid van het personeel

    6.3
  • Wifi / internet kwaliteit

    5
  • Bereik mobiel netwerk

    5
  • Rust-score

    8.8

Filter op

Sorteren op

18 Beoordelingen

Onvriendelijke, homofobe eigenaresse, vervuilde accommodatie.

1

Thomas

Camper

Paar

mei 2025

We zijn al 50 jaar kampeerders, maar deze plek was het slechtste wat we ooit hebben meegemaakt! De sanitaire gebouwen zijn oud, vervallen, volledig vervuild, overal ongedierte. We hadden niet de indruk dat ze in de drie dagen van ons verblijf ook maar één keer schoongemaakt zijn. De kampeerplaatsen zijn aanzienlijk kleiner dan aangegeven, geen gras, bij regen sta je binnen korte tijd in de modder. Het vervuilde strand verdient deze naam niet, het is meer een grote zandbak zonder zand, eerder met slijmerige leem. De kers op de taart was echter de altijd onvriendelijke eigenaresse van de camping, die in ons bijzijn, twee jonge mannen zonder enige reden vanwege een door haar veronderstelde seksuele oriëntatie van de plek heeft gezet. Op mijn reactie (hoofdschudden) blafte ze me onmiddellijk toe, "en u kunt ook meteen weggaan!" Dat deden we ook...

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Korte vakantie met kleintje en honden - we komen niet terug

4

Dajana

Caravan

Gezin

mei 2025

Geweldige locatie, pure rust. Echter, aanzienlijk veel muggen en ander ongedierte. Gewoon de natuur. Het personeel was heel vriendelijk en behulpzaam. Het restaurant en de broodjesservice waren zeer goed, er was zelfs een kleine ‘Tante Emma winkel’ die goed gesorteerd was. Hier was eigenlijk alles wat je nodig had en nog meer. De netheid van de sanitaire voorzieningen was helaas erg slecht en een renovatie is ook dringend nodig. Ook was slechts een van de twee gebouwen geopend. Het honden speelveld was een treurig gezicht. Geen hek en alleen aan de lijn. Dat is voor mij geen honden speelveld. Toegang tot het strand is alleen voor mensen die goed te been zijn, met een kinderwagen is het onmogelijk. Speeltuin is geweldig! Helaas was het luchtkasteel maar zelden in gebruik. De kinderboerderij was oké, de verzorging van sommige dieren daar zou nog eens goed moeten worden heroverwogen. Verschrikkelijke straat, slecht voor grote combinaties.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Niet aanbevelenswaardig

2

Mathilda

juni 2023

De toegang was een onbeschrijving. De toegangsweg op het terrein zelf is niet aanbevolen voor grotere voertuigen. Het personeel was helaas maar semi-vriendelijk. Voor bezoekers (1 uur) moest onevenredig veel geld betaald worden. Het aantal douches was te weinig. Over het algemeen waren de sanitaire voorzieningen niet up-to-date. We komen zeker niet terug.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Slechte campingplaats

2

Anoniem

juli 2023

Al met al een catastrofale campingplaats. De toegangsweg is een schande, de buitenruimtes zijn verwaarloosd en de sanitaire voorzieningen zijn oud en in een vervallen staat. Direct bij de ingang worden bezoekers begroet door de chemisch toiletafvoer, die zich slechts achter een houten schutting bevindt. Het strand is klein met een Dixi-toilet en is alleen te bereiken via een steile weg. Het restaurant was permanent gesloten en er waren ook geen verbindingen naar een bus. We moesten de camping vooraf betalen, maar zijn een week eerder vertrokken. Absoluut teleurstellend, relatief hoge prijs en daarom niet aan te raden!

