Beschikbare accommodaties (Kalamitsi Beach Camping Village)
...





Vlak, in meerdere velden verdeeld terrein met overwegend aarde als ondergrond, begroeid met populieren. Het aan de landzijde gelegen deel is met oude olijfbomen begroeid. Het terrein is omheind met een muur en omgeven door bos en velden. Weg binnen gehoorsafstand.
...
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Vlak terrein, opgedeeld in verschillende velden, meestal met aarde en populieren. Een deel van de plaats bevindt zich in een oude olijfgaard. Omringd door een muur, tussen bos en velden. Weg op gehoorsafstand.
Kalamitsi
48100 Préveza
Westliches Makedonien - Thessalien - Mittelgriechenland - Epirus - Ionische Inseln
Griekenland
Breedtegraad 38° 58' 25" N (38.97386667)
Lengtegraad 20° 42' 57" E (20.71593333)
Ongeveer 3 km ten noorden van de plaats afslaan vanaf de weg Igoumenítsa - Préveza richting zee, nog ongeveer 0,7 km op soms zeer smalle toegangswegen.
Algemene toestand van de camping
7.5Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
7.5staanplaats of accommodatie
7.5Prijs-kwaliteitverhouding
7.5Winkelvoorzieningen op de camping
2.5Catering
2.5Vriendelijkheid van het personeel
10Wifi / internet kwaliteit
7.5Bereik mobiel netwerk
7.5Rust-score
10Goed7
Wolfgang
Camper
Paar
mei 2024
Heel rustig in het laagseizoen en veel ruimte. Super zwembad, sanitair is schoon en ruim. Het strand ligt op 5 minuten afstand, maar niet aan te raden, ondanks het zand. Aanrader voor een overnachting of voor 2 dagen
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
3
eenmld
9 jaar geleden
We kunnen niet meer dan 1 nacht aanbevelen als tussenstop. We waren 2 gepensioneerde stellen met 2 caravans op een rondreis door Zuidoost-Europa. Helaas moesten we 4 dagen blijven vanwege een defect aan een caravan. Het zwembad is mooi maar vies. Er ligt alleen maar vuil rond het zwembad. De toegang tot het strand is via een onverharde weg met diepe rijsporen. Het strand is niet toegankelijk voor gehandicapten. De wildgroei van de natuur op deze weg maakt het probleem nog groter. Het sanitair is oud, wat niet erg is, maar netheid is iets anders. De toiletcassette moet worden weggegooid in het herentoilet. Er is geen apart afvalbrengstation. De netheid en het onderhoud van de plaats zijn goed voor de plaats. WLAN is bijna onbruikbaar. De toegang tot de camping is smal, zelfs manoeuvreren op de camping vereist uiterste concentratie. De borden zijn zo groot en onhandig geplaatst dat het gemakkelijk is om een caravan te beschadigen in het bovenste gedeelte. Conclusie voor ons: we zullen deze camping voortaan vermijden op onze reizen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
3
uge
12 jaar geleden
Wij waren er op 28.05.2014, het zwembad had nog geen water. De douches waren zo vies alsof niemand ze dit jaar had schoongemaakt. We konden ons niet voorstellen hoe deze plek 4 sterren kreeg en dit jaar al geïnspecteerd was met een keurmerk.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Vooruitbetaling verplicht
Zijn honden toegestaan op Kalamitsi Beach Camping Village?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Kalamitsi Beach Camping Village?
De prijzen voor Kalamitsi Beach Camping Village kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Kalamitsi Beach Camping Village sanitair voor minder validen?
Nee, Kalamitsi Beach Camping Village biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Kalamitsi Beach Camping Village?
Heeft Kalamitsi Beach Camping Village een certificaat?
Heeft Kalamitsi Beach Camping Village een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Kalamitsi Beach Camping Village?
Hoeveel staanplaatsen heeft Kalamitsi Beach Camping Village?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Kalamitsi Beach Camping Village?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Kalamitsi Beach Camping Village?
Is er een complete camperservicestation op Kalamitsi Beach Camping Village?