Beschikbare accommodaties (Autocamping Velký Vír)
...
...
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Golvend grasveld, afwisselend met hagen, struiken en enkele bomen. Omringd door velden en weiden. Aan de westelijke oever van het Orlík-stuwmeer. Uitzicht op beboste heuvels.
Verschillende smalle, kleine zandstranden.
Kožlí 23
39807 Orlík nad Vltavou
Tschechien
Tsjechië
Breedtegraad 49° 31' 28" N (49.52458333)
Lengtegraad 14° 9' 20" E (14.15563333)
Aan de weg 19 (Rožmital - Milevsko) in Orlík nad Vltavou staat een bewegwijzerde afslag, nog ongeveer 7 km.
Fantastisch10
Carla
april 2019
We komen hier al vele jaren in de week van Hemelvaartsdag. We genieten van de rust en de omgeving. Het personeel van de receptie en het restaurant is erg aardig. We voelen ons erg op ons gemak. Dit jaar waren we erg verrast omdat de bungalow die we elk jaar huren een nieuwe vloer, een nieuw plafond en nieuwe meubels en bedden kreeg. We kunnen Velky Vir absoluut aanbevelen, zelfs in het voorseizoen! Super recreatie, super personeel, super landschap! We komen volgend jaar terug! Uwe en Carla Kämmerzehl uit Langenpreising/Beieren
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
2
H. Bauer
augustus 2018
Eén ster voor het stuwmeer en de omgeving. Elektriciteitsaansluitingen zijn alleen beschikbaar voor permanente kampeerders, maar worden in rekening gebracht. Sanitair niet alleen oud (zou niet slecht zijn) maar vervallen en vies. Ik kom niet nog een keer.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Hoeveel kost een verblijf op Autocamping Velký Vír?
De prijzen voor Autocamping Velký Vír kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Autocamping Velký Vír sanitair voor minder validen?
Nee, Autocamping Velký Vír biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Autocamping Velký Vír?
Ja, er is WiFi bij de receptie en in het restaurant.
Heeft Autocamping Velký Vír een certificaat?
Ligt Autocamping Velký Vír aan het meer?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Autocamping Velký Vír?
Hoeveel staanplaatsen heeft Autocamping Velký Vír?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Autocamping Velký Vír?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Autocamping Velký Vír?
Is er een complete camperservicestation op Autocamping Velký Vír?