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Super camping

Fantastisch10

Jörg

augustus 2022

Hallo jongens, Allereerst willen we mevrouw Engel en haar team nogmaals bedanken, het was een zeer ontspannen en mooie vakantie. We waren met onze hond "Toni" van 03.09. tot 17.09.2022 in de "Adlerhorst" op de Banzelvitzer bergen. Dit knusse ruime houten huisje had alles wat we nodig hadden en de bedden waren super comfortabel. (Mevrouw Engel heeft ze pas gekocht nadat ze er een tijdje op had geslapen). De plek is gewoon fantastisch, heel centraal gelegen op Rügen en ideaal voor onze uitstapjes om het eiland te verkennen. En voor al diegenen die denken dat ze zich niet hoeven te houden aan de regels in het leven die samenwonen überhaupt mogelijk maken: Het is eigenlijk normaal en logisch dat een mevrouw Engel, als directeur die overigens voor ieders welzijn zorgt, zich als doorgewinterde vrouw en moeder van meerdere kinderen niet permitteert om met haar wimpers te knipperen. Degenen die niet met mevrouw Engel overweg kunnen, zouden eens moeten nadenken over hun gedrag. Alles was in orde, alles was vriendelijk, alles was netjes en zonder bezwaren. Mevrouw Engel, we komen graag nog eens terug! Hartelijke groeten, ook aan uw man. Jörg, Gudrun en Toni

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

We zijn tevreden!

Fantastisch10

Hans-Jörg

augustus 2022

Een dag voor aankomst werden we telefonisch op de hoogte gebracht en werd alles verduidelijkt en konden we meteen broodjes bestellen. Omdat we gepland hadden laat aan te komen, werd alles in gereedheid gebracht en waren er geen problemen met de toewijzing van het terrein. De volgende dag werden we vriendelijk ontvangen. De natuurcamping aan de Bodden in het dennenbos is erg mooi aangelegd en er is water, riolering en elektriciteit bij de comfortplaatsen. Het strand is goed bereikbaar met twee uitgangen, grasveld en zandstrand. Er is een hondenpark, speeltuinen voor kinderen en veel dieren. Er is ook een klein winkeltje voor de eerste levensbehoeften. Er zijn muggen, zoals overal op Rügen, maar ze zijn te verdragen. Als je van rust houdt, is dit de juiste plek om te ontspannen. Het eiland is gemakkelijk te bereiken met de auto of de fiets. De prijs-kwaliteitverhouding is voor ons prima. Het sanitair is erg schoon. Veel dank aan de aardige en vriendelijke eigenaarsfamilie.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

met Womo moet je het overwegen

4

Anoniem

juni 2022

Zeer geschikt voor gezinnen met kinderen, want die krijgen iets aangeboden. Voor caravans slechts deels aan te raden, want als je niet alles bij je hebt wordt het lastig. Er zijn zoveel muggen dat het moeilijk is om buiten te blijven. Prijs/prestatie in het seizoen is absoluut overdreven! Voor iets minder dan 10 euro meer per dag kun je 5-sterrencamping in Kühlungsborn krijgen.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Totaal verloederd

2

#Jendrik_Troll

juni 2021

We hebben daar een weekend doorgebracht, met kinderen en honden... Moeilijke toegang tot het strand Chaotisch management Zeer onvriendelijke uitbaters Deze plek is een parel en je zou er enorm veel uit kunnen halen... Maar omdat alles verloederd en de uitbaters uitblinken in absolute onvriendelijkheid, zien we het hier somber in.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Prijzen

Betaalinformatie

Betaling

Contante betalingMaestroMastercardVisa

Vooruitbetaling verplicht

Veelgestelde vragen over Campingplatz Banzelvitzer Berge

Zijn honden toegestaan op Campingplatz Banzelvitzer Berge?

Ja, honden zijn toegestaan op de camping. Er zijn echter enkele beperkingen op aanvraag.

Hoeveel kost een verblijf op Campingplatz Banzelvitzer Berge?

De prijzen voor Campingplatz Banzelvitzer Berge kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.

Heeft Campingplatz Banzelvitzer Berge sanitair voor minder validen?

Nee, Campingplatz Banzelvitzer Berge biedt geen sanitair voor minder validen.