Camping Sandaya Mont Saint-Michel
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.





Camping introductie
Over de camping

Campingvoorzieningen
Zwembad
Honden toegestaan
Kindvriendelijk
Restaurant
Broodservice
Winkel
Internet
Awards, erkenningen & kortingen
Staanplaats: 1

1/3
Standplaats Premium - met eigen sanitair
Staanplaats voor caravan
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Huuraccommodatie: 10

1/7
Cottage 3 Slaapkamers **
Vakantiehuis
Grootte: 32.0 m²
3 Slaapkamer
2 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/3
Cottage 5 Slaapkamers Friends ****
Vakantiehuis
Grootte: 69.0 m²
5 Slaapkamer
3 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/7
Cottage 3 Slaapkamers ***
Vakantiehuis
Grootte: 28.0 m²
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/9
Cottage met spa 3 Slaapkamers Premium
Vakantiehuis
Grootte: 40.0 m²
3 Slaapkamer
2 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/7
Cottage 3 Slaapkamers ****
Vakantiehuis
Grootte: 37.0 m²
3 Slaapkamer
2 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/4
Cottage 3 Slaapkamers Premium
Vakantiehuis
Grootte: 40.0 m²
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/2
Cottage 2 Slaapkamers - voor mindervaliden ****
Vakantiehuis
Grootte: 33.0 m²
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/3
Cottage 3 slaapkamers ****
Vakantiehuis
Grootte: 37.0 m²
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/6
Cottage 2 Slaapkamers **
Vakantiehuis
Grootte: 22.0 m²
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/6
Cottage 2 Slaapkamers ****
Vakantiehuis
Grootte: 32.0 m²
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 29
- Verkavelde percelen: 29
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 27
- Huuraccommodaties: 154
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 154
Verblijf
- Openingsperiode: 03-04 - 01-11
- Gesproken talen bij receptie: Engels, Frans
Afmetingen
- Staanplaatsgrootte: 45 - 100 m²
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Genêts
Sitecode: 206982
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Zwemmen & Wellness
- Sauna
- Buitenbad
- Binnenzwembad
- Kleuterbad
Kinderen
- Animatie voor kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
Hondenreglement
- In overleg toegestaan
- Hondendouche
Sport
- Multisportterrein
- Sportactiviteiten
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Cafe of restaurant
- Snackbar
- Kruidenierswinkel
Sanitair
- Staanplaatsen met privésanitair: 18
- Mindervaliden sanitair
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 10 - 16 amps
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
Animatie
- Animatie voor kinderen
- Animatieprogramma
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Certificaten
- Onderscheiden met het Greenkey Eco Label
- Milieugerichte bedrijfsvoering
Locatie
Adres
Route du Bec d'Andaine 14
50530 Genêts
Normandie
Frankrijk
Coördinaten
Breedtegraad 48° 41' 17" N (48.688263)
Lengtegraad 1° 29' 2" W (-1.483992)
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Classificatie van de camping
Sanitair
2.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.1
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
2.8
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.1
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
3.0
Boodschappen
Eetgelegenheid
Prijzen
ANWB Kampeerkaart CKE korting 2026
Staanplaats | ||
Laagseizoen | Korting % | Per nacht |
03-04 - 30-06 | -15% |
|
01-09 - 01-11 | -15% |
|
ANWB Kampeerkaart CKE korting 2027
Staanplaats | ||
Laagseizoen | Korting % | Per nacht |
02-04 - 30-06 | -15% |
|
01-09 - 26-09 | -15% |
|
Indicatie tarieven 2026
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 43,00 EUR |
Stel | vanaf 33,00 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 40,00 EUR |
Stel | vanaf 33,00 EUR |
Extra's | |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Wifi | Niet inbegrepen |
