EuroParcs Ruinen
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.





Camping introductie
Over de camping
De familiecamping grenst aan Nationaal Park Dwingelderveld en biedt camping en glamping. De staanplaatsen liggen verspreid over verschillende, ruime gevarieerde veldjes, die autovrij zijn. Op vrijwel alle veldjes staan speeltoestellen. Er is een springkussen, en een kinderboerderij. Tegenover de receptie vind je een kabelbaan en een waterspeeltuin. Het naast de camping gelegen openluchtbad met glijbanen en andere speeltoestellen is gratis voor campinggasten. Vraag de receptie hiernaar.
Campingvoorzieningen
Zwembad
Kindvriendelijk
Restaurant
Broodservice
Winkel
Internet
Onderscheidingen & certificaten
Staanplaatsen: 2

1/14
Kampeerplaats Comfort privésanitair
Staanplaats
Honden toegestaan
1 Badkamers
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/14
Kampeerplaats Comfort
Staanplaats
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Huuraccommodatie: 12

1/13
Solo Retreat 2
Huuraccommodatie
1 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
TV
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/17
Kids Cottage 3+2
Huuraccommodatie
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Terras
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/15
Forest Lodge 4
Huuraccommodatie
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
TV
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
1/15
Velthorst 4
Huuraccommodatie
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
TV
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/20
Dog Lodge 6
Huuraccommodatie
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Terras
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
1/19
Glamping family lodge 10
Huuraccommodatie
5 Slaapkamer
2 Badkamers
Honden toegestaan
TV
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/15
Cube Hottub 6
Huuraccommodatie
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
TV
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
1/16
Four Season Lodge 6
Huuraccommodatie
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Terras
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/13
Solo Retreat 4
Huuraccommodatie
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
TV
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/16
Cube 6
Huuraccommodatie
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
TV
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/16
Hackfort 6
Huuraccommodatie
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
TV
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/17
Drentse kap 4
Huuraccommodatie
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
TV
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 65
- Verkavelde percelen: 65
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 12
- Huuraccommodaties: 128
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 128
- Autovrije staanplaatsen
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Nederlands, Engels, Duits
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 16 ha
- Staanplaatsgrootte: 100 - 180 m²
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Ruinen (op 1.5 km)
- Openbaar vervoer: (op 500 m)
- Verbinding: camping dicht bij de snelweg
Sitecode: 38131
Terrein
Natuurlijke, vlakke gras- en bosgronden, doorkruist door een openbare weg. Staanplaatsen omgeven door bos en dichte struiken. Landelijke omgeving. Op sommige plaatsen is het verplicht om de auto's apart te parkeren. Openbaar zwembad.
Bijzonderheden op de camping
Apart parkeren van auto's is alleen verplicht op een deel van het terrein.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Zwemmen & Wellness
- Buitenbad (op 100 m)
- Binnenzwembad
- Kleuterbad
Kinderen
- Animatie voor kinderen
- Babywasruimte
- Binnenspeeltuin
- Waterglijbaan
- Waterspeeltuin
Hondenreglement
- Honden toegestaan
Sport
- Beachvolleyball
- Fietsverhuur
- Minigolf
- Golfbaan (op 12 km)
- Sportactiviteiten
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Kiosk
- Cafe of restaurant
- Snackbar
- Kruidenierswinkel (op 2 km)
- Supermarkt (op 500 m)
Sanitair
- Staanplaatsen met privésanitair: 30
- Mindervaliden sanitair
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Riool- en drinkwateraansluitingen: 42
