Beschikbare accommodaties (Camping du Pont de Bourgogne)
...
1/25
Op wandelafstand van het centrum van Chalon gelegen keurige passantencamping aan de rivier de Saône. De staanplaatsen, op het langgerekte terrein, zijn door hagen gescheiden. Diverse hoge bomen zorgen voor schaduw. Het is mogelijk om een Frans ontbijtje te nuttigen in de bar waar ook eenvoudige maaltijden gegeten of afgehaald kunnen worden. In de omgeving is het heerlijk fietsen door de wijnvelden van het ene pittoreske dorpje naar het andere. Er is een wandelpad dat langs de Saône loopt.
Voordelige uitvalsbasis voor het bezoeken van de historische binnenstad van Chalon-sur-Saône.
...
Langgerekt terrein, verdeeld in drie delen door paden. De staanplaatsen zijn voornamelijk gescheiden door hagen en deels met grind bedekt. Weg is te horen.
Rue Julien Leneveu
71380 Saint-Marcel
Bourgogne-Franche-Comté
Frankrijk
Breedtegraad 46° 47' 2" N (46.78406667)
Lengtegraad 4° 52' 20" E (4.87231667)
Volg de N80 en N6 richting Chalon-sur-Saône. Neem dan de afslag naar de N73 richting Saint-Marcel, daar aangegeven.
Algemene toestand van de camping
8.7Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
8.6staanplaats of accommodatie
8.8Prijs-kwaliteitverhouding
8.6Winkelvoorzieningen op de camping
5Catering
8Vriendelijkheid van het personeel
9.2Wifi / internet kwaliteit
3.8Bereik mobiel netwerk
8.8Rust-score
7.5Goed7
Joachim
Camper
Paar
juni 2024
De prijs van de campingkaart is nu €22,20 per nacht. De camping en de plaatsen zijn TOP! WC en douches goed....
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Anoniem
Camper
april 2024
Mooie kampeerplaats dicht bij het stadscentrum aan de rivier. Mooie ontvangst, veel bomen en heggen, dicht gras. Rustig 's nachts. Modern, schoon en verwarmd sanitair.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
RUDI W
Staanplaats
Paar
april 2024
👍 De goede ligging nabij stadscentrum Standplaats/Huuraccommodatie: De prima liggong 👎 De uitzonderlijke hoge waterstand van de rivier
Erg goed8
Robert B
Staanplaats
Paar
april 2024
Omgeving Standplaats/huuraccommodatie: Plaats, ligging en goede verbinding met de stad, te voet Standplaats/huuraccommodatie: Alles in orde, hoeft niet verbeterd te worden.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Guy C
Staanplaats
Paar
september 2023
👍 Uitstekende service (inclusief schoonmaak en maaltijden ter plaatse) tot het einde van het seizoen. Locatie/huuraccommodatie: locatie zelf te kiezen
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Goed7
Bärbel K
Staanplaats
Paar
september 2023
Grote en ruime staanplaatsen, vriendelijk personeel Kampeerplaats/huuraccommodatie: Grote, ruime kampeerplaatsen 👎 Netheid van de wasplaatsen Kampeerplaats/huuraccommodatie: Maak de wasbakken vaker schoon
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Aangenaam6
Hans O
Staanplaats
Paar
september 2023
👍 Goede fietsmogelijkheden Standplaats/Huuraccommodatie: Uitzicht
Fantastisch9
Reinhard K
Staanplaats
Paar
september 2023
👍 Ausgezeichnete Velogegend - Chalon eine sehr sympathische Stadt - sehr gut gelegener Camping - ausgezeichnete Restaurants Plaats/accommodatie: Lage an der Saone - zeer vriendelijke service 👎 Die Sanitäranlagen könnten etwas gepflegter sein ... Vakantiehuis/accommodatie: Sauberkeit im Sanitär ...
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
3.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.5
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
0.0
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
0.0
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
2.0
Boodschappen
Eetgelegenheid
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 19,60 EUR |
Gezin | vanaf 24,60 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 16,60 EUR |
Gezin | vanaf 20,60 EUR |
Extra's | |
Hond | vanaf 2,60 EUR |
Stroom | Niet inbegrepen |
Douche | Inclusief |
Wifi | Inclusief |
Reserveringskosten | Niet inbegrepen |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Afvalstoffenheffing | Niet inbegrepen |
Deze nette passantencamping ligt dicht bij het centrum van Chalon, aan de rivier de Saône. De camping is gemakkelijk bereikbaar vanaf de A6 (Autoroute du Soleil, afslag 26 Chalon Sud).Doorreiscamping in de Bourgogne
De toeristische staanplaatsen op het langgerekte terrein zijn door heggen gescheiden. Alle kampeerplaatsen beschikken over een eigen stroomaansluiting. Hoge bomen zorgen voor schaduw maar je kunt ook kiezen voor een zonnige plaats. Er is een grasveld voor tentkampeerders en recreatie. Er is een winkeltje en een bar voor drank en ijs, hier kun je ook een hapje eten. De vriendelijke eigenaar ontvangt je hartelijk. Ook mobilhomes zijn (per nacht) te huren op camping Pont de Bourgogne. Je hebt de keus uit 2 modellen: een met 3 slaapkamers voor 6 personen en een met 2 slaapkamers voor 4 personen. Er zijn ook 6-persoons tenten te huur.
Op een kwartier lopen van de camping ligt het centrum van Chalon sur Saône. Hier vind je restaurants en een winkelcentrum. Je hoeft na een lange dag rijden dus niet ver te zoeken als je iets uitgebreider wilt eten of nog even wat boodschapjes moet doen. Op minder dan 10 minuten lopen vind je een paar leuke activiteiten zoals een bowlingcentrum en de vernieuwde openbare zwembaden.
Wil je wat langer blijven, dan kun je op je gemak het oude centrum van Chalon sur Saône en de mooi gerestaureerde kathedraal ontdekken. Het schilderachtige Saint Vincent plein wordt omgeven door oude vakwerkhuizen. Hier wordt iedere zondag een gezellige markt gehouden.
Tussen de glooiende wijngaarden van Zuid-Bourgogne liggen veel gezellige Franse stadjes die vanaf camping du Pont de Bourgogne goed zijn te bereiken. Denk bijvoorbeeld aan Chalon-sur-Saône, Beaune en Mâcon.
Mâcon is een mooi stadje op 45 minuten rijden van camping du Pont de Bourgogne. Tijdens een stadswandeling passeer je de prachtige Église Saint-Pierre en het bijzondere La Maison de Bois: een vijftiende-eeuws huis met fraai houtsnijwerk. Het Place aux Herbes heeft een aantal gezellige terrassen en Quai Lamartine veel restaurants. Langs de Saône ligt bovendien een mooie wandelpromenade.
Zijn honden toegestaan op Camping du Pont de Bourgogne?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Heeft Camping du Pont de Bourgogne een zwembad?
Nee, Camping du Pont de Bourgogne heeft geen zwembad. Details over het zwembad en andere voorzieningen vind je op deze pagina.
Hoeveel kost een verblijf op Camping du Pont de Bourgogne?
De prijzen voor Camping du Pont de Bourgogne kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping du Pont de Bourgogne?
Heeft Camping du Pont de Bourgogne sanitair voor minder validen?
Is er internet op Camping du Pont de Bourgogne?
Wanneer is Camping du Pont de Bourgogne open?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping du Pont de Bourgogne?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping du Pont de Bourgogne?
Heeft Camping du Pont de Bourgogne een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping du Pont de Bourgogne?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping du Pont de Bourgogne?
Is er een complete camperservicestation op Camping du Pont de Bourgogne?