Beschikbare accommodaties (Camping Brunner am See)
...





De afgebakende staanplaatsen liggen aan smalle straatjes, deels aan het Millstätter meer, waar hoge bomen voor beschutting zorgen. Animatie is gericht op gezinnen zoals yoga en suppen. Tegenover de camping is een veld met skelters, wat sportfaciliteiten en een kleine speelplaats met bosglijbanen. Een eigen zandstrand met zwemsteigers en zwemplatforms van ca. 100 m lang en 4 m breed direct aan het meer. In de winter rijdt er een skibus. Campers verboden met een lengte vanaf 9 m.
Familiaal en vriendelijk gerunde, zeer goed onderhouden camping aan het meer met nadruk op milieuvriendelijk vrijetijdsprogramma (o.a. bergtochten voor individualisten of wandelingen voor gezinnen).
Een deel van de faciliteiten bevindt zich buiten het campingterrein, maar in de directe omgeving (o.a. goed uitgeruste kinderspeelplaatsen, beachvolleybalveld en supermarkt). Ligging aan wandel- en fietsroutes. Self-Check-In.

...
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Voornamelijk vlak grasland tussen de weg en de Millstätter See. Sta-plekken licht hellend naar de straten, gescheiden door verschillende hoogtes loofbomen en heggen. Grenzend aan de buurplaats.
Ongeveer 100 meter lang en tot 2 meter breed zandstrand met zwemsteiger en voorliggend zwemplatform. Daarnaast 1800 m² ligweide, deels onder hoge loofbomen.
Glanzerstraße 108
9873 Döbriach
Kärnten
Oostenrijk
Breedtegraad 46° 46' 3" N (46.76775)
Lengtegraad 13° 38' 54" E (13.648417)
A10/E55, Afrit Spittal-Nord/Millstätter See. Vervolg de B98 (richting Radenthein), in het dorp aangegeven.
Algemene toestand van de camping
9.5Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
9.6staanplaats of accommodatie
9.2Prijs-kwaliteitverhouding
8.7Winkelvoorzieningen op de camping
8Catering
6.3Vriendelijkheid van het personeel
9.4Wifi / internet kwaliteit
8.9Bereik mobiel netwerk
9.2Rust-score
8.4Fantastisch10
Chris
Caravan
Gezin
Een droomcamping direct aan het meer. We vinden de netheid, vriendelijkheid en de geweldige recreatiemogelijkheden positief. We hebben geen negatieve punten gevonden.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Meinhard
Camper
Paar
De ligging is mooi en het is rustig. Ik vind het ook fijn dat er geen honden zijn toegestaan.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Else
Camper
Paar
Zeer mooi gelegen, direct aan het meer met een eigen strand. Super vriendelijk personeel bij de receptie. De relatief hoge prijs wordt waarschijnlijk gerechtvaardigd door de prachtige locatie direct aan het meer, want verder heeft de camping niets bijzonders te bieden.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Christine
Caravan
Paar
Zeer mooie locatie, met een eigen strand direct aan het meer. Vriendelijk en schoon. Alles is aanwezig wat je nodig hebt.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Gernot
Caravan
Paar
De camping is geweldig, ligt op een uitstekende locatie en alles wat je nodig hebt is aanwezig.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Goed7
Hans
Caravan
Paar
De check-in was snel en vriendelijk - een goede eerste indruk. De plekken lijken echter vrij klein. Bovendien was onze plek licht schuin, waardoor ik een band ongeveer 10 cm moest verhogen - met een caravan is dat geen gemakkelijke opgave. Sanitair is alleen op een centrale locatie, wat de afstanden behoorlijk lang maakt. Toiletten en douches zijn schoon, maar klein en krap. Iets onhandig: voor het afval en de chemische lozing moet je over een openbare weg. De ligging direct aan het meer is top, de waterkwaliteit lijkt goed. Ongemakkelijk zijn de motorboten voor waterskiën direct voor de zwemzone. Ik had graag een douche op het strand gehad. Al met al een goede camping - maar voor mij niet in de top.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Klaus
Camper
Paar
Geweldige locatie direct aan het Millstättermeer. Zeer goed sanitair in voldoende aantal. We komen altijd graag weer een paar dagen naar deze camping. Voor ons is deze camping de eerste keuze in Karinthië. Personeel is zeer vriendelijk.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Heike
Camper
Gezin
Een zeer mooie plek, vooral geschikt voor kinderen. Veel aanbiedingen, zoals alpaca-tochten, ponyrijden en nog veel meer. Schaduwrijke ligweide en zonnig strand :-)
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
4.1
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
4.1
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
3.3
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.9
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
2.5
Boodschappen
Eetgelegenheid
Vooruitbetaling verplicht
Camping Brunner am See in Döbriach, in het Oostenrijkse Karinthië, is schitterend gelegen aan het Millstätter Meer met uitzicht op de Alpentoppen. Het overwegend vlakke, middelgrote terrein is in de zomer een ideale plek voor natuur- en sportliefhebbers. Er is tevens genoeg te doen voor kinderen, ook in de nabije omgeving.
