Beschikbare accommodaties (Campingplatz am Markkleeberger See)
...





...
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Vlak terrein, met weinig jonge bomen, gelegen aan de weg boven het meer. In de buurt van een kanopark en vakantiedorp.
Paddelsteg 5
04416 Auenhain
Sachsen
Duitsland
Breedtegraad 51° 15' 27" N (51.257561)
Lengtegraad 12° 25' 51" E (12.431025)
Ga verder richting Güldengossa. Het ligt aan de zuidelijke rand van Auenhain.
Algemene toestand van de camping
5.8Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
6.7staanplaats of accommodatie
6.7Prijs-kwaliteitverhouding
6.7Winkelvoorzieningen op de camping
3.3Catering
5Vriendelijkheid van het personeel
6.7Wifi / internet kwaliteit
6.7Bereik mobiel netwerk
6.7Rust-score
6.71
Anoniem
Tent
Paar
juli 2025
Ik kan alleen maar afraden om op deze camping te verblijven! Geen enkele organisatie, de toewijzing van de staanplaatsen is een loterij! De sanitaire voorzieningen: Het kan niet erger! Bovendien wordt er naast de camping een jeugdherberg gebouwd! Laat je niet misleiden door de foto's! Een ontspannen vakantie ziet er anders uit.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Irmgard
Tent
Alleen
juni 2025
De camping is eenvoudig en pittoresk. Zeer vriendelijke, behulpzame eigenaren. Goed gemengde gasten, oudere mensen en hele jongerengroepen. Meerdere honden.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Aangenaam6
Anoniem
Caravan
Gezin
mei 2025
Vriendelijke en gastvrije eigenaren, zeer rustige ligging. De douches zijn echter niet voor iedereen geschikt (vier douches in een gemeenschappelijke ruimte met weinig opbergmogelijkheden)
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
2
Anoniem
september 2023
Ik had naar mijn gevoel moeten luisteren, want na het bekijken van de homepage was dat nogal negatief. De camping ligt op zo'n mooie locatie en je zou er zoveel mee kunnen doen, maar.... helaas heb je het gevoel dat je niet gewenst bent. Onvriendelijkheid, ineens valt de elektriciteit uit omdat hier onderhoud gepleegd moet worden (had gemeld kunnen worden) Schimmel in de badkamers en, en, en Wat jammer!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Ela, Arno und Kira
juli 2023
We waren 5 weken daar, het was geweldig. Het personeel is goed gezind. De plek is verzorgd, de sanitaire voorzieningen super schoon. We waren voor de 3e keer daar en gaan volgend jaar weer. Ook voor onze hond was het geweldig, er is een groot hondenstrand. 👌🏻👌🏻👌🏻
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
2
Rudi
juni 2023
We hebben vier nachten op deze camping doorgebracht. We begrijpen de classificatie "stil 's nachts" niet. De nabijgelegen snelweg A38 was duidelijk hoorbaar. Daarnaast is er 's nachts vliegtuiglawaai omdat er in Leipzig geen verbod op nachtvluchten geldt. Op twee nachten werden de snelweg en vliegtuigen echter duidelijk overstemd door feestende groepen. Na een korte nacht met lawaai tot 1 uur 's nachts wilden we eigenlijk verhuizen, maar bleven toen omdat de lawaaiige groep vertrok. Helaas was een nieuw aangekomen groep nog luidruchtiger. Slapen was uitgesloten voor 3 uur 's nachts. Klagen bij de feestvierders had geen zin. De campingleiding merkte op: "Als je er niet tegen kunt, mag je niet kamperen. De verwijzing in het campingreglement naar een nachtrust van 22.00 tot 07.00 uur klinkt als een aanfluiting.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
2
Hans
juni 2023
De baan is maximaal 1 ster waard. Geen bomen en bikkelharde grond. Slechts een paar kampeerders met tenten hadden schaduw. De sanitaire voorzieningen zijn oké. De douches zijn van de laagste categorie. Geen plankje of douchestang in de douche en mini. Alles was in ieder geval schoon. De eigenaar is pas na 10 uur bereikbaar en onvriendelijk. Over het algemeen is er een ruwe toon die we niet gewend zijn. De electr. installatie ter plaatse, beter wegkijken. De wastafels staan buiten en zijn niet uitnodigend. Het chemisch toilet is een gat in de grond op de plaats, enz..Voor 2 personen betaalden we 34€ per dag !!!! 24€ zou een redelijke prijs zijn
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
2
Werner
juni 2023
Er is een restaurant, meer niet. Er wordt geadverteerd met de ADAC-kaart bij de bar, maar mensen wuiven het weg als ze ernaar vragen. De douches zijn uit de jaren 1950. Het chemisch toilet is een bak in de vloer met een wateraansluiting. De camping verdient geen twee sterren.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Vooruitbetaling verplicht
Zijn honden toegestaan op Campingplatz am Markkleeberger See?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Campingplatz am Markkleeberger See?
De prijzen voor Campingplatz am Markkleeberger See kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Campingplatz am Markkleeberger See sanitair voor minder validen?
Nee, Campingplatz am Markkleeberger See biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Campingplatz am Markkleeberger See?
Heeft Campingplatz am Markkleeberger See een certificaat?
Heeft Campingplatz am Markkleeberger See een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Campingplatz am Markkleeberger See?
Hoeveel staanplaatsen heeft Campingplatz am Markkleeberger See?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Campingplatz am Markkleeberger See?
Is er een complete camperservicestation op Campingplatz am Markkleeberger See?