Beschikbare accommodaties (Campingplatz Auf dem Simpel)
...





Ligging aan wandel- en fietspaden. Goed startpunt voor een bezoek aan het op slechts 1 km afstand gelegen Heidepark Soltau. Gokart-baan voor kinderen. Self-Check-In/Check-Out. Automatische cassette leging.
...

1/2
Details en voorzieningen

1/2
Details en voorzieningen

1/2
Details en voorzieningen

1/2
Details en voorzieningen

1/2
Details en voorzieningen

1/2
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen

1/2
Details en voorzieningen

1/2
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen

1/2
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen

1/2
Details en voorzieningen

1/2
Details en voorzieningen

1/2
Details en voorzieningen
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Groot, vlak open plek in het heidebos, doorsneden met talrijke rijen sparren en hagen.
Aparte parkeergelegenheid geldt alleen voor een deel van de plaats.
OT Wolterdingen, Auf dem Simpel 1
29614 Soltau
Niedersachsen
Duitsland
Breedtegraad 53° 1' 31" N (53.02541666)
Lengtegraad 9° 51' 33" E (9.85916667)
Ga verder richting Soltau en volg de borden naar 'Heide Park'. Ongeveer 800 m na Heide-Park linksaf.
Algemene toestand van de camping
8.5Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
9.5staanplaats of accommodatie
9Prijs-kwaliteitverhouding
8.5Winkelvoorzieningen op de camping
6.5Catering
7.5Vriendelijkheid van het personeel
9Wifi / internet kwaliteit
8.1Bereik mobiel netwerk
8.5Rust-score
75
Peter
Caravan
Paar
We hebben een eigen toiletgebouw gereserveerd bij de staanplaats. Nooit meer. Geen afvoer voor afvalwater op de plaats. Water en stroom zaten bij het toiletgebouw (20 m verderop). Het was veel te klein, met slechts 3 m2. Het was elektrisch verwarmd, maar werd nooit echt warm, ook al draaide de verwarming op volle toeren, omdat de kleine radiator op 1,5 m hoogte was geplaatst. Je had altijd koude voeten. Als je je in de kleine douchecabine omdraaide, werd de kraan uitgedraaid. De vloer in de douche had geen afschot, waardoor het water onder de deur door het kleine voorportaal liep. Het warme water werd geleverd door een doorstromer. Je was constant aan het bijstellen, omdat het of te heet of te koud was. Behalve dat is de plek niet slecht, alleen waren er een paar seizoenscampers die de hele dag aan het klussen waren.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Kay
Camper
Alleen
Mooie rustige camping. Op 12 minuten van het Heidepark Resort. De plaatsen zijn vlak en groot. Veel super schone sanitaire voorzieningen. Betaalbare horeca. Ik kom graag terug.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Joachim
Camper
Paar
Prachtige percelen met water- en afvoer aansluiting Sani top De nachtrust wordt door veel kampeerders niet gerespecteerd. (Drinkgelag)
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Steve
Caravan
Paar
Goed was : Grote comfortplaatsen Goed en schoon sanitair Bistro en kiosk op het terrein Niet zo goed : Gratis stortplaats chemisch toilet achter de ingang van het park. Als je verder naar achteren staat is het een heel eind, wil en kun je de weg niet lopen dan is het gebruik van de Camperclean mogelijk.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Stefan & Heike
Caravan
Paar
We verbleven hier 5 dagen en alles was perfect. Elektriciteit/water en afvalwater op het terrein, zeer goed WLAN, goed eten
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Enrico
De staanplaats is geweldig, goed onderhouden en biedt alles van water/afvalwater, elektriciteit, WLAN, een dubbele staanplaats tot activiteiten voor de kleintjes. En dan is er nog de nabijheid van het Heidepark. Geweldig... het restaurant is ook een aanrader.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Bernd
Alles wat een kampeerhart begeert Elke ochtend verse broodjes, restaurant op het terrein, douches per uur, mooie, grote plaatsen. Zeer schoon sanitairgebouw, toegewijd personeel op de camping. Kortom, een zeer duidelijke aanrader
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Norma Heidt
Zeer grote percelen met stroom, vers en afvalwater. De kleine campingwinkel biedt elke ochtend verse broodjes aan en heeft verder alles wat je nodig hebt. Het restaurant is ook erg goed 👍 en het personeel altijd vriendelijk en behulpzaam.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
4.4
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.9
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.8
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.9
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
3.5
Boodschappen
Eetgelegenheid
Staanplaats | ||
Hoogseizoen | Korting % | Per nacht |
03-07 - 31-08 | -5% |
|
Laagseizoen | Korting % | Per nacht |
06-09 - 01-11 | -15% |
|
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 47,00 EUR |
Stel | vanaf 41,00 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 39,50 EUR |
Stel | vanaf 34,00 EUR |
Extra's | |
Toeristenbelasting | Inclusief |
Wifi | Inclusief |
Douchekosten | Inclusief |
Afvalstoffenheffing | Inclusief |
Stroom | Niet inbegrepen |
Hond | vanaf 3,00 EUR |
Vooruitbetaling verplicht
Campingplatz Auf dem Simpel in Soltau ligt in een mooi dennenbos en vlak bij Heidepark, een groot pretpark. Natuurgebied de Hohe Heide ligt ook niet ver en is een leuke bestemming voor lange wandelingen. Kampeerders verblijven op een staanplaats met verharde ondergrond en gescheiden van de buren door een haag. De camping met 130 staanplaatsen ligt vlak bij een aantal mooie fiets- en wandelpaden. 's Nachts is het hier rustig.
In Campingplatz Auf dem Simpel vind je verschillende sportmogelijkheden en spelletjes, zoals een biljarttafel, tafelvoetbal en een veld voor beachvolleybal. Het openluchtzwembad en kleuterbad zorgen voor de nodige waterpret. Je vindt daar ook een smalle strook waar je kunt zonnen. Huur een (elektrische) fiets op de camping en verken de regio op eigen tempo. Voor gezinnen met kleine kinderen zijn er een verschoonruimte en een kinderspeeltuin. Kampeerders maken gebruik van de douches met warm water en andere sanitaire faciliteiten, zoals spoelbakken en toiletten.
Bij Campingplatz Auf dem Simpel is veel te ontdekken, bijvoorbeeld tijdens een begeleide fietstocht. Je kunt er ook zelf op uit trekken met een gehuurde e-bike of te voet, op een van de vele wandel- en fietspaden. Heidepark Soltau ligt op nog geen kilometer afstand en is ideaal voor gezinnen. Soltau zelf is een gezellige stad met veel restaurants en winkels. Je bereikt deze en andere plaatsen met het openbaar vervoer op 500 meter van de camping.
Zijn honden toegestaan op Campingplatz Auf dem Simpel?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Campingplatz Auf dem Simpel?
De prijzen voor Campingplatz Auf dem Simpel kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft Campingplatz Auf dem Simpel sanitair voor minder validen?
Nee, Campingplatz Auf dem Simpel biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Campingplatz Auf dem Simpel?
Heeft Campingplatz Auf dem Simpel een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Campingplatz Auf dem Simpel?
Heeft Campingplatz Auf dem Simpel een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Campingplatz Auf dem Simpel?
Hoeveel staanplaatsen heeft Campingplatz Auf dem Simpel?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Campingplatz Auf dem Simpel?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Campingplatz Auf dem Simpel?
Wanneer is Campingplatz Auf dem Simpel open?
Is er een complete camperservicestation op Campingplatz Auf dem Simpel?