Beschikbare accommodaties (Vakantiepark De Oude Molen)
...
...

1/2
Honden toegestaan
WiFi
Details en voorzieningen

Honden toegestaan
WiFi
TV
Details en voorzieningen

1/5
Grootte: 50.0 m²
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen

1/4
Grootte: 50.0 m²
4 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen

1/4
Grootte: 32.0 m²
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Kleine, goed onderhouden vakantiepark aan de rand van het dorp, ideaal als uitvalsbasis voor uitstapjes naar Nijmegen en Arnhem. Tuinachtig terrein met weinig hoge bomen, verdeeld in verschillende staanplaatsgebieden door heggen. Fantasierijk vormgegeven kindersanitair.
Wylerbaan 2a
6561 KR Groesbeek
Flevoland - Overijssel - Utrecht - Gelderland
Nederland
Breedtegraad 51° 47' 3" N (51.78437)
Lengtegraad 5° 56' 5" E (5.93487)
Algemene toestand van de camping
8.3Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
8.4staanplaats of accommodatie
8.5Prijs-kwaliteitverhouding
8.4Vriendelijkheid van het personeel
8.8Goed7
Louis C
Staanplaats
Paar
Alles was heel schoon en goede sanitair en fijne hete douche en de campingplaats waren erg ruim Standplaats/Huuraccommodatie: Alles was schoon en nietjes
Fantastisch9
Rinse jan J
Staanplaats
Paar
Het toiletgebouw was magisch als je kleine koters hebt een beleving. Standplaats/Huuraccommodatie: Mooie ruime plek
Fantastisch10
Theo V
Staanplaats
Paar
We vonden het een mooie schone gezeligge camping met fijn zwembad Standplaats/Huuraccommodatie: Gezellig veld met ruime plaats
4
Jennifer K
Staanplaats
Gezellige opbouw van de camping, leuk treintje voor een rondrit in de buurt. Standplaats/Huuraccommodatie: Zie hierboven
Sanitair is heel gedateerd en vies (kitranden nodig aan vervanging toe, stank, vieze voegen). Het werd ook niet goed bijgehouden door de schoonmaakdienst. En er was continu iets op: warm water, toiletpapier, zeep. Op den duur waren er wc's die niet meer doorspoelden. Standplaats/Huuraccommodatie: Zie hierboven
Erg goed8
Ruud V
Staanplaats
Paar
De ligging van de camping is prima, de kampeerplaatsen zijn groot en het sanitair is schoon. Voor kinderen is het fijn toeven met het kinder sanitair en de diverse speel mogelijkheden. Standplaats/Huuraccommodatie: Groot en afgebakend met heggen.
De snackbar mag kwalitatief geupgraded worden en de openingstijden zijn niet altijd even duidelijk. De speeltoestellen zijn aan vernieuwing toe. De camperservice is ongelukkig gesitueerd. Kan er moeilijk bij met een grote camper, indien de omliggende plaatsen bezet zijn. De vaste staanplaatsen geven een rommelige indruk. Standplaats/Huuraccommodatie: De watertappunt is meilijk te breiken, doordat de heggen niet zijn bijgehouden
Erg goed8
Jeanette V
Staanplaats
Paar
Zelf een plekje mogen uitzoeken op veld K Standplaats/Huuraccommodatie: N.v.t.
Toiletgebouw veld K is snel aan verbetering toe, zeker in vergelijking met het gebouw in het midden van de camping. Het was wel schoon. Standplaats/Huuraccommodatie: N.v.t.
Fantastisch10
Gerard J
Staanplaats
Groep
Gezellige camping met goede voorzieningen en prima restaurant Standplaats/Huuraccommodatie: Mooie kampeer plaatsen
Fantastisch10
Gerhardus Bernardus B
Staanplaats
Paar
Mooie plek Standplaats/Huuraccommodatie: Lekker gemakkelijk
Sanitair
2.9
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.1
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
3.3
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.5
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
1.8
Boodschappen
Eetgelegenheid
Staanplaats | ||
Laagseizoen | Korting % | Per nacht |
01-04 - 24-04 | -20% |
|
03-05 - 13-05 | -20% |
|
26-05 - 30-06 | -20% |
|
31-08 - 31-10 | -20% |
|
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 36,80 EUR |
Stel | vanaf 30,30 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 28,00 EUR |
Stel | vanaf 21,50 EUR |
Extra's | |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Wifi | Inclusief |
Douchekosten | Inclusief |
Afvalstoffenheffing | Niet inbegrepen |
Stroom | Inclusief |
Hond | vanaf 3,50 EUR |
Vooruitbetaling verplicht
Vakantiepark De Oude Molen in Groesbeek ligt tussen de bosrijke heuvels en is een kleine, maar gezellige camping die onderdeel uitmaakt van een groter vakantiepark. Op de camping vind je 210 toeristische staanplaatsen, 120 seizoensplaatsen en 47 huuraccommodaties waarvan 3 zonder eigen sanitair. Honden mogen mee naar de camping, maar zijn niet in ieder type accommodatie toegestaan.
Kinderen komen hier niets tekort, en met sanitair in junglethema wordt douchen en naar de wc gaan wel heel erg leuk. Er zijn speeltoestellen in overvloed en het animatieteam bedenkt constant nieuwe dingen om de kinderen mee te vermaken. De volwassen gasten komen helemaal tot rust in de sauna of solarium. Op de camping kun je eten in het restaurant of je eigen maaltijd bereiden in het overdekte kookgedeelte. Tegen vergoeding kun je gebruikmaken van een wasmachine en droger.
Vakantiepark De Oude Molen ligt aan de grens met Duitsland en geeft direct toegang tot een prachtig natuurgebied. Een dagje Duitsland ligt hier ook voor de hand. Groesbeek laat nog veel sporen van de Tweede Wereldoorlog zien, een bezoek aan het Bevrijdingsmuseum is een aanrader voor wie meer over de geschiedenis wil weten.
Zijn honden toegestaan op Vakantiepark De Oude Molen?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping. Er zijn echter enkele beperkingen op aanvraag.
Hoeveel kost een verblijf op Vakantiepark De Oude Molen?
De prijzen voor Vakantiepark De Oude Molen kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft Vakantiepark De Oude Molen sanitair voor minder validen?
Ja, Vakantiepark De Oude Molen biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Vakantiepark De Oude Molen?
Heeft Vakantiepark De Oude Molen een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Vakantiepark De Oude Molen?
Heeft Vakantiepark De Oude Molen een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Vakantiepark De Oude Molen?
Hoeveel staanplaatsen heeft Vakantiepark De Oude Molen?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Vakantiepark De Oude Molen?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Vakantiepark De Oude Molen?
Wanneer is Vakantiepark De Oude Molen open?
Is er een complete camperservicestation op Vakantiepark De Oude Molen?