Campingplatz & Kahler Seenbäder
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
Grote, gezinsvriendelijke camping aan een zwemmeer.
Campingvoorzieningen
Dichtbij het strand
Honden toegestaan
Kindvriendelijk
Restaurant
Winkel
Internet
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 80
- Verkavelde percelen: 40
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 1000
- Huuraccommodaties: 15
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 15
- Autovrije staanplaatsen
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Engels, Duits
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 30 ha
- Staanplaatsgrootte: 80 - 100 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 110 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Kahl (op 2 km)
- Openbaar vervoer: (op 200 m)
- Verbinding: camping dicht bij de snelweg
Terrein
Uitgestrekt terrein, gedomineerd door vaste kampeerders. Voor toeristen vlak grasveld met bomen en struiken, op een terras. Aparte tentweide aan het andere uiteinde van het terrein, aan de overkant van de meer.
Toegang tot natuurlijke zwemgelegenheden
Zwemmeer met twee verschillende, hellende zandstranden.
Bijzonderheden op de camping
Apart parkeren van auto's geldt slechts voor een deel van de camping.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
- Camping voor vissers
Zwemmen & Wellness
- Buitenbad (op 50 m)
- Binnenzwembad (op 2.5 km)
- Zwemgelegenheid aan het meer
Kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
- Waterglijbaan
Hondenreglement
- In overleg toegestaan
Sport
- Minigolf
- Tennisbaan
Eten, drinken, boodschappen doen
- Kiosk
- Cafe of restaurant
- Snackbar
- Kruidenierswinkel
- Supermarkt (op 100 m)
Sanitair
- Douches: 20
- Afwasplaatsen: 4
- Toiletten: 36
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 16 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
- Aanschaf gasflessen mogelijk
- Camperservicestation
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Animatie
- Slechtweervoorziening
Locatie
Adres
Am Campingplatz
63796 Kahl
Bayern
Duitsland
Coördinaten
Breedtegraad 50° 4' 54" N (50.08191666)
Lengtegraad 9° 0' 33" E (9.00916667)
Routebeschrijving
Ga verder richting Kahl, aangegeven.
Kampeerders beoordelingen: Campingplatz & Kahler Seenbäder
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
10 Beoordelingen
Twee overnachtingen
4
Klas
+ Mooie locatie + Schoonmaak chemisch toilet perfect + Aardige mensen in de winkel - Grote bouwplaats naast de deur, constant lawaai van 7-18, zelfs op zaterdag, geen melding van Casmpingplatz. Het was akoestisch een hel
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
We komen terug in de zomer
Erg goed8
Alfi
Een aangename overnachting op een regenachtige septemberdag. Sanitairgebouw goed, kiosk top, restaurant goed, zeer korte wandeling van de staanplaatsen naar het lange zandstrand. Zeker een fijne plek om te relaxen in de zomer.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Prachtige plek direct aan het meer
Fantastisch10
Christian
Helaas waren we hier maar één nacht op doorreis, maar we komen zeker nog eens terug. De goed onderhouden camping ligt direct aan het zwemmeer, met een leuke speeltuin voor de kinderen. De sanitaire voorzieningen zijn schoon en goed onderhouden, en er zijn goede cateringfaciliteiten en een goed gesorteerde winkel. We voelden ons erg op ons gemak en vonden het jammer dat we hier maar één nacht waren. We komen graag nog eens terug.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Beste camping 🏕
Fantastisch10
Anne
De beste camping 🏕 😍 Het is echt supergezellig hier op de camping. Daarom zijn wij recidivisten. We hebben hier vorig jaar al een paar dagen doorgebracht en vonden het geweldig hoe de nodige hygiënevoorschriften hier in Kahl zijn doorgevoerd. Je voelt je gewoon heel veilig. Er zijn overal desinfectiestandaarden en in de wasplaatsen is elke tweede wasbak afgesloten, zodat de nodige veiligheidsafstand in acht wordt genomen. En natuurlijk worden de wasplaatsen alleen betreden met mond- en neusbescherming. Je hoeft je hier dus echt geen zorgen te maken. Verder wordt of is de kruidenierswinkel verbouwd. Hij lijkt me nu nog groter en zal waarschijnlijk half juli weer geopend zijn. Bij het strand staat momenteel een barbecuewagen waar je heerlijke worstjes, friet en hamburgers kunt krijgen. Je kunt ook vers fruit en groenten uit de regio kopen bij een kraampje. Er zijn veel vaste kampeerplaatsen op de camping. Er is een relatief nieuw washok op de camping voor toeristen .... De douches zijn geweldig en het is er lekker warm... Bij de ingang van de camping is een minigolfbaan met een biertuin en een geweldig Italiaans restaurant met heel lekker eten en een heel groot buitenterras. Al met al was het echt een geweldige vakantie. Het personeel is super aardig en behulpzaam. We voelden ons overal goed. We komen zeker terug. Daaaaaaank you 👋
