Domaine Aigoual Cévennes

Camping overzicht

Domaine Aigoual Cévennes

Camping introductie

Over de camping

Het vakantiepark ligt in een bosrijk gebied in Nationaal park Cevennen. Het gebied staat op de werelderfgoedlijst van Unesco. Het park beschikt alleen over huuraccommodaties. De bungalows liggen in een tuin rond het verwarmde zwembad met ligstoelen. Tevens zijn er een multi sportterrein, speeltuin, woonkamer met open haard en televisie, terras, bibliotheek en tafeltennis. Dit vakantiepark is nog niet door de ANWB geïnspecteerd.

Campingvoorzieningen

  • BeachDichtbij het strand
  • Swimming poolZwembad
  • Kid friendlyKindvriendelijk
  • ShoppingWinkel
  • InternetInternet

Onderscheidingen & certificaten

...
...

Algemene informatie

Verblijf

  • Gesproken talen bij receptie: Engels

Omgeving

  • Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Meyrueis Lozère

Sitecode: 205037

Terrein

Alleen huuraccommodaties beschikbaar.

Aanbod & voorzieningen

Target Group

Doelgroepen

  • Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Bath and Wellness

Zwemmen & Wellness

  • Buitenbad
  • Zwemmen in de rivier
Children

Kinderen

  • Animatie voor kinderen
  • Buitenspeeltuin
Dogs

Hondenreglement

  • Honden toegestaan
Sport

Sport

  • Multisportterrein
Eating - Drinking - Shopping

Eten, drinken, boodschappen doen

  • Snackbar
  • Supermarkt (op 1 km)
Internet

Internet

  • Wifi op alle staanplaatsen
Entertainment

Animatie

  • Animatie voor kinderen
  • Animatieprogramma

Locatie

Adres

chemin du languedoc 250

48150 Meyrueis Lozère

Occitanie

Frankrijk

Coördinaten

Breedtegraad 44° 10' 47" N (44.179756)

Lengtegraad 3° 26' 16" E (3.437916)

Routeplanner

ANWB Camping Logo
Naar de ANWB routeplanner

Kampeerders beoordelingen: Domaine Aigoual Cévennes

Meer over verificatieMeer over verificatie

Authenticiteit van beoordelingen

Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Check" symbool.

Klantbeoordelingen met het "Check" symbool zijn afkomstig van onze partners Ctouvert of iiQ-Check. Deze partners gebruiken persoonlijke evaluatie-enquêtes na het verblijf om er zeker van te zijn dat de recensies afkomstig zijn van consumenten die de door henzelf beoordeelde diensten hebben geboekt.

Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.

Wat kampeerders zeggen

Samengevat door AI

Deze camping scoort met de heerlijk rustige ligging midden in de natuur en de nabijheid van het charmante plaatsje Meyrueis. Kampeerders genieten hier vooral van het autovrije, veilige terrein, het mooie zwembad en het ontzettend hartelijke team. Goed om te weten voor de reis: wie hierheen gaat, moet in de huuraccommodaties rekening houden met wat krakende bedden en soms kleine terrassen.

Details

  • Algemene toestand van de camping

    9.4
  • Hygiëne van de sanitaire voorzieningen

    9.3
  • staanplaats of accommodatie

    9.5
  • Prijs-kwaliteitverhouding

    9.5
  • Vriendelijkheid van het personeel

    9.8

Filter op

Sorteren op

161 Beoordelingen

Uitstekend verblijf Geverifieerd

Fantastisch10

Lionel A

Huuraccommodatie

Gezin

Voordelen

De rust, de accommodatie, de nabijgelegen parkeerplaats en het zwembad. Locatie/Accommodatie: De comfortabele slaapbank, de goed uitgeruste keuken, het prettige terras.

Nadelen

Enige minpuntje was dat de parkeerplaatsen gemarkeerd zouden moeten zijn, omdat sommige mensen willekeurig parkeren en anderen de plekken onthouden.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Tamelijk aangenaam verblijf Geverifieerd

Fantastisch9

Bascou C

Huuraccommodatie

Voordelen

Behalve de teleurstelling bij aankomst over de staat van de keuken, was het verblijf verder erg goed. Locatie / Huuraccommodatie: Aangenaam.

Nadelen

Keuken Locatie / Huuraccommodatie: Keuken

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Super verblijf juli 2026 Geverifieerd

Erg goed8

Jean C

Huuraccommodatie

Gezin

Voordelen

De ontvangst, het appartement, het terrein, het zwembad, het klimaat en de regio zijn geweldig.

Nadelen

Het enige punt dat volgens mij verbeterd kan worden is de speelruimte: de netheid moet worden herzien, biljart is kapot, jammer. Wat betreft de accommodatie: de filterkoffiemaker kan echt niet meer en zet alsjeblieft geen Senseo in de plaats, dat zou bijna nog erger zijn. Volgend jaar neem ik mijn Nespresso mee :)

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Ontspanning Geverifieerd

Fantastisch10

Serge N

Huuraccommodatie

Paar

Voordelen

De locatie en de gastvrijheid Locatie/Huisvesting: Net als thuis

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

rustig Geverifieerd

Fantastisch10

Frédéric D

Huuraccommodatie

Gezin

Voordelen

rustig Locatie/Vakantieaccommodatie: top

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Perfect Geverifieerd

Fantastisch10

Benjamin S

Huuraccommodatie

Gezin

Voordelen

Perfect Locatie/Huisvesting: Perfect

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Zomer 2026 Geverifieerd

Fantastisch10

Ingrid T

Huuraccommodatie

Gezin

Voordelen

Deze camping is geweldig, de accommodaties zijn hyperfunctioneel, het matras van de slaapbank is uitstekend, de ontvangst is top en de animatrice voor de kinderen is altijd vrolijk. Het enige minpuntje is het iets kleine zwembad, maar dat biedt desondanks een goede verfrissing voor iedereen. Locatie/Huuraccommodatie: Functionaliteit, het terras, het beddengoed en de rust zijn fantastisch.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Super verblijf Geverifieerd

Fantastisch10

Yves G

Huuraccommodatie

Paar

Voordelen

De rust. De ontvangst Locatie / huuraccommodatie: nieuw beddengoed

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Veelgestelde vragen over Domaine Aigoual Cévennes

Zijn honden toegestaan op Domaine Aigoual Cévennes?

Ja, honden zijn toegestaan op de camping.

Hoeveel kost een verblijf op Domaine Aigoual Cévennes?

De prijzen voor Domaine Aigoual Cévennes kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.

Heeft Domaine Aigoual Cévennes sanitair voor minder validen?

Nee, Domaine Aigoual Cévennes biedt geen sanitair voor minder validen.