Camping The Old Brick Kilns
Camping overzicht
Deze camping heeft nog geen beoordeling van kampeerders.





Camping introductie
Over de camping
Het parkachtig aangelegde, rechthoekige terrein beschikt over drie verschillende terrassen. De kampeervelden worden van elkaar gescheiden door bomen en struiken. Er zijn verharde staanplaatsen en plaatsen op gras. Op één gedeelte van de camping worden alleen volwassenen toegelaten. De camping biedt informatie over de aanwezige flora en fauna. Met een visvergunning kun je vissen in de visvijver midden op de camping. In de recreatieruimte staan een tafeltennistafel, snookertafel en een TV.
Campingvoorzieningen
Restaurant
Broodservice
Winkel
Internet
Awards, erkenningen & kortingen
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Sfeer
- Rustig op de camping
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 92
- Verkavelde percelen: 92
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 7
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 2,5 ha
- Staanplaatsgrootte: 50 - 150 m²
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Fakenham (op 5 km)
Sitecode: 63863
Terrein
Weidegebied verdeeld in verschillende standplaatsen door rijen hoge bomen. Sommige standplaatsen hebben verharde staanplaatsen en zijn begrensd door hagen. Aan één zijde grenst het aan bos.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping voor vissers
Zwemmen & Wellness
- Beauty afdeling
Kinderen
- Buitenspeeltuin
Hondenreglement
- Hondendouche
Sport
- Golfbaan (op 10 km)
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Cafe of restaurant
- Kruidenierswinkel
Sanitair
- Douches: 11
- Afwasplaatsen: 8
- Mindervaliden sanitair
- Toiletten: 14
- Droger
Staanplaats
- Riool- en drinkwateraansluitingen: 32
- Stopcontacten: 16 amps
- Televisieaansluitingen: 32
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
Animatie
- Slechtweervoorziening
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Little Barney
NR21 0NL Fakenham
Ostengland
Groot-Brittanië
Coördinaten
Breedtegraad 52° 51' 28" N (52.85804)
Lengtegraad 0° 58' 32" E (0.97583)
Kampeerders beoordelingen
Deze camping heeft nog geen kampeerders beoordeling.
Classificatie van de camping
Sanitair
3.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.5
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.0
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.3
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
3.5
Boodschappen
Eetgelegenheid
Veelgestelde vragen over Camping The Old Brick Kilns
Hoeveel kost een verblijf op Camping The Old Brick Kilns?
De prijzen voor Camping The Old Brick Kilns kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping The Old Brick Kilns sanitair voor minder validen?
Ja, Camping The Old Brick Kilns biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping The Old Brick Kilns?
Ja, er is WiFi op alle staanplaatsen.
Heeft Camping The Old Brick Kilns een certificaat?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping The Old Brick Kilns?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping The Old Brick Kilns?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping The Old Brick Kilns?
Is er een complete camperservicestation op Camping The Old Brick Kilns?