Douchekosten | Inclusief |
Stroom | Inclusief |
Hond | vanaf 5,00 EUR |
Meer informatie over Camping Sandaya Mont Saint-Michel
Camping Sandaya Mont Saint-Michel, kamperen op een steenworp van Mont-Saint-Michel
In Genêts, in het hart van Normandië en op korte afstand van de iconische abdij van Mont-Saint-Michel, vind je de luxe camping Sandaya Mont Saint-Michel. Je komt er terecht in een ideale mix van natuur, comfort en ontspanning. Faciliteiten zoals het verwarmde zwembad, de sportvelden en het restaurant dragen bij aan een fantastische vakantie voor het hele gezin.
Aangenaam verblijf dicht bij icoon
Op Camping Sandaya Mont Saint-Michel in Genêts kampeer je op ruime, groene staanplaatsen met elektriciteitsaansluiting. De camping is prachtig aangelegd met veel groen en schaduwrijke plekken, zodat je optimaal van de natuur geniet. Heb je liever iets meer luxe, kies dan voor een volledig ingerichte stacaravan of lodgetent. De accommodaties zijn modern en hebben alle comfort dat je nodig hebt, zoals een eigen badkamer, een goed uitgeruste keuken met onder andere een magnetron en koelkast en een gezellig terras waar je helemaal tot rust komt.
Lekker eten en drinken
Het restaurant heeft een gevarieerd menu met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Je geniet er van een uitgebreid ontbijt, een lichte lunch of een gezellig diner met het hele gezin. Na een dag vol activiteiten is de bar de ideale plek om te ontspannen met een verfrissend drankje. Wie graag zelf kookt haalt verse producten en lokale lekkernijen in de campingwinkel. Je vindt er alles wat je nodig hebt om een heerlijke maaltijd op tafel te zetten.
Entertainment voor iedereen
Het verwarmde zwembad met glijbanen en een apart kinderbad zorgt voor uren waterpret voor het hele gezin. Daarnaast zijn er diverse sportvelden waar je elkaar uitdaagt voor een spelletje volleybal, voetbal of tafeltennis. De jongste gasten spelen en knutselen met leeftijdsgenootjes in de kinderclubs. De camping organiseert regelmatig gezellige avonden met livemuziek, een quiz of een thema-avond.
Werelderfgoed bij Camping Sandaya Mont Saint-Michel
Tijdens je vakantie op Camping Sandaya Mont Saint-Michel moet je absoluut een bezoekje brengen aan Mont-Saint-Michel. Deze plek lijkt wel uit een sprookje te komen en het feit dat je het enkel kunt betreden bij laag water draagt bij aan de unieke, magische sfeer van deze plek. Dit Unesco-werelderfgoed zal je de adem benemen.
Ook de invasiestranden Omaha Beach en Utah Beach zijn het bezoeken waard. Hier vochten Franse en buitenlandse soldaten voor onze vrijheid. Leer hier en in de omliggende musea alles over deze belangrijke gebeurtenis uit onze geschiedenis.
Veelgestelde vragen over Camping Sandaya Mont Saint-Michel
Zijn honden toegestaan op Camping Sandaya Mont Saint-Michel?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping. Er zijn echter enkele beperkingen op aanvraag.
Hoeveel kost een verblijf op Camping Sandaya Mont Saint-Michel?
De prijzen voor Camping Sandaya Mont Saint-Michel kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft Camping Sandaya Mont Saint-Michel sanitair voor minder validen?
Ja, Camping Sandaya Mont Saint-Michel biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping Sandaya Mont Saint-Michel?
Heeft Camping Sandaya Mont Saint-Michel een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping Sandaya Mont Saint-Michel?
Heeft Camping Sandaya Mont Saint-Michel een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Sandaya Mont Saint-Michel?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Sandaya Mont Saint-Michel?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping Sandaya Mont Saint-Michel?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Sandaya Mont Saint-Michel?
Wanneer is Camping Sandaya Mont Saint-Michel open?
Is er een complete camperservicestation op Camping Sandaya Mont Saint-Michel?




