Camping Ciechocinek (Nr. 17)
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
Campingvoorzieningen
Internet
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 80
- Verkavelde percelen: 27
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 1 ha
- Staanplaatsgrootte: 40 - 60 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 41 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Ciechocinek
- Openbaar vervoer: (op 500 m)
- Verbinding: camping dicht bij de snelweg
Terrein
Vlak terrein. Plaatsen zijn bevestigd met grasstenen en omzoomd door lage heggen. In de buurt van een zoutziederij.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping voor tentkampeerders
Zwemmen & Wellness
- Binnenzwembad (op 500 m)
Kinderen
- Buitenspeeltuin
Eten, drinken, boodschappen doen
- Cafe of restaurant (op 300 m)
- Snackbar (op 300 m)
- Kruidenierswinkel (op 200 m)
- Supermarkt (op 800 m)
- Overdekte kookgelegenheid
Sanitair
- Douches: 6
- Afwasplaatsen: 2
- Toiletten: 6
- Wasmachines
Staanplaats
- Riool- en drinkwateraansluitingen: 27
- Stopcontacten: 10 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Animatie
- Slechtweervoorziening
Locatie
Adres
Kolejowa 4
87-720 Ciechocinek
Danzig - Pommern - Bydgoszcz - Toruń - Kujawien
Polen
Coördinaten
Breedtegraad 52° 52' 48" N (52.88017)
Lengtegraad 18° 46' 56" E (18.7823448)
Routebeschrijving
Aangegeven ter plaatse.
Kampeerders beoordelingen: Camping Ciechocinek (Nr. 17)
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
Details
Algemene toestand van de camping
8.8Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
7.5staanplaats of accommodatie
6.3Prijs-kwaliteitverhouding
8.8Winkelvoorzieningen op de camping
5Catering
5Vriendelijkheid van het personeel
8.8Wifi / internet kwaliteit
6.3Bereik mobiel netwerk
7.5Rust-score
7.5
4 Beoordelingen
Goede campingplaats
Goed7
Antje
Caravan
Paar
De indeling van de plaatsen is heel speciaal. Ze hebben het goed bedoeld, maar het aangelegde bestrating is voor de huidige campers/caravans gewoon te smal. Je moet echt oppassen dat je hier je banden niet kapot rijdt. Grote campers/caravans zien beter uit op het tentgras. Verder is de plaats heel netjes. Het sanitair is heel eenvoudig, maar schoon en netjes. Engels wordt nauwelijks gesproken, maar je kunt je wel verstaanbaar maken. De kuuroord is erg leuk, dat moet je eens bekijken. Voor een bezoek aan de prachtige stad Torun is de plaats ideaal! Het was ook rustig ondanks de nabijheid van de weg.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Zeer mooie, goed onderhouden plek
Erg goed8
Karen
Camper
Paar
20.70€ voor ons drieën (twee volwassenen en een hond), inclusief water, elektriciteit, W-LAN en douche. Zeer verzorgde camperplaats. Alles heel schoon en heel aardige uitbaters. Je kunt hier zeker rijden.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Prachtige weide bij privé
Erg goed8
Anoniem
De camping is zeer geschikt voor een tussenstop op weg naar de Mazurië. We werden vriendelijk ontvangen door de Duitstalige uitbater. De staanplaatsen liggen onder fruitbomen in een ruim weidelandschap. De sanitaire voorzieningen waren in goede staat en schoon. Water- en elektriciteitsvoorziening zonder problemen, we hoefden geen afval weg te gooien.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
asrubka
Zeer mooie locatie, in het midden van Polen, 20 km van Thorn. 5 min. fietsen naar de Vistula Nieuwe faciliteiten, toaleten in westerse standaard! Goed aangegeven! Naar het centrum vanaf Ciechocinek 5 minspaciergang!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Veelgestelde vragen over Camping Ciechocinek (Nr. 17)
Hoeveel kost een verblijf op Camping Ciechocinek (Nr. 17)?
De prijzen voor Camping Ciechocinek (Nr. 17) kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping Ciechocinek (Nr. 17) sanitair voor minder validen?
Nee, Camping Ciechocinek (Nr. 17) biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping Ciechocinek (Nr. 17)?
Ja, er is WiFi op alle staanplaatsen.
Heeft Camping Ciechocinek (Nr. 17) een certificaat?
Heeft Camping Ciechocinek (Nr. 17) een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Ciechocinek (Nr. 17)?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Ciechocinek (Nr. 17)?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Ciechocinek (Nr. 17)?
Is er een complete camperservicestation op Camping Ciechocinek (Nr. 17)?





