Camping Les Sables Blancs
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
De staanplaatsen bevinden zich op een parkachtig, beetje heuvelachtig gedeelte van de camping en zijn afgebakend door lage heggen en hoge bomen. In het restaurant is het mogelijk à la carte te eten, maar driemaal per week is er een geanimeerde avond met een speciaal gerecht. Vanuit het restaurant en het terras is er uitzicht over de zee. Op de camping zijn allerlei boten te huur voor tochtjes in de baai. Het zwembad is vooral een relaxbad met bankjes, maar baantjes trekken is ook mogelijk.
De camping heeft een rustgevende sfeer en een verzorgde uitstraling, met een weids uitzicht op Concarneau en de zee.
Bijzonderheden
Paardenpension op ongeveer 1 km afstand.
Campingvoorzieningen
Zwembad
Honden toegestaan
Kindvriendelijk
Restaurant
Broodservice
Winkel
Internet
Awards, erkenningen & kortingen
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 100
- Verkavelde percelen: 100
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 8
- Huuraccommodaties: 45
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 45
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Engels, Frans
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 3 ha
- Staanplaatsgrootte: 75 - 110 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 25 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Concarneau (op 1.5 km)
- Openbaar vervoer: (op 1.3 km)
Sitecode: 76022
Terrein
Deels licht hellend, deels terrasvormig grasland met diverse bomen en bloemen. Plaatsen worden gescheiden door struiken en lage heggen. De camping ligt in de stad, de haven en de oude stad van Concarneau zijn op loopafstand.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Zwemmen & Wellness
- Verwarmd buitenzwembad
- Buitenbad
- Binnenzwembad (op 7 km)
- Kleuterbad
- Zwemmen in de zee (op 300 m)
- Whirlpool
Kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
Hondenreglement
- Honden toegestaan
Sport
- Fietsverhuur
- Fitnessfaciliteiten: buiten
- Golfbaan (op 6 km)
- Paardrijlessen (op 1 km)
- Rondleidingen (op 1 km)
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Kiosk
- Cafe of restaurant
- Snackbar
- Supermarkt (op 2 km)
Sanitair
- Douches: 16
- Afwasplaatsen: 10
- Mindervaliden sanitair
- Toiletten: 17
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 10 - 16 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Animatie
- Slechtweervoorziening
- Animatieprogramma
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Avenue du Dorlet
29900 Concarneau
Bretagne
Frankrijk
Coördinaten
Breedtegraad 47° 52' 55" N (47.88216)
Lengtegraad 3° 55' 43" W (-3.92868)
Routebeschrijving
Volg de borden 'La Côte' in Concarneau, de camping ligt ongeveer 2 km ten noordwesten van het centrum.
Kampeerders beoordelingen: Camping Les Sables Blancs
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
Details
Algemene toestand van de camping
6.3Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
8.8staanplaats of accommodatie
5Prijs-kwaliteitverhouding
6.3Winkelvoorzieningen op de camping
7.5Catering
10Vriendelijkheid van het personeel
10Wifi / internet kwaliteit
3.8Bereik mobiel netwerk
5Rust-score
5
13 Beoordelingen
Zeer luidruchtige camping, steile plaatsen
2
Caroline
Camper
Paar
Zeer luidruchtige speeltuin, vermijd plaats 1, tot 22 uur geschreeuw en piepende apparaten. Rustig voor de camper zitten is niet mogelijk. Geen schaduw.. Erg steil, alleen met heel hoge wiggen is het mogelijk om een beetje recht te blijven staan. Ook is er hier geen wateraansluiting, het stopcontact is met tape en rasterbanden bevestigd. Je krijgt wel een Wi-Fi toegangscode, maar kunt geen verbinding maken op de plaats. Niets voor ons, we breken op en rijden liever naar een rustiger camping. Zo is vakantie niet ontspannend.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Zeer mooie plaats, maar de stad Concarneau 🤷♂️
