Natur Camping Usedom
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
De camping ligt in een bos, aan zee, op verschillende hoogtes. Voor campers en caravans zijn er vlakke plaatsen op een weiland. De tenten staan veelal in het dennenbos. Voor jongeren in groepsverband is er een apart ruim gedeelte. Er is een surf- en zeilschool. Op het water kunnen kampeerders met kano's of vlotten varen. Er is een zandstrand van ca. 100 x 5 m met twee zwemtrappen onder een 4 m hoog talud. Dagrecreanten hebben toegang tot het strand via de camping. Honden zijn welkom.
Bijzonderheden
Watersportcentrum met verhuur en lessen in SUP, zeilen, surfen en kitesurfen op het strand. Ligging aan wandelpaden.
Campingvoorzieningen
Dichtbij het strand
Kindvriendelijk
Restaurant
Winkel
Internet
Onderscheidingen & certificaten
Staanplaatsen: 5

Comfortplaats XXL caravan/camper
Staanplaats
Grootte: 100.0 m²
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Staanplaats Classic voor tent/camperbus
Staanplaats
Grootte: 20.0 m²
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Classic maxi tent / camperbus
Staanplaats
Grootte: 50.0 m²
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Comfortplaats voor caravan/camper
Staanplaats
Grootte: 50.0 m²
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

Klassieke maxi-caravan/camper
Staanplaats
Grootte: 50.0 m²
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 350
- Verkavelde percelen: 132
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 100
- Huuraccommodaties: 9
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 7
- Huuraccommodaties zonder sanitaire voorzieningen: 2
Verblijf
- Openingsperiode: 03-04 - 18-10
- Gesproken talen bij receptie: Duits, Nederlands, Engels, Frans
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 18 ha
- Staanplaatsgrootte: 45 - 120 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 12 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Lütow (op 1.5 km)
- Openbaar vervoer: (op 100 m)
Sitecode: 34815
Terrein
Deels heuvelachtig en gestructureerd terrein, deels licht hellend terrein in een ongerept gemengd bos. Staanplaatsen voor caravans en campers op een open plek. Apart jeugd-kampeerterrein.
Toegang tot natuurlijke zwemgelegenheden
Ongeveer 100 m lang en 5 m breed zandstrand met twee zwemtrappen onder een oeverwal van ongeveer 4 m hoog.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Zwemmen & Wellness
- Binnenzwembad (op 8 km)
- Zwemmen in de zee
- Zwemgelegenheid aan het meer (op 50 m)
Kinderen
- Animatie voor kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
Hondenreglement
- Honden toegestaan
- Hondendouche
Sport
- Beachvolleyball
- Bootverhuur
- Fietsverhuur
- Zeilcursussen
- Windsurfen/Kitesurfschool
Eten, drinken, boodschappen doen
- Cafe of restaurant
- Snackbar (op 2 km)
- Kruidenierswinkel
- Supermarkt
- Overdekte kookgelegenheid
Sanitair
- Douches: 23
- Afwasplaatsen: 22
- Toiletten: 36
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Riool- en drinkwateraansluitingen: 24
- Stopcontacten: 16 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
- Aanschaf gasflessen mogelijk
Internet
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Animatie
- Animatie voor kinderen
- Animatieprogramma
Certificaten
- Toegekend door ECOCAMPING e.V.
Locatie
Adres
Zeltplatzstr. 20
17440 Lütow
Mecklenburg-Vorpommern
Duitsland
Coördinaten
Breedtegraad 54° 0' 40" N (54.01133332)
Lengtegraad 13° 51' 27" E (13.85756667)
Routebeschrijving
Van Zinnowitz richting Lütow, daar aangegeven.
Kampeerders beoordelingen: Natur Camping Usedom
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
Wat kampeerders zeggen
Samengevat door AI
De camping scoort met de idyllische ligging midden in het bos, direct aan het Achterwasser. Kampeerders zijn hier vooral te spreken over de ruim opgezette staanplaatsen en de prachtige zonsondergangen. Ook het lekkere eten in het restaurant valt erg in de smaak.