De groene staanplaatsen bevinden zich deels aan het schitterende meer, waar een privéstrandje met zwemsteiger de idyllische plek voor een dagje relaxen en spelen is. Caravans, vouwwagens en campers tot een lengte van 8 meter zijn welkom. De gratis wifi reikt tot over vrijwel de gehele camping, 6 ampère elektriciteit en zowel watertappunten als -afvoer zijn op elke kampeerplek aanwezig. Bij de super, op enkele minuten wandelen, haal je je boodschappen en kakelvers ontbijtbrood, diverse horeca bevinden zich in het nabijgelegen Döbriach.
Sportliefhebbers komen hier aan hun trekken met basketbal, voetbal en (beach)volleybal, voor de wat jongere enthousiastelingen zijn er een skelterplaats en glijbanen in het bos. Ook de binnenspeeltuin biedt jeugdige interactie, net als het aanbod aan animatie: 30 tot 50 uur per week voor zowel kinderen als pubers. Bijna vanzelfsprekend is het meer een bron van vermaak, waar naast zwemmen uiteenlopende watersporten worden bedreven, zoals suppen en kanoën.
Hoewel het weidse decor op zich al rustgevend is, worden er ook yogacursussen gegeven. Op Camping Brunner am See zijn natuurliefhebbers hoe dan ook op hun plek, ook omdat de aanwezige fietsverhuur de mogelijkheid biedt om de knalgroene omgeving op een ontspannen manier te verkennen. Op drie kwartier rijden wacht nationaal park Nockberge voor meer natuurpracht.
Het Karinthische deel van de Nockberge, Unesco werelderfgoed, is een van de oudste Europese bergformaties: 60 miljoen jaar maar liefst. Hier spot je behalve adembenemende panorama's bijzondere fauna: honderden vogel- en vlindersoorten, gemzen en wie weet zelfs beren.
Klagenfurt en Villach zijn interessante en gemoedelijke (winkel)steden op berijdbare afstand vanaf Camping Brunner am See. Wie van duizelingwekkend mooie autoroutes houdt, tikt de Nockalmstraße in. Een andere aanrader voor avonturiers is de Malta Hochalmstraße, met rotspartijen en watervallen op grote hoogte. Een visueel spektakel voor jong en oud.
Zijn honden toegestaan op Camping Brunner am See?
Nee, honden zijn niet toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Camping Brunner am See?
De prijzen voor Camping Brunner am See kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping Brunner am See sanitair voor minder validen?
Ja, Camping Brunner am See biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping Brunner am See?
Heeft Camping Brunner am See een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping Brunner am See?
Ligt Camping Brunner am See aan het meer?
Heeft Camping Brunner am See een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Brunner am See?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Brunner am See?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping Brunner am See?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Brunner am See?
Is er een complete camperservicestation op Camping Brunner am See?