Beschikbare accommodaties (Camping El Concurso)
...





De camping ligt aan de rand van een natuurpark en heeft veel vaste gasten. De standplaatsen hebben deels beschutting van bomen en weinig privacy. Vanaf het terrein starten wandel- en fietsroutes. Er is een barbecueplaats. Het zwembad is 122-238 cm diep, het kleuterbad 45 cm. Het zandstrand Playa Pita op 3 km van de camping is geschikt om te zwemmen en biedt watersportmogelijkheden. In het meer Embalse de la Cuerda del Pozo op 2 km van de camping is zwemmen niet mogelijk.
...
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Terrein gelegen aan de weg met losse dennenbomen. Zwembad openbaar.
Ctra. de Molinos de Duero s/n
42146 Abejar
Kastilien und León
Spanje
Breedtegraad 41° 48' 59" N (41.81646)
Lengtegraad 2° 47' 21" W (-2.78919)
Erg goed8
Simone
juni 2018
Kleine kindvriendelijke camping direct aan een meer, zwemmen en vissen toegestaan. Familiebedrijf en zeer vriendelijk. Erg rustig 's nachts. Kano's zijn gratis te leen. Brood, croissants etc kunnen dagelijks besteld worden. Kleine bistro met een redelijk menu en alle gebruikelijke warme en koude dranken, evenals een lounge met spelletjes en boeken. Gasten komen deels met tenten, deels met caravans of vouwwagens. Er kunnen ook stacaravans en vaste tenten worden gehuurd. Omdat de eigenaren zelf waarschijnlijk uit Nederland komen, zijn de meeste gasten ook Nederlands. Maar tussendoor kom je ook Belgen, Fransen, Engelsen en Duitsers tegen. De meeste gasten zijn gezinnen. Er is een kleine speeltuin, een volleybalveld en een voetbalveld. Het sanitair wordt regelmatig schoongemaakt en is in goede staat. Elektriciteits- en wateraansluiting op elke camping. Het enige nadeel is dat er maar één sanitaire voorziening is voor de hele camping. Voor het aantal gebruikers zeer voldoende, er waren geen wachtrijen ondanks volle camoinfplatzbelefung. Maar het kan een lange weg zijn om er te komen, hooguit 10 minuten lopen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Anoniem
juni 2018
Zeer vriendelijke service en een geweldige plek voor natuurliefhebbers. Geen onnodige rommel en erg rustig ondanks de vele jonge gezinnen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 29,10 EUR |
Stel | vanaf 25,10 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 26,30 EUR |
Stel | vanaf 22,70 EUR |
Extra's | |
Wifi | Inclusief |
Douchekosten | Inclusief |
Stroom | Niet inbegrepen |
Hond | Inclusief |
Zijn honden toegestaan op Camping El Concurso?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Camping El Concurso?
De prijzen voor Camping El Concurso kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping El Concurso sanitair voor minder validen?
Ja, Camping El Concurso biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping El Concurso?
Heeft Camping El Concurso een certificaat?
Heeft Camping El Concurso een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping El Concurso?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping El Concurso?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping El Concurso?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping El Concurso?
Wanneer is Camping El Concurso open?
Is er een complete camperservicestation op Camping El Concurso?