Camping Kouyoni
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
Bijzonderheden
Openbaar buitenzwembad.
Campingvoorzieningen
Dichtbij het strand
Zwembad
Kindvriendelijk
Restaurant
Winkel
Internet
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 40
- Verkavelde percelen: 40
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 42
- Huuraccommodaties: 40
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 40
- Autovrije staanplaatsen
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Engels, Duits
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 1,9 ha
- Staanplaatsgrootte: 40 - 70 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 3 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Gerakiní (op 1 km)
- Openbaar vervoer: (op 100 m)
Sitecode: 54194
Terrein
Langgerekt, deels hellend, deels met trappen, grasveld in een olijfboomgaard, opgebroken door enkele loof- en dennenbomen. Tussen de weg en de zee. Voornamelijk vaste kampeerders in het gebied dicht bij het strand.
Toegang tot natuurlijke zwemgelegenheden
Ongeveer 150 meter lang en tot 30 meter breed zandstrand.
Bijzonderheden op de camping
Apart parkeren van auto's geldt alleen voor een deel van de staanplaatsen.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Zwemmen & Wellness
- Buitenbad
- Kleuterbad
- Zwemmen in de zee
Kinderen
- Buitenspeeltuin
Eten, drinken, boodschappen doen
- Cafe of restaurant
- Kruidenierswinkel
Sanitair
- Douches: 20
- Afwasplaatsen: 11
- Toiletten: 20
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 16 amps
Internet
- WiFi op een deel van het terrein
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Locatie
Adres
Gerakiní Beach
63100 Gerakiní
Östliches Makedonien - Chalkidiki - Thrazien
Griekenland
Coördinaten
Breedtegraad 40° 15' 52" N (40.26448333)
Lengtegraad 23° 27' 47" E (23.4632)
Routebeschrijving
Sla oostwaarts vanaf de Nea Moudania - Nikiti weg, bij kilometer 16,5 (tankstation) richting zee.
Kampeerders beoordelingen: Camping Kouyoni
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
2 Beoordelingen
Niet voor transiënten
Aangenaam6
Norbi
Camping voor 99 procent bezet door vaste kampeerders. Zeer weinig kleine plaatsen voor doortrekkers. Zeer smal. Sanitair aan renovatie toe, maar schoon. Met kiosk en strandbar. Gratis ligbedden op het strand. Vriendelijk personeel.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
4
[sb]
Plaats voornamelijk bezet door vaste kampeerders. Staanplaatsen voor campers slechts voorwaardelijk mooi. Sanitair verouderd en niet goed onderhouden. Strand redelijk ok. Storten was niet mogelijk. Er zijn zeker betere plaatsen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Veelgestelde vragen over Camping Kouyoni
Hoeveel kost een verblijf op Camping Kouyoni?
De prijzen voor Camping Kouyoni kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping Kouyoni sanitair voor minder validen?
Nee, Camping Kouyoni biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping Kouyoni?
Ja, er is WiFi bij de receptie en in het restaurant.
Heeft Camping Kouyoni een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping Kouyoni?
Ligt de Camping Kouyoni aan zee?
Heeft Camping Kouyoni een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Kouyoni?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Kouyoni?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping Kouyoni?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Kouyoni?
Is er een complete camperservicestation op Camping Kouyoni?




