Camping Roccella Mare
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.





Camping introductie
Over de camping
Awards, erkenningen & kortingen
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Campofelice di Roccella
Locatie
Adres
Lungomare del Mediterraneo 31
90010 Campofelice di Roccella
Sizilien
Italië
Coördinaten
Breedtegraad 37° 59' 56" N (37.99895)
Lengtegraad 13° 52' 48" E (13.88023)
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Veelgestelde vragen over Camping Roccella Mare
Hoeveel kost een verblijf op Camping Roccella Mare?
De prijzen voor Camping Roccella Mare kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping Roccella Mare sanitair voor minder validen?
Nee, Camping Roccella Mare biedt geen sanitair voor minder validen.
Heeft Camping Roccella Mare een certificaat?
Aan Camping Roccella Mare is momenteel geen certificaat toegekend.
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Roccella Mare?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Roccella Mare?
Is er een complete camperservicestation op Camping Roccella Mare?





