Recreatiepark Westerkwartier
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.
Camping introductie
Over de camping
Met zijn zandstrand bij de eigen zwemvijver is Recreatiepark Westerkwartier een eldorado voor badgasten. Ook het buitenzwembad biedt verfrissing. De camping in Groningen is omgeven door bossen. Terwijl ouders hun kracht en conditie trainen op de outdoor fitnessapparaten, kunnen kinderen zich vermaken in de aangrenzende speeltuin. Ook het gevarieerde animatieprogramma is een reden om een kampeerplaats te boeken op Recreatiepark Westerkwartier. In de zomer zijn er knutselworkshops, speurtochten en nog veel meer.
Onderscheidingen & certificaten
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Niebert
Locatie
Adres
Roordaweg 3A
9365 PN Niebert
Friesland - Groningen - Drenthe
Nederland
Coördinaten
Breedtegraad 53° 10' 31" N (53.175499)
Lengtegraad 6° 19' 17" E (6.321488)
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Veelgestelde vragen over Recreatiepark Westerkwartier
Hoeveel kost een verblijf op Recreatiepark Westerkwartier?
De prijzen voor Recreatiepark Westerkwartier kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Recreatiepark Westerkwartier sanitair voor minder validen?
Nee, Recreatiepark Westerkwartier biedt geen sanitair voor minder validen.
Heeft Recreatiepark Westerkwartier een certificaat?
Aan Recreatiepark Westerkwartier is momenteel geen certificaat toegekend.
Hoeveel staanplaatsen heeft Recreatiepark Westerkwartier?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Recreatiepark Westerkwartier?
Is er een complete camperservicestation op Recreatiepark Westerkwartier?