Campingplatz am Steinbacher See

Campingplatz am Steinbacher See
Campingplatz am Steinbacher See - Grillplatz
Campingplatz am Steinbacher See - Standplatz
Campingplatz am Steinbacher See - Fußballtor
Campingplatz am Steinbacher See - Terrasse

Camping overzicht

Camping introductie

De symmetrisch ingedeelde camping ligt aan een klein stuwmeer waarin men niet kan zwemmen. De toeristische staanplaatsen liggen langs straatjes en zijn gescheiden van de vaste plaatsen. Er is een apart tentenveld voor motorrijders en jongeren.

Bijzonderheden

Kruiden tuin. Ligging aan fietsroutenetwerk.

Overzicht

Dog allowed
Honden toegestaan
Kid friendly
Kindvriendelijk
Bakery
Broodservice
Internet
Internet

Beschikbare accommodaties (Campingplatz am Steinbacher See)

...

...
...

Algemene informatie

Sfeer

  • Fraai gelegen

Accommodaties

  • Toeristische staanplaatsen: 60
  • Verkavelde percelen: 40
  • Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 31

Afmetingen

  • Totale oppervlakte camping: 1 ha
  • Staanplaatsgrootte: 70 - 80 m²
  • Hoogte boven zeeniveau: 285 m

Omgeving

  • Dichtstbijzijnde stad: Schwäbisch Hall
  • Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Steinbach (op 500 m)
  • Openbaar vervoer: (op 1 km)

Sitecode: 36514

Terrein

Stads camping. Grasveld dat wordt onderbroken door voornamelijk hoge bomen en enkele jonge struiken, als een schiereiland tussen de Kocher en het kanaal tot aan het stuwmeer reikt (geen zwemmogelijkheden). Aan de Kocher-Jagst fietsroute. Weg en weinig bereden spoorlijn hoorbaar.

Aanbod & voorzieningen

Target Group

Doelgroepen

  • Camping waar honden welkom zijn
Bath and Wellness

Zwemmen & Wellness

  • Buitenbad (op 3 km)
  • Binnenzwembad (op 3 km)
Children

Kinderen

  • Buitenspeeltuin
Dogs

Hondenreglement

  • Honden toegestaan
Sport

Sport

  • Golfbaan (op 8 km)
Eating - Drinking - Shopping

Eten, drinken, boodschappen doen

  • Broodservice
  • Cafe of restaurant (op 300 m)
  • Kruidenierswinkel (op 5 km)
  • Supermarkt (op 3 km)
  • Overdekte kookgelegenheid
Sanitary

Sanitair

  • Douches 8
  • Afwasplaatsen 1
  • Toiletten 12
Stand

Staanplaats

  • Stopcontacten 16 amps
Supply and Disposal

Camperservicestation

  • Legen van afvalwater (grijs water)
  • Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
  • Wasmachines
  • Aanschaf gasflessen mogelijk
Internet

Internet

  • WiFi op een deel van het terrein
  • WiFi bij de receptie en in het restaurant

Locatie

Adres

Mühlsteige/Moses-Hertz-Weg 26

74523 Steinbach

Baden-Württemberg

Duitsland

Coördinaten

Breedtegraad 49° 5' 53" N (49.0983)

Lengtegraad 9° 44' 32" E (9.74235)

Routebeschrijving

Rijden op de B14/19. Afslaan bij het station naar de wijk Steinbach (2 km). Daar is het aangegeven.

Routeplanner

ANWB Camping Logo
Naar de ANWB routeplanner

Kampeerders beoordelingen: Campingplatz am Steinbacher See

Meer over verificatieMeer over verificatie

Authenticiteit van beoordelingen

Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Check" symbool.

Klantbeoordelingen met het "Check" symbool zijn afkomstig van onze partners Ctouvert of iiQ-Check. Deze partners gebruiken persoonlijke evaluatie-enquêtes na het verblijf om er zeker van te zijn dat de recensies afkomstig zijn van consumenten die de door henzelf beoordeelde diensten hebben geboekt.

Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.

Filter op

Sorteren op

9 Beoordelingen

Leuke kleine camping, goed om de mooie SHA te bezoeken.

Fantastisch10

Wolfgang

juni 2023

Aardig echtpaar dat de camping runt, goed onderhouden en met "liefde" gerund, sanitair oud maar heel schoon. Niet te vergelijken met vroeger. Loopafstand (25min) naar SHA.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Vriendelijke ontvangst, tenten welkom

Fantastisch10

Anoniem

mei 2023

Het nieuwe huurdersechtpaar heeft het welzijn van hun gasten hoog in het vaandel staan! We konden zonder problemen onze fietsaccu's opladen, onze tent op het grasveld zetten en een biertje drinken bij aankomst. De website belooft niet te veel, we voelden ons meteen thuis.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Camping met hond

Fantastisch10

Anoniem

juni 2022

Leuke uitbaters, sanitair ok. Het meer is niet het mooiste, maar er zijn slechtere plekken. Koffie 's morgens in het campinghuisje. Water, elektriciteit voor camper, alles aanwezig. Perfect voor één nacht!

