Camping les Hauts de Port Blanc
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.





Camping introductie
Over de camping
Het terrein ligt langs de Côte Sauvage, tussen Perros Guirec en Paimpol en tegenover zeven eilanden. De toeristische staanplaatsen liggen geclusterd aan de rand van de camping. De camping beschikt over een verwarmd buiten- en binnenzwembad met ligbedden. Verder is er een spa met jacuzzi en massageruimte. Er is een kleine minigolfbaan met acht banen. De omgeving leent zich voor watersport en toertochten.
Campingvoorzieningen
Zwembad
Kindvriendelijk
Broodservice
Internet
Awards, erkenningen & kortingen
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 38
- Verkavelde percelen: 38
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 45
- Huuraccommodaties: 40
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 40
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Engels
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 3 ha
- Staanplaatsgrootte: 80 - 120 m²
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Penvénan (op 500 m)
Sitecode: 80606
Terrein
Grasveld, verdeeld door hagen en enkele bomen. Aangrenzende velden.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
- Camping voor watersporters
Zwemmen & Wellness
- Sauna
- Buitenbad
- Binnenzwembad
- Kleuterbad
- Whirlpool
Kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
Sport
- Bootverhuur
- E-bike verhuur
- Fietsverhuur
- Multisportterrein
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
Sanitair
- Mindervaliden sanitair
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Riool- en drinkwateraansluitingen: 6
- Stopcontacten: 10 amps
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
Animatie
- Slechtweervoorziening
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Rue Keranscoulc'h 12-bis
22710 Penvénan
Bretagne
Frankrijk
Coördinaten
Breedtegraad 48° 49' 4" N (48.818008)
Lengtegraad 3° 18' 7" W (-3.302051)
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Classificatie van de camping
Sanitair
2.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.0
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.1
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.1
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
0.8
Boodschappen
Eetgelegenheid
Meer informatie over Camping les Hauts de Port Blanc
Camping Les Hauts de Port Blanc: kamperen aan de Bretonse kust
Wie op zoek is naar een verzorgde camping vlakbij de prachtige Atlantische Oceaan, is bij camping Les Hauts de Port Blanc aan het juiste adres. Deze gezinscamping ligt op enkele kilometers van de Bretonse kust. Dankzij de uitgebreide faciliteiten, zoals een verwarmd binnen- en buitenzwembad en minigolf, vervelen jong en oud zich geen moment. Verder zijn er talrijke interessante bezienswaardigheden in de buurt, zoals het eiland Île de Bréhat en de havenplaatsjes Paimpol en Perros-Guirec.
Kamperen bij Les Hauts de Port Blanc
De verzorgde middelgrote camping is ruim en open opgezet. De 38 toeristische staanplaatsen bevinden zich op prachtige veldjes met veel begroeiing. Je hebt dan ook veel privacy en rust. Op het kampeerterrein zijn vouwwagens, campers en caravans toegestaan. Wie tijdens de vakantie liever over meer comfort beschikt, boekt een van de 40 huuraccommodaties op de camping.
Eindeloos veel waterpret
De waterratten binnen het gezin springen na aankomst waarschijnlijk meteen in de verwarmde zwembaden. Een daarvan is overdekt. Ook is er een speciaal ondiep kleutergedeelte, waar de allerkleinsten veilig in spetteren. Rondom het zwembad bevinden zich comfortabele ligbedden.
Faciliteiten voor de kinderen
De kinderen vermaken zich op camping Les Hauts de Port Blanc uitstekend. Zo zijn er naast de zwembaden ook minigolf, een multifunctioneel sportterrein, fietsverhuur en een prachtige buitenspeeltuin. Verder is het mogelijk om kajak-, zeil- of windsurfcursussen te volgen. Er is daarnaast animatie op de camping aanwezig.
Voorzieningen binnen handbereik
Prettig tijdens de vakantie: de horecavoorzieningen zijn in de buurt. Zo is er een bar-restaurant voor een smakelijke maaltijd. Ook zijn vers brood en andere dagelijkse boodschappen op de camping verkrijgbaar.
Camping Les Hauts de Port Blanc: ontdek de grillige Bretonse kust
Op enkele kilometers van de bijzondere Bretonse kust ligt de verzorgde camping Les Hauts de Port Blanc. Het gebied rondom de camping is ontzettend veelzijdig. De rotsige kust vormt een uitstekend startpunt voor eindeloze wandelingen met prachtige vergezichten. Havenplaatsjes als Paimpol, Perros-Guirec en Tréguier zijn zeker een bezoek waard.
Een fraaie boottocht naar Île-de-Bréhat
Vlak bij camping Les Hauts de Port Blanc maak je een boottocht naar het prachtige eiland Île-de-Bréhat. Het eiland is rijk aan bloemen en biedt een schitterend uitzicht over de omringende eilandjes.
Veelgestelde vragen over Camping les Hauts de Port Blanc
Hoeveel kost een verblijf op Camping les Hauts de Port Blanc?
De prijzen voor Camping les Hauts de Port Blanc kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping les Hauts de Port Blanc sanitair voor minder validen?
Ja, Camping les Hauts de Port Blanc biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping les Hauts de Port Blanc?
Ja, er is WiFi op alle staanplaatsen.
Heeft Camping les Hauts de Port Blanc een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping les Hauts de Port Blanc?
Heeft Camping les Hauts de Port Blanc een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping les Hauts de Port Blanc?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping les Hauts de Port Blanc?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping les Hauts de Port Blanc?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping les Hauts de Port Blanc?
Is er een complete camperservicestation op Camping les Hauts de Port Blanc?