Details
Algemene toestand van de camping
9Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
8.7staanplaats of accommodatie
8.9Prijs-kwaliteitverhouding
9.1Winkelvoorzieningen op de camping
8.9Catering
8.6Vriendelijkheid van het personeel
9.6Wifi / internet kwaliteit
6.1Bereik mobiel netwerk
6.8Rust-score
8.4
44 Beoordelingen
Natuurcamping ja, maar niet onderhouden Geverifieerd
4
Camper:in
Camper
Paar
De receptie is modern en het personeel is zeer vriendelijk. Toch heeft de camping in zijn geheel de uitstraling dat het is blijven hangen in de jaren '90. Bij nader inzien valt op dat er defecte faciliteiten zijn, rommelige gebieden en gedeeltelijk verwaarloosde seizoensplaatsen. Sommige oude objecten en spullen zouden dringend moeten worden verwijderd of afgevoerd. Bovendien is het ongebruikelijk dat in sommige winkels alleen contante betaling mogelijk is. Dit kan vooral jongere gasten afschrikken, aangezien betalen met een kaart tegenwoordig standaard is. Ook is de toegang tot het strand moeilijk. De onderste trede is vooral voor ouderen veel te hoog. Met een kritische blik, grondig opruimen en het verhelpen van de aanwezige gebreken zou dit een zeer mooie camping kunnen worden. Momenteel lijkt het terrein echter op veel gebieden ongeordend en verwaarloosd.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Camping in prachtige natuur Geverifieerd
Fantastisch9
Anne
Camper
Paar
Een ontspannen plek midden in de natuur. Hier komt iedereen tot rust. Meestal is er weinig ontvangst voor de mobiele telefoon om online te komen, wat een zeer heilzame ervaring kan zijn. Kinderen spelen weer met elkaar! Geweldig. Wie de 9 km naar de Oostzee in Zinnowitz per fiets of auto kan overbruggen, is hier perfect op zijn plaats. In het kleine winkeltje vind je de dagelijkse benodigdheden en aan het Achterwasser kun je je uitleven met watersport.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Mooie natuurcamping Geverifieerd
Fantastisch9
Camper:in
Tent
Gezin
De camping is prachtig gelegen in een dennenbos, midden in een natuurreservaat en direct aan het Achterwasser. Er zijn schitterende wandelpaden. Dankzij de dennen is er altijd wat schaduw en in de tent wordt het niet te heet. Onze kinderen waren zeer tevreden met de speelplaatsen en we hadden geen zorgen om ze gewoon te laten rennen. De sanitaire voorzieningen zijn erg schoon en worden elke ochtend grondig gereinigd. 's Middags en 's avonds vindt er ook naar behoefte een schoonmaak plaats. Bij de wastafels zou ik graag kranen met een bewegingssensor willen, en in de douches zou het ook handig zijn om niet elke paar seconden op de knop te moeten drukken, vooral omdat de watertoevoer na 4 minuten stopt, maar daar kunnen we mee omgaan, en dat is echt zeuren op hoog niveau :-) We hebben 14 zeer fijne dagen op de camping doorgebracht. Hartelijk dank aan het team.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Gemiddeld Geverifieerd
5
Connor
Tent
Paar
Over het algemeen was het verblijf op de camping teleurstellend, want de receptioniste heeft ons de deur gewezen. We moesten zelf onze plek zoeken zonder enige ondersteuning. Bovendien is er internet alleen in het restaurant of bij de receptie. Wat betreft het strand, het is geen strand, maar slechts 2 meter zand gevolgd door grind, dan modder en afval. Ook de toegang tot de camping en de afstand tot de volgende dorpen zijn erg tijdrovend, waardoor alles niet beter wordt. Ik zou deze camping niet aanbevelen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
aanbevolen plek Geverifieerd
Fantastisch10
Ufo
Camper
Paar
Zeer mooie camping. Plekken in de zon en onder bomen, met en zonder uitzicht op het water, schoon en rustig.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Mooie camping in het groen! Geverifieerd
Fantastisch9
Matthias
Caravan
Paar
Een rustige, goed onderhouden camping. Hier kun je ontspannen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Over het algemeen een goede camping, maar... Geverifieerd
Aangenaam6
Luni
Camper
Paar
Prachtig gelegen midden in het bos. Van een strand kan echter niet gesproken worden, want er is alleen een smal pad langs het water en soms moet je door het water lopen om bij het pad te komen. Helaas stonden we naast mensen met een vaste plek die eruit zag als een rommelhoop. Die mensen hebben de hele camping tot diep in de nacht beziggehouden. Als je echter een andere plek hebt, kun je waarschijnlijk goed van de rust genieten.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Geweldig gezinscamping Geverifieerd
Fantastisch10
Christian
Tent
Gezin
Vriendelijke medewerkers en een prachtige zonsondergang aan het Achterwasser.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Classificatie van de camping
Sanitair
3.3
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
2.9
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
3.0
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
2.5
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
4.0
Boodschappen
Eetgelegenheid
Prijzen
ANWB Kampeerkaart CKE korting 2026
Staanplaats | ||
Hoogseizoen | Korting % | Per nacht |
01-07 - 31-08 | -5% |
|
Laagseizoen | Korting % | Per nacht |
03-04 - 30-06 | -15% |
|
01-09 - 18-10 | -15% |
|
Indicatie tarieven 2026
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 46,30 EUR |
Stel | vanaf 40,00 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 39,50 EUR |
Stel | vanaf 34,00 EUR |
Extra's | |
Wifi | Inclusief |
Douchekosten | Inclusief |
Afvalstoffenheffing | Inclusief |
Stroom | Niet inbegrepen |
Hond | vanaf 3,90 EUR |
Betaalinformatie
Betaling
Meer informatie over Natur Camping Usedom
Natur Camping Usedom, gezinsvakantie aan zee
Op Natur Camping Usedom verblijf je tussen de prachtige landschappen, verfijnde badplaatsen en dromerige dorpen van het eiland Usedom. De gezinsvriendelijke camping bevindt zich ver van de drukte, waardoor je hier met het hele gezin een rustgevende vakantie beleeft.
