Natura Camp Karli
Camping overzicht
Camping introductie
Over de camping
Campingvoorzieningen
Internet
Onderscheidingen & certificaten
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Engels, Italiaans
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Kaštelir
- Openbaar vervoer: (op 1 km)
- Verbinding: camping dicht bij de snelweg
Aanbod & voorzieningen
Kinderen
- Kindersanitair
Hondenreglement
- Honden toegestaan
- Hondendouche
Sanitair
- Douches: 2
- Afwasplaatsen: 2
- Kindersanitair
- Mindervaliden sanitair
- Toiletten: 2
- Droger
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Certificaten
- Milieugerichte bedrijfsvoering
Locatie
Adres
Krančići bb
52464 Kaštelir
Istrien
Kroatië
Coördinaten
Breedtegraad 45° 18' 23" N (45.306552)
Lengtegraad 13° 41' 50" E (13.6973)
Kampeerders beoordelingen: Natura Camp Karli
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
1 Beoordelingen
Super plek, als startpunt voor vele ondernemingen
Erg goed8
Jürgen
Een geweldige .kleine camping met 12 plaatsen 4 huuraccommodaties en een aantal tentplaatsen. De faciliteiten zijn erg goed, toiletten en douches zouden wat meer mogen zijn. Er is een volledig uitgeruste buitenkeuken. Er is ook een verhoogd bed met veel keukenkruiden die je kunt gebruiken. Erg rustig gelegen. Er is ook een klein eikenbosje geïntegreerd in het terrein, dat is uitgerust met hangmatten die iedereen kan gebruiken. Al met al zeer ontspannend. Ik kom graag terug.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Prijzen
Betaalinformatie
Betaling
Veelgestelde vragen over Natura Camp Karli
Zijn honden toegestaan op Natura Camp Karli?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Natura Camp Karli?
De prijzen voor Natura Camp Karli kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Natura Camp Karli sanitair voor minder validen?
Ja, Natura Camp Karli biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Natura Camp Karli?
Heeft Natura Camp Karli een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Natura Camp Karli?
Hoeveel staanplaatsen heeft Natura Camp Karli?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Natura Camp Karli?
Is er een complete camperservicestation op Natura Camp Karli?