- Stopcontacten: 6 amps
- Televisieaansluitingen: 41
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
- Aanschaf gasflessen mogelijk
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
Animatie
- Animatie voor kinderen
- Slechtweervoorziening
- Animatieprogramma
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Oude Benderseweg 11
7963 PX Ruinen
Friesland - Groningen - Drenthe
Nederland
Coördinaten
Breedtegraad 52° 46' 30" N (52.775021)
Lengtegraad 6° 22' 11" E (6.369789)
Routebeschrijving
A28/E232, Afslag 28. In het dorp aangegeven.
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Classificatie van de camping
Sanitair
3.8
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.8
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
2.9
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.8
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
2.5
Boodschappen
Eetgelegenheid
Meer informatie over EuroParcs Ruinen
Reserveringen waarvan de gasten jonger dan 25 jaar zijn dienen altijd voor 17:00 aan te komen op onze parken.
EuroParcs Ruinen, bijzonder kamperen in de natuur
EuroParcs Ruinen ligt midden in de natuur van Drenthe. Je overnacht in een vakantiehuisje of kiest bijvoorbeeld voor de boomhut XXL. In het zwembad beleeft het hele gezin de nodige waterpret. Deze camping bezit alle faciliteiten voor een geslaagde gezinsvakantie. Nog geen horeca open
Traditioneel of liever origineel overnachten
Overnachten op EuroParcs Ruinen doe je in een volledig ingericht vakantiehuisje, een goed voorziene bungalow of een glampingtent. Heb je liever een originele verblijfplaats? De kinderen zullen aangenaam verrast zijn door een overnachting in de boomhut XXL 't Boswachter Huus. Met drie slaapkamers, een hottub en een pelletkachel beschik je in deze boomhut over alle voorzieningen voor een aangenaam verblijf, zowel in de zomer als in de winter.
Overdekt zwemmen of spelen in de buitenlucht
Het overdekte zwembad is een aangename plek om baantjes te trekken of samen met je peuter plezier te hebben in het verfrissende water. Zowel het grote zwembad als het peuterbad is uitgerust met glijbanen en waterspeeltjes. Spelen je kinderen liever in de buitenlucht? Verspreid over EuroParcs Ruinen vind je meerdere veldjes met speeltuigen. Hier kunnen de kinderen klimmen, klauteren, springen op het grote springkussen en schommelen. Bij slecht weer kunnen ze terecht in de binnenspeeltuin met gezellige pingpongzolder.
Zelf koken of eten
Bij het winkeltje met broodservice vind je enkele noodzakelijke ingrediënten om zelf een heerlijke maaltijd te kunnen koken. Sta je liever niet aan het fornuis? In het restaurant gebruik je een eenvoudige maaltijd en ook in de brasserie worden er smakelijke gerechten geserveerd, waarbij je uiteraard ook een glas eersteklas wijn kunt bestellen.
Verken de natuur vanaf EuroParcs Ruinen
Op een halve kilometer van EuroParcs Ruinen ligt een bezoekerscentrum van Natuurmonumenten, waar je een schat aan informatie over het gebied kunt vinden. Bij het bezoekerscentrum zelf vind je een vlinder- en een kruidentuin. Kinderen zullen gebiologeerd zijn door het insectenhotel en de bijenstal. Vanaf hier verken je al wandelend of fietsend Nationaal Park Dwingelderveld.
Vlak bij EuroParcs Ruinen vind je de schaapskudde van Ruinen, die de heide 'snoeit'. Zo houden ze de heide gezond en krachtig. Bezoek hen voor of na een dagje 'werken' op de heide, als ze vertrekken of aankomen bij hun kooi.
Veelgestelde vragen over EuroParcs Ruinen
Zijn honden toegestaan op EuroParcs Ruinen?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op EuroParcs Ruinen?
De prijzen voor EuroParcs Ruinen kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft EuroParcs Ruinen sanitair voor minder validen?
Ja, EuroParcs Ruinen biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op EuroParcs Ruinen?
Heeft EuroParcs Ruinen een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij EuroParcs Ruinen?
Heeft EuroParcs Ruinen een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt EuroParcs Ruinen?
Hoeveel staanplaatsen heeft EuroParcs Ruinen?
Hoeveel huuraccommodaties biedt EuroParcs Ruinen?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van EuroParcs Ruinen?
Is er een complete camperservicestation op EuroParcs Ruinen?