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Goed voor het milieu!

Erg goed8

Hermännle

augustus 2021

Verbleven van 19 - 24.09.21. Vriendelijke en ongecompliceerde ontvangst, wat al bleek uit mijn e-mailaanvraag. Stoelkeuze geen probleem. MAAR erg smal!!! Camper met een goede 7,5 m + auto, dus ongeveer 1,7 meter, moet je behoorlijk "cirkelen"! Dan zijn er nog lichte stoepranden bij de percelen! Maar geen probleem met een Mover. Zeer vriendelijke en behulpzame operators! De camping is prachtig gelegen en vooral rustig. Het is er erg schoon en overzichtelijk, het sanitair is relatief oud, maar volledig functioneel. Er zijn enkele wascabines en 1 douchecabine, de rest heeft gordijnen. Er is een toeslag voor douches (vanuit ecologisch oogpunt is dat prima!!). De nabijheid van de stad is nog een pluspunt. Jammer: geen wifi, zelfs niet tegen betaling. Wij zouden deze plek zo weer kiezen!

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

De absoluut beste beslissing voor onze vakantie

Fantastisch10

Kirsten Marion

juli 2020

Idyllisch gelegen met geweldige bomen en een briljante start voor prachtige fietstochten. De camping is rustig en schoon en de eigenaren zijn behulpzaam, vriendelijk en meegaand. Helemaal top, ik had me geen betere plek kunnen wensen voor onze vakantie dit jaar. 😍😍😍

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

kleine plaats

4

Anoniem

juli 2019

We waren twee nachten daar om de stad te verkennen. Daarvoor is de plaats ideaal. Personeel vriendelijk, sanitair eenvoudig maar schoon. De plaats heeft van 12.00 uur tot 15.00 uur middagpauze.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Goede locatie

Aangenaam6

Anoniem

juli 2018

Goede locatie om de mooie stad te verkennen. Fiets een voordeel. Sanitair gemiddeld schoon, maar enigszins verouderd. Kampeerplaatsen netjes, toegang deels over een hoge richel. Al met al ok voor een kort verblijf.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Charmante jaren 70 flair met teleurstelling

4

Wilma

juni 2018

We waren er 2 nachten om Schwäbisch Hall te verkennen. De CP ligt 2 km van het centrum en is makkelijk te bereiken met de fiets door een mooi park (scheelt duur parkeren). De plek is schoon maar alles is verouderd. Maar het heeft charme, in zou verouderd ;) We vonden het dinky....niets voor een langer verblijf, maar goed voor het verkennen van de stad, of een bezoek aan Freilandmuseum Wackershofen. Er is een klein restaurant dat gerund wordt door de beheerder. Er is geen winkel, maar wel een broodjesservice. Er zijn dagelijks gratis kranten. Het sanitair is oud, maar zo schoon als maar kan. De eigenaren doen het zelf en zijn erg grondig. Ze proberen Ze proberen de lelijke kanten te verdoezelen met wat decoratie .... maar het is goed zo. Op de dag van vertrek wilden we tot zondagavond blijven en bij aankomst kregen we te horen dat we een hele dag extra moesten betalen. We maken af en toe zulke korte uitstapjes en hebben tot nu toe altijd maar een halve dag betaald....vonden het nogal fors. Vooral omdat de plek niet volgeboekt was....maar goed. Maar nu wordt het echt dik: 's middags stak er een zware onweersbui op en daarna begon het te regenen. We moesten na het middaguur vertrekken, 2 uur later dan normaal. Ze hadden hier geen begrip voor en brachten ons een hele dag in rekening, ook al was de camping half leeg. Andere gasten waren ook geïrriteerd/ontgoocheld door deze aanhoudende geldklopperij. Dit irriteert me mateloos en zoiets hebben we nog nooit meegemaakt. Maar wie denkt op deze manier geld te kunnen verdienen, graag, maar wij komen hier niet meer. Dit bederft de geweldige sfeer die er anders heel erg was..... Gewoon jammer, echt! We zijn teleurgesteld!

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Prijzen

Betaalinformatie

Betaling

Contante betaling

Veelgestelde vragen over Campingplatz am Steinbacher See

Zijn honden toegestaan op Campingplatz am Steinbacher See?

Ja, honden zijn toegestaan op de camping.

Hoeveel kost een verblijf op Campingplatz am Steinbacher See?

De prijzen voor Campingplatz am Steinbacher See kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.

Heeft Campingplatz am Steinbacher See sanitair voor minder validen?

Nee, Campingplatz am Steinbacher See biedt geen sanitair voor minder validen.