Camping Kerlaz
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
Geniet van een ontspannen vakantie in het hart van de Bretagne op Camping Kerlaz in Tréguennec. Deze kleinschalige camping biedt plek aan 40 toeristische staanplaatsen en 35 huuraccommodaties. Op slechts 2 kilometer van zee wandel, fiets of surf je langs de Baie d’Audierne. Op Camping Kerlaz is zelf ook van alles te beleven met een verwarmd buitenbad, speeltuin en animatie. Verken vanaf Camping Kerlaz bezienswaardigheden als het eiland Sein, Pointe de la Torche en Quimper.
Bijzonderheden
Overdekt buitenzwembad.
Campingvoorzieningen
Zwembad
Honden toegestaan
Broodservice
Winkel
Internet
Awards, erkenningen & kortingen
Staanplaatsen: 3

1/3
Pakket Wandelaar / Fietser met tent zonder elektriciteit - 80m²
Camping
Honden toegestaan
WiFi
Toegankelijk voor gehandicapten
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/6
Comfort-arrangement (2 personen, 1 auto, 1 uitrusting) met elektriciteit - 80 m²
Staanplaats voor caravan
Honden toegestaan
WiFi
Toegankelijk voor gehandicapten
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/6
Natuurarrangement (2 personen, 1 auto, 1 uitrusting) zonder elektriciteit - 80 m²
Staanplaats voor caravan
Honden toegestaan
WiFi
Toegankelijk voor gehandicapten
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 26
- Verkavelde percelen: 26
- Huuraccommodaties: 39
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 39
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Engels
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 1,2 ha
- Staanplaatsgrootte: 100 - 120 m²
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Tréguennec
Sitecode: 205026
Terrein
De camping ligt aan de rand van Treguennec en grenst deels aan een openbare weg D156. Het terrein is gedeeltelijk begroeid met middelbare loofbomen en deels zonnig. De staanplaatsen zijn van elkaar gescheiden door hagen.
Aanbod & voorzieningen
Zwemmen & Wellness
- Verwarmd buitenzwembad
- Buitenbad
- Zwemmen in de zee (op 2.7 km)
Kinderen
- Babywasruimte
Hondenreglement
- Honden toegestaan
Sport
- E-bike verhuur
- Fietsverhuur
- Sportactiviteiten
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Kiosk
- Snackbar
Sanitair
- Douches: 6
- Afwasplaatsen: 5
- Mindervaliden sanitair
- Toiletten: 11
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 10 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- WiFi op een deel van het terrein
Animatie
- Slechtweervoorziening
- Animatieprogramma
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Route de la mer
29720 Tréguennec
Bretagne
Frankrijk
Coördinaten
Breedtegraad 47° 53' 41" N (47.894791)
Lengtegraad 4° 19' 40" W (-4.327907)
Kampeerders beoordelingen: Camping Kerlaz
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
Wat kampeerders zeggen
Samengevat door AI
De camping scoort met de heerlijk rustige, familiale sfeer en de ligging dicht bij de zee. De ruime, goed onderhouden staanplaatsen en de gezellige huuraccommodaties vallen erg in de smaak. De hartelijke eigenaren zorgen ervoor dat je je meteen welkom voelt.
Details
Algemene toestand van de camping
9.4Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
9.7staanplaats of accommodatie
9.5Prijs-kwaliteitverhouding
9.2Vriendelijkheid van het personeel
9.6
233 Beoordelingen
Verblijf in september - rustige en verfrissende camping Geverifieerd
Fantastisch10
Michael C
Huuraccommodatie
Alleen
Voordelen
De camping ligt in een dorp in het Pays Bigouden. Je kunt de Torche bereiken via kleine wegen. De camping is rustig en goed onderhouden. Plek/huisje: Zeer comfortabel en recent bungalow.
Nadelen
Kwaliteit van het wifi is te verbeteren. Plek/huisje: Alles is goed, maar een klein detail dat belangrijk is in Bretagne, is het voorzien van een grotere pan in de keuken om de galettes op te warmen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Vakantie op camping Kerlaz Geverifieerd
Fantastisch10
Jean Claude F
Huuraccommodatie
Paar
Voordelen
De rust, de ligging van de mobilhome, de vriendelijkheid van de eigenaren. Locatie/Huuraccommodatie: Het comfort van de mobilhome (goede bedden en de vaatwasser).
