Beschikbare accommodaties (Camping Borken am See)
...





De camping in het groen, ligt midden in een natuurgebied aan de Pröbstingsee. De ruime staanplaatsen beschikken allen over privésanitair. Er zijn tokkelbanen, springkussens en skelters. Bij het meer is een zandstrand en een grote ligweide met diverse voorzieningen zoals een kiosk voor een hapje en een drankje, daar is ook een groot klimbos. Vissen is mogelijk in het meer (vergunning verplicht). Op 4 km afstand is een overdekt zwembad.
Kindvriendelijk vakantiepark met een familiaire uitstraling.
Restaurant in de zomermaanden met ontbijtaanbod. Klimpark openbaar.
...
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Omgeven door weiden van ebbehout, tussen rijen bomen in het recreatiegebied Pröbsting, tussen de weg (hörbar) en het openbare zwemmeer Pröbsting.
Ongeveer 2,5 hectare groot zwemmeer met een 100 meter lang en tot 20 meter breed zandstrand met drie zand- en waterspeelplaatsen en een grote aangrenzende ligweide. Kiosk, beachvolleybal en restaurant direct naast elkaar.
Autovrije campingplaats. Elke staanplaats met eigen sanitaire voorziening.
Pröbstinger Busch 16
46325 Borken
Nordrhein-Westfalen
Duitsland
Breedtegraad 51° 49' 57" N (51.83251)
Lengtegraad 6° 47' 18" E (6.788347)
Algemene toestand van de camping
10Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
10staanplaats of accommodatie
10Prijs-kwaliteitverhouding
10Winkelvoorzieningen op de camping
5Catering
10Vriendelijkheid van het personeel
10Wifi / internet kwaliteit
10Bereik mobiel netwerk
10Rust-score
7.5Fantastisch9
Tom
Caravan
Gezin
augustus 2025
Goed dat het een autovrije camping is. Onze boodschappen worden van de parkeerplaats naar de accommodatie gebracht.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Martin
juni 2021
We verbleven 2 weken op de camping in de zomer (23.07.-07.08.21) en vonden het erg ontspannend met onze 2 kinderen daar. Grote speeltuin direct tegenover de staanplaats (waren bij het zwembad), het meer was geweldig. Het privé sanitair was een beetje klein, maar voldeed prima. Personeel was altijd vriendelijk en behulpzaam, en eventuele storingen werden snel verholpen. Nadeel zoals al vermeld in de vorige beoordeling: Geen winkelmogelijkheid op de camping voor kleine dingen Maar verder voelden we ons er erg op ons gemak.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
2
Margitta und Peter
augustus 2021
In de periode van 6.9. tot 19.9. 2021 waren wij op camping Borken am See. We hadden al in maart 2021 gereserveerd. Na het betalen van een aanbetaling (de factuur is in het Nederlands), moesten we half augustus het resterende bedrag overmaken. Voor de eenvoudige weideplaats met privésanitair (er is geen gemeenschappelijk sanitairgebouw) betaalden we € 50,61 per nacht, inclusief € 25 reserveringskosten (niet terugvorderbaar), € 40 voor een eenmalige schoonmaak van de sanitaire cel van amper 2 m² en € 8 voor milieuheffing (er was zelfs geen aparte afvalophaling). Er is geen afvalverwijdering voor servicewater. Er zijn geen voorzieningen of winkelmogelijkheden (het is ruim 5 km naar de volgende winkel), het restaurant was alleen in het weekend open en de broodjesservice was ook alleen in het weekend open. Het zwembad is alleen geschikt voor sportievelingen omdat er geen trappen met leuningen zijn. Interessant dat zoiets is toegestaan. Eigenlijk bestaat de camping alleen uit vakantiehuisjes, grote groepstenten en een paar toeristische plaatsen ertussen, die in principe alleen in het weekend vol staan. Je zou de camping eens moeten bekijken en niet meer aanbevelen. Borken en omgeving is erg mooi, maar wij komen zeker niet meer terug. De prijs is op geen enkele manier gerechtvaardigd. We waren erg teleurgesteld.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Hartmut
april 2021
We kwamen aan op 15.5.2021. Dit was de eerste dag na de gedwongen onderbreking door Corona toen de kampeerplaatsen allemaal gesloten moesten blijven. Onze staanplaats werd in gereedheid gebracht. Een probleem met het sanitairgebouw werd meteen opgelost. Wij hebben hier alleen maar zeer vriendelijk personeel aangetroffen die allemaal zeer behulpzaam zijn. Deze camping is een echte aanrader. De omgeving is ook prachtig. Het naastgelegen restaurant, dat nog maar net heropend is, was ook erg lekker en de porties zijn erg goed, zodat niemand honger heeft na het eten. De eerste 3 dagen zijn ons al goed bevallen en we zullen zeker nog meerdere keren te gast zijn op de camping....
