Camping La Chapelle
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
Familiecamping La Chapelle ligt dicht bij zee en bijna in het hart van het uitgaansgebied van het dorp; de auto kun je thuis laten. De vlakke staanplaatsen zijn gescheiden door hagen of struiken en liggen onder hoge bomen. Barbecueën mag op de aangewezen plaats. Het zwembad heeft verschillende baden met volop speelse elementen, glijbanen en zelfs een bad met schuifkap. Uiteraard zijn er voldoende sport- en speelfaciliteiten. Het treintje waarmee je een tour kunt maken stopt voor de deur.
Bijzonderheden
Een van de zwembaden kan overdekt worden.
Campingvoorzieningen
Zwembad
Honden toegestaan
Kindvriendelijk
Broodservice
Winkel
Internet
Awards, erkenningen & kortingen
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 4
- Huuraccommodaties: 420
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 420
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Nederlands, Engels, Duits
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 8 ha
- Hoogte boven zeeniveau: 1 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Argelès-sur-Mer (op 300 m)
- Openbaar vervoer: (op 100 m)
Sitecode: 58535
Terrein
Vlak terrein met grotendeels hoge bomen, deels ook beschut onder matten. Kampeerplaatsen afgebakend door hagen en struiken.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Zwemmen & Wellness
- Buitenbad
- Kleuterbad
- Zwemmen in de zee (op 400 m)
Kinderen
- Animatie voor kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
Hondenreglement
- Honden toegestaan
Sport
- Beachvolleyball
- Fitnessfaciliteiten: binnen
- Minigolf
- Multisportterrein
- Tennisbaan
- Sportactiviteiten
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Kiosk
- Cafe of restaurant (op 100 m)
- Snackbar
- Kruidenierswinkel (op 200 m)
- Supermarkt (op 200 m)
Sanitair
- Mindervaliden sanitair
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 10 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
Animatie
- Animatie voor kinderen
- Animatieprogramma
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Certificaten
- Onderscheiden met het Greenkey Eco Label
- Milieugerichte bedrijfsvoering
Locatie
Adres
Avenue du Tech
66702 Argelès-sur-Mer
Occitanie
Frankrijk
Coördinaten
Breedtegraad 42° 33' 10" N (42.55304)
Lengtegraad 3° 2' 36" E (3.043492)
Routebeschrijving
Gelegen in de wijk Argelès-Plage, aan de kustweg D81.
Kampeerders beoordelingen: Camping La Chapelle
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
1 Beoordelingen
Zeer goed onderhouden camping
Fantastisch10
Anoniem
Super vriendelijk personeel, ook Duits- en Engelstalig, wat in Frankrijk niet vanzelfsprekend is. De plek is enorm, maar we hebben ons zo goed gevoeld dat we gelijk zeven dagen zijn gebleven (op onze tochten maximaal 2 dagen op één plek!)...
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Prijzen
Betaalinformatie
Betaling
Veelgestelde vragen over Camping La Chapelle
Zijn honden toegestaan op Camping La Chapelle?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Camping La Chapelle?
De prijzen voor Camping La Chapelle kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping La Chapelle sanitair voor minder validen?
Ja, Camping La Chapelle biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping La Chapelle?
Heeft Camping La Chapelle een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping La Chapelle?
Heeft Camping La Chapelle een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping La Chapelle?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping La Chapelle?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping La Chapelle?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping La Chapelle?
Is er een complete camperservicestation op Camping La Chapelle?