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Mooie plek, aardige mensen, ideaal voor kort kamperen
Aangenaam6
Katja
Plaats boeken en de registratie is gelukt. Iedereen was vriendelijk. De kampeerplek was goed met stroom in de buurt van het gebouw met douches en het meer. Aardige kioskuitbater met geweldig uitzicht en redelijke prijzen. We zijn zaterdag weggegaan, maar helaas konden we door videodetectie niet meer naar binnen. Niemand bij de receptie en de noodoproep kwam op de voicemail terecht. We waren niet de enigen met dit probleem bij het in- en uitrijden. Een aardige vaste kampeerder heeft de slagboom voor ons geopend met zijn kaart. In de tijd van vrijdagmiddag tot zondagmorgen hebben we geen schoonmaakster in het wasgebouw gezien. Zo zag het er ook uit. Maar iemand heeft tenminste papieren handdoeken en schuurpapier als toiletpapier aangevuld. Dat vind ik voor de prijs niet in orde. Toch zullen we waarschijnlijk weer terugkomen en ons eigen toiletpapier meenemen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Geweldig strand met waterspeelparadijs voor groot en klein in kahl
Fantastisch10
Denise
Hallo, ik kan camping Kahl am Main aan de grens van Beieren aanbevelen. Dit is de derde keer dat ik hier ben geweest met mijn kind. Geweldig aardige mensen 2 km strand grote snack speeltuin op het strand. In het water gpf groot en klein drijvend luchtkasteel drijvende trampolines luchtberg. Rubberbootjes en stand up paddle. Ik ben hier alleen met tent en hoop ooit met caravan te komen. Kan het alleen maar aanraden veiligheid gibst ook
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Super Monivakantie
Fantastisch10
Tanisha
Ik was er maar 3 dagen, maar het was perfect voor een korte vakantie. Alle "buren" waren erg aardig en het was ook lekker rustig 's avonds laat! Kahl is maar 30 minuten van mij vandaan, maar het voelde als een echte vakantie! Graag weer (:
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Zomervakantie
Fantastisch10
Anoniem
Zeer goed onderhouden en schoon. Veel speelmogelijkheden voor kinderen en zie prachtige omgeving
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Prijzen
Indicatie tarieven 2026
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 43,00 EUR |
Stel | vanaf 37,00 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 43,00 EUR |
Stel | vanaf 37,00 EUR |
Extra's | |
Wifi | Inclusief |
Douchekosten | Inclusief |
Afvalstoffenheffing | Inclusief |
Stroom | Inclusief |
Hond | vanaf 4,00 EUR |
Betaalinformatie
Betaling
Vooruitbetaling verplicht
Veelgestelde vragen over Campingplatz & Kahler Seenbäder
Zijn honden toegestaan op Campingplatz & Kahler Seenbäder?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping. Er zijn echter enkele beperkingen op aanvraag.
Hoeveel kost een verblijf op Campingplatz & Kahler Seenbäder?
De prijzen voor Campingplatz & Kahler Seenbäder kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Campingplatz & Kahler Seenbäder sanitair voor minder validen?
Nee, Campingplatz & Kahler Seenbäder biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Campingplatz & Kahler Seenbäder?
Heeft Campingplatz & Kahler Seenbäder een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Campingplatz & Kahler Seenbäder?
Ligt Campingplatz & Kahler Seenbäder aan het meer?
Heeft Campingplatz & Kahler Seenbäder een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Campingplatz & Kahler Seenbäder?
Hoeveel staanplaatsen heeft Campingplatz & Kahler Seenbäder?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Campingplatz & Kahler Seenbäder?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Campingplatz & Kahler Seenbäder?
Is er een complete camperservicestation op Campingplatz & Kahler Seenbäder?