Nadelen
De wifi-verbinding.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
De ontspanning Geverifieerd
Fantastisch10
Laurence L
Staanplaats
Alleen
Voordelen
Het is een zeer aangename camping. De staanplaatsen zijn echt leuk, de sanitaire voorzieningen zijn impeccable en het zwembad is geweldig. De plek/huuraccommodatie is een goede formule voor twee of drie dagen.
Nadelen
Niets om te verbeteren.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Vakantie als stel Geverifieerd
Fantastisch10
Thierry D
Huuraccommodatie
Paar
Voordelen
Zeer goed ontvangen, een werkelijk uitstekende verblijf. Accommodatie was erg schoon, we missen niets.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Aangenaam verblijf Geverifieerd
Fantastisch10
ALEXIA J
Huuraccommodatie
Gezin
Voordelen
Gezinsvriendelijke, rustige camping. De ontvangst was vriendelijk. De gemeenschappelijke ruimtes zijn schoon. Locatie/Huisvesting: Goed uitgerust.
Nadelen
Locatie/Huisvesting: We hebben heel slecht geslapen vanwege de vele muggen, maar de camping kan daar niets aan doen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Aangename camping Geverifieerd
Erg goed8
Johanna L
Huuraccommodatie
Gezin
Voordelen
De rust en de nabijheid van zee. De sanitaire voorzieningen zijn zeer schoon. Locatie/Verblijfsaccommodatie: Goed uitgeruste accommodatie.
Nadelen
Geen animaties en mogelijk een kleine catering (crêpes, friet, enz.)
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Zeer mooie dagen in ontspannen sfeer... Geverifieerd
Fantastisch10
Stefan V
Staanplaats
Alleen
Voordelen
Sanitair Plaats / huuraccommodatie: Alles geweldig!
Nadelen
Niets
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Zeer aangename camping Geverifieerd
Fantastisch10
Sabrina B
Huuraccommodatie
Gezin
Voordelen
Deze camping is zeer aangenaam, je voelt je er goed. Locatie/Huisvesting: Zeer goed
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Classificatie van de camping
Sanitair
2.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.2
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
0.2
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.0
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
1.3
Boodschappen
Eetgelegenheid
Meer informatie over Camping Kerlaz
Ontspanning en activiteit in het hart van Bretagne
Camping Kerlaz in Tréguennec, ideaal gelegen in het schilderachtige Pays Bigouden, biedt een rustige, natuurlijke omgeving met modern comfort. Slechts 2 km van de uitgestrekte stranden en de beroemde surfspot La Torche, biedt deze plek een onvergetelijk verblijf tussen zee en land. Gasten genieten bovendien van de nabijheid van charmante kustplaatsen en de indrukwekkende landschappen van Bretagne. Gelegen in de beschermde Natura 2000-zone is de camping een waar paradijs voor natuurliefhebbers.
Comfortabele voorzieningen en recreatiemogelijkheden
Of je verblijft op de ruime staanplaatsen of in accommodaties zoals chalets, lodges en stacaravans, de sfeer op de camping zorgt voor pure ontspanning. Highlights zoals een verwarmd binnenzwembad, een speeltuin en recreatieve activiteiten zoals tafeltennis en jeu de boules maken het verblijf extra gevarieerd. Tijdens het hoogseizoen zijn er ook een bar, snackbar en een kleine supermarkt beschikbaar. Huisdieren zijn hier van harte welkom. De gemeenschappelijke ruimtes zoals een barbecueplaats en picknicktafels zorgen voor gezellige momenten in de buitenlucht.
Ontdek de regio Pays Bigouden
Omringd door het beschermde Natura 2000-gebied heeft de regio een rijke culturele en culinaire traditie. Of het nu gaat om wandelingen langs de spectaculaire kustlijnen of een bezoek aan lokale markten, in Bretagne is er genoeg om te ontdekken. Voor actieve reizigers is het een paradijs voor watersport, fietstochten of wandelingen langs de kliffen. Ontspanning en activiteit gaan op deze camping perfect samen.
Veelgestelde vragen over Camping Kerlaz
Zijn honden toegestaan op Camping Kerlaz?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Camping Kerlaz?
De prijzen voor Camping Kerlaz kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft Camping Kerlaz sanitair voor minder validen?
Ja, Camping Kerlaz biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping Kerlaz?
Heeft Camping Kerlaz een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping Kerlaz?
Heeft Camping Kerlaz een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Kerlaz?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Kerlaz?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping Kerlaz?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Kerlaz?
Is er een complete camperservicestation op Camping Kerlaz?




