Beschikbare accommodaties (Country Camping Schinderhannes)
...





Of je nu op doorreis bent of op zoek naar een oase van rust, deze camping is wellicht wat je zoekt. Op slechts 3 km van de A61, in de heuvels van de Hunsrück, tussen Rijn en Moezel, ligt dit parkachtige terrein met verschillende velden rond een zwemvijver. Bij veel staanplaatsen is schaduw en zon. Er is een kleine ligweide en een houten vlonder. In de vijver kan ook gevist worden. De Schinderhannesradweg loopt langs het terrein. Diverse leuke dorpjes liggen op fietsafstand. Geen tandemassers.
Vanwege de gunstige ligging aan een rustige groene omgeving is deze camping populair als overnachtingsplek (waaronder 'Easystopp' voor combinaties van voertuigen).
...
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Uitgestrekt, vlak grasland met meerdere terrassen op een zuidhelling, omgeven door bomen, struiken en heggen aan een vijver. Landelijke omgeving.
Twee kleine ligweides, een met zwemsteiger.
Campingplatz 1
56291 Hausbay
Rheinland-Pfalz
Duitsland
Breedtegraad 50° 6' 17" N (50.10495)
Lengtegraad 7° 34' 2" E (7.5675)
Nog 3 km de bewegwijzering volgen. Laatste stuk over slecht asfaltweg.
Algemene toestand van de camping
10Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
10staanplaats of accommodatie
10Prijs-kwaliteitverhouding
10Winkelvoorzieningen op de camping
8.8Catering
7.5Vriendelijkheid van het personeel
10Wifi / internet kwaliteit
6.3Bereik mobiel netwerk
5Rust-score
7.5Erg goed8
Anoniem
Caravan
Paar
juli 2025
Idyllisch gelegen, uitgestrekte camping met een klein ven waar je je plek vrij kunt kiezen. Rustige, natuurlijke omgeving; nieuwe, mooie sanitaire voorzieningen. Privé gerund kioskje met een zorgzame, hondvriendelijke aanpak die over de hele camping uitstraalt.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Gabi
Caravan
Groep
mei 2025
De camping ligt ingebed in de prachtige omgeving van de Hunsrück. Je hebt vrije keuze van plekken, de plaatsen zijn ruim met grote bomen die in de zomer veel schaduw bieden. Buiten de receptietijden kun je jezelf aanmelden bij een terminal bij de ingang. De sanitaire voorzieningen zijn zeer schoon, over het algemeen is de camping goed onderhouden. In de kiosk vind je veel dingen voor dagelijks gebruik, brood en broodjes, grillgoed, verse eieren, enz.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Aangenaam6
Anoniem
april 2022
Een stukje natuur. Veel groen. Vrije plaatskeuze, bovenste sanitairgebouw mooi gerenoveerd, onderste gebouw nog in verbouwing. Sanitairgebouw schoon zolang er weinig kampeerders zijn. Leuk meertje. De helft van de speeltuin heeft nieuwe speeltoestellen en de andere helft is afgesloten, alles met erg hoog gras. Kleine speeltuin bij het restaurant ok. Speeltuinen waren teotzdem graag gespeeld. Grashopen van het maaien van de staanplaatsen verspreiden "lekkere" buitenlucht. Broodjesservice is aanwezig (bakkersbroodjes met korting). Prima uitgangspunt voor wandelen en fietsen. Zeer slechte mobiele telefoon ontvangst, die we goed vonden. Vervelend was de prijzenslag aan het eind van het verblijf, hoewel we aan het begin werden gewezen op de campingpas, moesten we 30 euro per nacht betalen (2 volwassenen plus een kind onder de 2 jaar). Uiteindelijk betaalden we 26 euro in plaats van de 22,10 euro die in de campinggids stond (geen zin meer in de discussie).
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Hendrik
juli 2021
Prachtig gelegen camping Veel excursiemogelijkheden per fiets of te voet. Receptiepersoneel super vriendelijk en behulpzaam. Schoon sanitair Verhuur mogelijk Altijd blij om terug te komen
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Pipes
juni 2021
We waren hier voor één nacht en hadden genoeg ruimte (of vrije keuze van ruimte). Het sanitair in het receptiegebouw is allemaal nieuw, erg mooi en schoon. Je kunt zien dat de omgeving van de hele camping gerenoveerd wordt. De speeltuin is momenteel gesloten omdat deze ook gerenoveerd wordt. Honden zijn toegestaan. Er zijn echter geen afvalbakken voor hondenpoepzakjes op de camping. Je vraagt je af waar de €4 voor de hond voor is. Het menu van het restaurant is erg "vlees-zwaar" en bevatte 90% schnitzelmenu's. De pasta met tomatensaus die we bestelden was erg onsmakelijk en smaakte als kant-en-klaar. De pasta met tomatensaus die we bestelden was erg onsmakelijk en smaakte naar kant-en-klare saus. Kaas kostte extra. De tomaten-mozarellasalade (= 3 plakjes tomaat met op elk een plakje mozzarella) was ook nogal pover. Kindermenu was ok. Het restaurant kan het menu en de kwaliteit van het eten verbeteren. Maar al met al was het ok voor één avond. De plek krijgt 4 sterren. (Het restaurant zou 2 sterren krijgen).