Comfortabel overnachten
Op 178.000 hectare terrein beschikt Natur Camping Usedom over deels verkavelde en deels niet-verkavelde staanplaatsen. Afhankelijk van je noden kies je uit een Classic, Classic maxi, Classic maxi XXL en Comfort staanplaats. De plaatsen variëren in grootte van 20 tot 180 vierkante meter en hebben de nodige elektriciteitsaansluitingen in de buurt. Heb je zelf geen tent, camper of caravan? Huur dan een accommodatie van de camping! Je kiest uit chalets en stacaravans. Alle accommodaties beschikken over een volledig uitgeruste keuken, slechts sommige hebben ook een badkamer met douche en toilet. Je verblijft hier met maximaal zes personen.
Sport en plezier
Rust heelijk uit terwijl je kinderen nieuwe vrienden leren kennen en zich actief bezighouden. Het animatieteam organiseert veel leuke activiteiten, zoals knutselmiddagen, kinderdisco, kampvuur op het strand, kindertheater en sporttoernooien. In de speeltuin vermaken de kinderen zich met klauteren, springen en schommelen. Ook is er een leuk creastand waar je je creatief kunt uitdrukken met vilt of aquarel. Of neem deel aan de wilde kruidenwandelingen die de camping organiseert. Hier maak je kennis met de lokale medicinale en wilde kruiden die je op het natuurgebied van de camping vindt.
Lekker eten
In de supermarkt vind je de dagelijkse boodschappen waaronder kranten. Voor het ontbijt vind je hier vers brood en lekker gebak. Heb je geen zin om zelf te koken? In het restaurant Poseidon proef je van de traditionele Griekse keuken.
Watersporten en badplaatsen vlak bij Natur Camping Usedom
Watersporters zijn bij Natur Camping Usedom aan het juiste adres. Hier heb je de mogelijkheid om cursussen te volgen voor veel watersporten, zoals zeilen, catamaran varen, windsurfen en kitesurfen. Of huur een kajak of kano en verken de prachtige omgeving vanaf het water.
Het eiland Usedom staat bekend om de drie badplaatsen Ahlbeck, Bansin en Heringsdorf. Ruige klifpartijen langs de kustlijn, allure en prachtige architectuur kenmerken deze drie badplaatsen. Hier kuier je langs de lange boulevard of pier en heb je een prachtig uitzicht.
Veelgestelde vragen over Natur Camping Usedom
Zijn honden toegestaan op Natur Camping Usedom?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Natur Camping Usedom?
De prijzen voor Natur Camping Usedom kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft Natur Camping Usedom sanitair voor minder validen?
Nee, Natur Camping Usedom biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Natur Camping Usedom?
Heeft Natur Camping Usedom een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Natur Camping Usedom?
Ligt de Natur Camping Usedom aan zee?
Heeft Natur Camping Usedom een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Natur Camping Usedom?
Hoeveel staanplaatsen heeft Natur Camping Usedom?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Natur Camping Usedom?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Natur Camping Usedom?
Wanneer is Natur Camping Usedom open?
Is er een complete camperservicestation op Natur Camping Usedom?




