Camping Oaza Tear of Europe

Camping overzicht

Camping Oaza Tear of Europe

Camping introductie

Over de camping

Camping Oaza Tear of Europe in Dobrilovina, omgeven door de ruige kliffen en donkere bossen van het Nationaal Park Durmitor, is een eldorado voor natuurliefhebbers. De rustige, door een familie gerunde camping ligt in het noorden van Montenegro boven de rivier de Tara. Deze wilde en ongetemde rivier heeft zich gedurende duizenden jaren een weg gebaand door de bergen. Het resultaat is de langste en diepste kloof van Europa (82 km), perfect voor rafting en kajaktochten. Een van de mooiste bezienswaardigheden van de Tara-kloof is de Đurđevića Tara-brug met filigrane ronde bogen en een spectaculair uitzicht op het omringende natuurlandschap. De camping met blokhutten en een groot weidegebied voor stacaravans en caravans is ook een ideaal uitgangspunt voor wandelingen, mountainbiketochten en jeepsafari's weg van de wateravonturen.

Familie beheerde camping in de Tara-kloof, midden in het nationaal park Durmitor - een paradijs voor alle natuurliefhebbers en fans van spannende activiteiten op de rivier.

Bijzonderheden

Organisatie van rafting- en kajaktochten en jeepsafari's.

Campingvoorzieningen

  • BeachDichtbij het strand
  • Dog allowedHonden toegestaan
  • RestaurantRestaurant
  • BakeryBroodservice
  • InternetInternet
cover image

Yelloh! Village : Luxe campings op uitzonderlijke locaties

Yelloh! Village: luxe 4- & 5-sterrencampings in de vrije natuur met hoogwaardige service. Ontdek het nu!

logo
...
...

Algemene informatie

Accommodaties

  • Toeristische staanplaatsen: 60
  • Huuraccommodaties: 8
  • Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 4
  • Huuraccommodaties zonder sanitaire voorzieningen: 4

Verblijf

  • Gesproken talen bij receptie: Engels

Afmetingen

  • Totale oppervlakte camping: 3 ha

Omgeving

  • Dichtstbijzijnde stad: Mojkovac
  • Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Dobrilovina
  • Openbaar vervoer: (op 100 m)

Terrein

Licht hellend grasland boven de rivier Tara. Omringd door beboste rotsachtige kliffen.

Aanbod & voorzieningen

Bath and Wellness

Zwemmen & Wellness

  • Zwemmen in de rivier
Children

Kinderen

  • Buitenspeeltuin
Dogs

Hondenreglement

  • Honden toegestaan
Sport

Sport

  • Fietsverhuur
Eating - Drinking - Shopping

Eten, drinken, boodschappen doen

  • Broodservice
  • Cafe of restaurant
  • Kruidenierswinkel (op 23 km)
  • Supermarkt (op 23 km)
Sanitary

Sanitair

  • Douches: 8
  • Toiletten: 8
Internet

Internet

  • WiFi op een deel van het terrein
  • WiFi bij de receptie en in het restaurant
Entertainment

Animatie

  • Slechtweervoorziening

Locatie

Adres

Dobrilovina bb

84205 Dobrilovina

Montenegro

Montenegro

Coördinaten

Breedtegraad 43° 1' 1" N (43.017218)

Lengtegraad 19° 24' 34" E (19.409712)

Routeplanner

ANWB Camping Logo
Naar de ANWB routeplanner

Kampeerders beoordelingen: Camping Oaza Tear of Europe

Meer over verificatieMeer over verificatie

Authenticiteit van beoordelingen

Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Check" symbool.

Klantbeoordelingen met het "Check" symbool zijn afkomstig van onze partners Ctouvert of iiQ-Check. Deze partners gebruiken persoonlijke evaluatie-enquêtes na het verblijf om er zeker van te zijn dat de recensies afkomstig zijn van consumenten die de door henzelf beoordeelde diensten hebben geboekt.

Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.

Filter op

Sorteren op

2 Beoordelingen

Top camping!!!

Fantastisch10

Achim

Zeer mooie, door een familie gerunde camping! Zeer goed eten!!! Geweldig sanitair!!!

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Geweldige plek aan de Tara, geweldige gastvrijheid, zeer persoonlijk.

Fantastisch10

Dominic

We verbleven er een nacht en voelden ons erg op ons gemak. Geweldige weg naar de Tara, heerlijk eten en 's ochtends vers brood! Een plek om je goed te voelen midden in de natuur! Een duidelijke aanrader!

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Veelgestelde vragen over Camping Oaza Tear of Europe

Hoe ziet het terrein eruit en waar ligt de camping precies?

De door een familie gerunde camping ligt midden in het Nationaal Park Durmitor, direct in de spectaculaire Tara-kloof. Je kunt een licht hellend grasveld boven de rivier de Tara verwachten, omringd door beboste rotswanden. Een echte droom voor iedereen die de ongerepte natuur van Montenegro wil ervaren.

Welke activiteiten worden er direct op de rivier de Tara aangeboden?

Omdat de camping direct aan de Tara ligt, heb je een geweldige gelegenheid om in de rivier te zwemmen. Daarnaast organiseert het team ter plaatse spannende rafting- en kajaktochten en avontuurlijke jeepsafari's. Als je de omgeving liever op twee wielen verkent, kun je ook een fiets huren bij de fietsverhuur.

Zijn er huuraccommodaties op de camping en hoe zijn deze uitgerust?

Ja, naast de 60 staanplaatsen voor vakantiegangers biedt de camping ook 8 huuraccommodaties. Hiervan hebben 4 accommodaties een eigen badkamer, terwijl de andere 4 zonder eigen sanitair zijn uitgerust. Perfect als je zonder eigen caravan of tent reist, maar toch van de natuur wilt genieten.