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Andrea und Robert
mei 2021
Een echt geweldige plek en super vriendelijk personeel. Het beste was meestal dat de campers die maar een of twee nachten blijven aan de voorkant van de plaats stonden op twee grote stukken grond. Omdat de plaats echter niet volgeboekt was, mochten we gewoon een plek zoeken op het terrein en niet alleen wij, maar ook allemaal die tijdens de twee dagen kwamen, hadden vrije keuze van plaats en de ADAC-korting was er ook, in tegenstelling tot andere campings die we bezochten. Het restaurant heeft sinds dit jaar een nieuwe eigenaar met echt uiterst vriendelijk en attent personeel; het eten is super lekker en vers uit de regio. Naast een normaal menu is er ook een zeer uitgebreid ontbijtbuffet. In het restaurant is er ook een kleine winkel met alles wat je nodig hebt en een broodjesservice. De nieuwe eigenaren van de plek doen hun best om de tekortkomingen van de vorige eigenaar aan te pakken; in het gebouw van de receptie zijn de baden en sanitaire voorzieningen gerenoveerd. De oudere sanitaire voorzieningen zijn ondanks hun leeftijd in goede staat en pico bello schoon; ze zullen volgens de eigenaar ook opnieuw worden ingericht. Onze conclusie is, over het algemeen, een echte aanrader. Uitstapjes in de omgeving zijn met de fiets prima mogelijk. Wij waren hier niet voor het laatst.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Heike
april 2017
gemakkelijk te bereiken, goede staanplaatsen,
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Anoniem
juni 2015
Kamperen voor vaste camperaars, voor tenten of voor vakantie
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
4.3
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.2
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
0.6
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
2.9
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
3.0
Boodschappen
Eetgelegenheid
In het zuidwesten van Duitsland, in Hausbay, ligt Country Camping Schinderhannes. Deze terrassencamping ligt aan een meer, in een groene omgeving. Een heerlijke plek om je vakantie door te brengen.Staanplaatsen
Country Camping Schinderhannes is een zeer grote camping. Er zijn wel 300 toeristische staanplaatsen en zo’n 150 vaste staanplaatsen. Je kampeert hier op gras, op ruime staanplaatsen met voldoende beschutting. Op en buiten het terrein kun je ook met je camper staan. Ook zonder eigen tent of camper kun je hier verblijven, de camping verhuurt toercaravans.
Je hoeft niet altijd zelf te koken tijdens je verblijf op deze camping. Het restaurant is een mooi alternatief en je hebt hier ruime keuze uit maaltijden. ’s Ochtends kun je verse broodjes halen.
Op de camping is van alles te doen. Country Camping Schinderhannes ligt aan een meer, dus dat betekent lekker in het gras liggen aan de waterkant met een goed boek. Ben je uitgelezen, dan neem je natuurlijk een duik in het water. Je kunt ook zwemmen in een van de zwembaden. Er is een binnenzwembad en een buitenzwembad. Ook is er een tennisbaan, om je spel scherp te houden tijdens de vakantie, en er is een multifunctioneel sportterrein waar je verschillende sporten kunt doen. Er is voor ieder wat wils op Country Camping Schinderhannes.
In de buurt van de camping is ook veel te beleven. Natuurlijk kun je in dit gebied prachtige wandelingen en fietstochten maken, de camping heeft routes voor je klaarliggen. Daarnaast kun je in de buurt van de camping ook skiën (in de juiste tijd van het jaar natuurlijk), golfen, klimmen en een bezoek brengen aan een dierenpark.
Ga je naar Camping Schinderhannes om te ontsnappen aan de drukte van alledag, dan gaat je dat zeker lukken. Maar misschien ben je ook van plan om enkele uitstapjes te maken. Dan zit je hier in het gebied van de Eiffel, de Moezel en de Rijn ideaal!
Het gebied rond de Moezel staat bekend om zijn rijke aanbod aan kastelen, veelal nog in opvallend goede staat. Bezoek bijvoorbeeld de Ruine Fürstenberg in Oberdiebach of ga naar kasteel Ehrenburg in Brodenbach. Vaak is het mogelijk om in een kasteel een rondleiding te boeken, waarbij je met passie wordt verteld over de historie van het kasteel.
Bij Camping Schinderhannes ligt een meertje waar het heerlijk genieten is met een goed boek. Natuurlijk is het ook mogelijk om hier een verfrissende duik te nemen. Wil je je voeten graag droog houden en toch genieten van het water, dan ga je gewoon met een bootje het water op. Rond het meer bevinden zich mooie wandel- en fietsroutes. De receptie van de camping heeft leuke fiets- en wandelroutes voor je klaarliggen.
Zijn honden toegestaan op Country Camping Schinderhannes?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Country Camping Schinderhannes?
De prijzen voor Country Camping Schinderhannes kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Country Camping Schinderhannes sanitair voor minder validen?
Ja, Country Camping Schinderhannes biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Country Camping Schinderhannes?
Heeft Country Camping Schinderhannes een certificaat?
Ligt Country Camping Schinderhannes aan het meer?
Heeft Country Camping Schinderhannes een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Country Camping Schinderhannes?
Hoeveel staanplaatsen heeft Country Camping Schinderhannes?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Country Camping Schinderhannes?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Country Camping Schinderhannes?
Is er een complete camperservicestation op Country Camping Schinderhannes?