Goed7
Wolfgang
Camper
Paar
Voor de plaats is er niets toe te voegen. Geschikt voor honden (WALDWEG direct bij de plaats), helaas mogen honden NIET naar het strand 👎🏻. Wij vinden de stad overgewaardeerd, buiten de „Ville Close“ is er niets bijzonders en een onverzorgd uiterlijk buiten de Ville Close en de haven.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Mooie locatie / Goede faciliteiten
Fantastisch10
ISM
In augustus hebben we hier als gezin met kind en hond hele leuke dagen doorgebracht. Onze dochter (8 jaar) was erg blij met het zwembad en de speeltuin. Fred had veel speelkameraadjes op 4 poten. Het restaurant verraste ons met zijn geweldige locatie met uitzicht op zee en een goede standaard (eten, drinken en gasten). Erg aardig personeel! Ik raad extra materiaal aan voor het egaliseren van de kampeerplaats. De terrasvormige staanplaatsen waren mooi afgescheiden (heggen) en omringd door bomen. Paramedici grotendeels in orde. Het zandstrand wordt bewaakt door strandwachten - helaas was er veel zeewier tijdens ons verblijf. Erg leuk oud centrum in Concarneau. Al met al een aanrader!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Zeer goede service, geweldige locatie, nieuwe sanitaire voorzieningen, zwembad, restaurant
Fantastisch10
Petra
We hebben ons er erg goed gevoeld. We hadden een groot perceel en konden ons goed oriënteren. Een doolhofachtige plek, met veel bomen en hagen. Super zwembad (in de vorm van een vis), jacuzzi aanwezig, heerlijk restaurant, zeer goede service. Korte wegen naar de oude stad (we waren te voet onderweg). Strand verontreinigd met algen. Super uitzicht vanaf de camping op de zee. Een droom in de avond maar ook 's ochtends. Reserveren is vereist. Sanitaire voorzieningen waren super. Naast het oude gebouw is er een zeer groot nieuw gebouw met zeer schone ruimtes. Klein winkeltje bij de receptie. Tafelreservering voor het restaurant is een must: we hadden de indruk dat ook inwoners daar eten of op het grote terras van het uitzicht genieten. We zouden terugkomen. De omgeving is ook gewoon mooi. De plaats met zijn oude stad is een droom. Opmerking: op ongeveer 10 minuten lopen bevindt zich aan de hoofdstraat een klein maar fijn café/bar/tabak- en zwemspullenwinkel. Sluit vroeg in de avond, dus informeer van tevoren. Hier kun je lekker een borrelplank eten en Aperol drinken.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Niets voor ons
4
Miti22
Ik ben het eens met Gerda. Wij konden de helling op onze kampeerplaats ook niet compenseren met wiggen. Ook was het tot 22.15 uur behoorlijk rumoerig (speeltuin en restaurant). We moesten dezelfde prijs betalen als voor een staanplaats met elektriciteit, hoewel er op deze staanplaats geen elektriciteit was. Het sanitair is visueel aantrekkelijk en nieuw, maar naar mijn mening te klein voor zoveel gebruikers. Als er 's middags schoongemaakt wordt, is er ongeveer 1 uur lang geen toegang (dit geldt ook voor de toiletten).
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Individueel veld duidelijk te klein
4
Gerda
Onze staanplaats was duidelijk te klein (busje) en erg schuin. Het was niet mogelijk om dit voldoende te compenseren met oprijplaten. De afstand tot de stad is OK. Maar als het plezier wordt bedorven door de staanplaats, lijdt de algemene indruk....