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Ramona
april 2020
We waren over Pinksteren 2020 op deze plek. Hij is zeer verzorgd, vooral moet worden vermeld dat de sanitairhuisjes direct bij de staanplaats super schoon zijn en direct bij de staanplaats. De medewerkers zijn super aardig en zeer vriendelijk. Voor gezinnen met kinderen is de plek ideaal, omdat de auto's op de nabijgelegen parkeerplaats staan. Mooie fietspaden rond het Pröbstingmeer en de geweldige rustige ligging. We komen graag terug en kunnen de plek 100% aanbevelen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
3.0
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.6
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
2.8
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.5
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
2.0
Boodschappen
Eetgelegenheid
Camping Borken am See ligt net over de Duitse grens in de bossen van natuurpark Hohe Mark. Dit is een prachtige kampeerlocatie voor een familievakantie dankzij de uitstekende voorzieningen, de uitgebreide zwemfaciliteiten en het veelzijdige animatieprogramma.
Op deze middelgrote camping zijn kampeerders met een vouwwagen, camper of caravan welkom. De staanplaatsen zijn ruim en variëren in grootte. Een basisplek zonder stroom heeft een afmeting van 50 vierkante meter, terwijl de zogeheten Comfort plaatsen een oppervlak van 125 vierkante meter hebben. Liefhebbers van glamping kiezen voor een luxe staanplaats van 125 vierkanten meter met privé sanitair. Met de tent kampeer je op een apart veld. Borken am See verhuurt ook charmante stacaravans met 2, 3 of zelfs 4 slaapkamers.
Tijdens je vakantie op Camping Borken am See heb je nergens omkijken naar, vanwege de talloze voorzieningen zoals verwarmd sanitair en Wi-Fi. Het restaurant verwelkomt je graag voor de lunch en het diner. 's Ochtends vind je hier een ontbijtservice met verse broodjes. Op het terras geniet je van een drankje en een schitterend uitzicht op het meer Pröbstingsee. In het nabijgelegen Borken is een grote supermarkt, op zo'n 10 minuten rijden.
Waterratten worden op hun wenken bediend op deze camping. De Pröbstingsee heeft een ligweide en leuke waterspeeltoestellen waarmee jong en oud zich vermaken. Daarnaast zijn er een aantal opzetzwembaden die ook geschikt zijn voor peuters. Van knutselen tot sportwedstrijden, van minigolf tot een disco: de camping organiseert verder allerlei activiteiten voor kinderen tussen de 3 en 12 jaar. Ook in de indoor speelruimte beleven de kinderen plezier. Volwassenen ontspannen tijdens een yogasessie.
Tijdens de vakantie op Camping Borken am See maak je gemakkelijk allerlei leuke uitstapjes met het gezin. Populaire attractieparken als Movie Park Germany, Wunderland Kalkar en ZOOM Erlebniswelt zijn goed bereikbaar met de auto.
Camping Borken am See ligt op een half uur rijden van Movie Park Germany. In dit pretpark draait alles om de filmwereld. Er zijn vijf themagebieden, gevuld met spannende achtbanen, spetterende waterattracties, spectaculaire 4D-shows en talloze kermisattracties. De kinderen kunnen zelfs hun tv-helden ontmoeten, zoals SpongeBob SquarePants, Dora en de Turtles.
Zijn honden toegestaan op Camping Borken am See?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping. Er zijn echter enkele beperkingen op aanvraag.
Hoeveel kost een verblijf op Camping Borken am See?
De prijzen voor Camping Borken am See kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft Camping Borken am See sanitair voor minder validen?
Nee, Camping Borken am See biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping Borken am See?
Heeft Camping Borken am See een certificaat?
Ligt Camping Borken am See aan het meer?
Heeft Camping Borken am See een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Borken am See?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Borken am See?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping Borken am See?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Borken am See?
Is er een complete camperservicestation op Camping Borken am See?