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Zeer mooie plek
Fantastisch10
Norbert
De camping is erg mooi aangelegd, de plaatsen zijn groot genoeg. Het sanitair is erg modern en schoon, het zwembad is oké. Helaas was het restaurant eind september gesloten. In ongeveer 20 minuten loop je via een heel mooi pad naar de haven. Een tweede wandelpad brengt je naar het nabijgelegen strand. Een van de mooiste plekjes op onze rondreis door Bretagne.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Enkele minuten naar het strand
Fantastisch10
Rainer
Prachtige plek. Dicht bij de stad en maar een paar minuten naar het strand. Rustige locatie en vriendelijk personeel.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Classificatie van de camping
Sanitair
4.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.3
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.8
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
2.9
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
3.0
Boodschappen
Eetgelegenheid
Prijzen
Indicatie tarieven 2026
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 47,00 EUR |
Stel | vanaf 43,00 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 27,30 EUR |
Stel | vanaf 24,00 EUR |
Extra's | |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Wifi | Inclusief |
Douchekosten | Inclusief |
Stroom | Inclusief |
Hond | vanaf 2,50 EUR |
Betaalinformatie
Betaling
Meer informatie over Camping Les Sables Blancs
Onbezorgde gezinsvakantie in Bretagne op camping Les Sables Blancs
Op camping Les Sables Blancs beleef je met het hele gezin een comfortabele vakantie. Hier aan zee, in het mooie plaatsje Concarneau, geniet je van zon, zee, cultuur en uitstekende voorzieningen.
Ruime staanplaatsen met fraai uitzicht
Op deze middelgrote camping zijn de staanplaatsen vrij ruim en kun je terecht met een camper, caravan, vouwwagen of tent. Een deel van de staanplaatsen heeft uitzicht op zee, een ander deel heeft juist vrij veel beschutting. Verder zijn op Les Sables Blancs modern ingerichte stacaravans met veranda te huur. Er zijn verschillende uitvoeringen, waarbij de grootste variant plaats biedt aan een gezelschap van acht personen.
Voorzieningen op de camping
Tijdens je vakantie op Les Sables Blancs heb je nergens omkijken naar. De sanitaire faciliteiten zijn ruim, er is een wasserette en je maakt gebruikt van gratis wifi en postdiensten. Het restaurant heeft een menukaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Hier zijn ook snacks, salades en ijsjes verkrijgbaar. Buiten op het terras geniet je niet alleen van een warm of koud drankje, maar ook van een fenomenaal uitzicht. In de campingwinkel haal je verse broodjes voor het ontbijt. In Concarneau kun je terecht voor de grote boodschappen.
Zwemmen en ander vermaak op de camping
Waterratten worden op camping Les Sables Blancs op hun wenken bediend; de zee is vlakbij en op het terrein zelf is een ruim, verwarmd zwembad met apart peuterbad aanwezig. Verder heeft de camping een wellnesscentrum, waar je vanuit de jacuzzi uitkijkt op de fraaie kustlijn. Een animatieteam zorgt voor vermaak buiten het zwembad, met onder meer sportwedstrijden, ponyritjes en karaokeavonden. De kleintjes vermaken zich in de buitenspeeltuin met springkussen, terwijl oudere kinderen zich wagen aan een potje tafeltennis in de recreatieruimte.
Cultuurschatten langs de Zuid-Bretonse kust
Camping Les Sables Blancs is ideaal gelegen op een steenworp afstand van het charmante stadje Concarneau. Aardewerkstad Quimper ligt op minder dan een half uur rijden.
Schilderachtig Concarneau
Daar waar de Keltische Zee, Het Kanaal en de Golf van Biskaje samenkomen, ligt Concarneau. Trekpleister is de Ville Close, op een paar minuten rijden van camping Les Sables Blancs. Dit ommuurde stadsdeel ligt op een lang eiland in de haven en herbergt lieflijke winkeltjes en restaurants. Ook het gotische Château de Keriolet en de boerenmarkt Les Halles zijn een bezoek waard.
Veelgestelde vragen over Camping Les Sables Blancs
Zijn honden toegestaan op Camping Les Sables Blancs?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Camping Les Sables Blancs?
De prijzen voor Camping Les Sables Blancs kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping Les Sables Blancs sanitair voor minder validen?
Ja, Camping Les Sables Blancs biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping Les Sables Blancs?
Heeft Camping Les Sables Blancs een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping Les Sables Blancs?
Heeft Camping Les Sables Blancs een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Les Sables Blancs?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Les Sables Blancs?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping Les Sables Blancs?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Les Sables Blancs?
Is er een complete camperservicestation op Camping Les Sables Blancs?





