Camping De Hooghe Heide
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
Het kampeerterrein is vooral geschikt voor gezinnen met kinderen tot 12 jaar en voor senioren. De plaatsen liggen grotendeels langs de randen van de kampeervelden die door heggen en bomen van elkaar zijn gescheiden. Twee velden zijn niet autovrij. Zwemmen kan in het openluchtzwembad of kleuterbad met daaromheen ligstoelen. Op het terrein rijdt een kindertreintje en er zijn bolderkarren en skelters. Tandemassers en campers zwaarder dan 3,5 ton zijn niet toegestaan.
Campingvoorzieningen
Zwembad
Kindvriendelijk
Restaurant
Winkel
Internet
Onderscheidingen & certificaten
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Sfeer
- Rustig op de camping
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 49
- Verkavelde percelen: 49
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 65
- Huuraccommodaties: 21
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 21
- Autovrije staanplaatsen
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Nederlands, Engels, Duits
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 6 ha
- Staanplaatsgrootte: 70 - 100 m²
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Berlicum (op 2.5 km)
- Openbaar vervoer: (op 2.5 km)
- Verbinding: camping dicht bij de snelweg
Sitecode: 55574
Terrein
Grasveld met gedeeltelijk dichte boomgroei. Aan drie zijden grenzend aan bos.
Bijzonderheden op de camping
Apart parkeren van auto's is alleen mogelijk op een deel van de plaats.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Zwemmen & Wellness
- Buitenbad
- Binnenzwembad (op 8.5 km)
- Kleuterbad
Kinderen
- Animatie voor kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
- Waterglijbaan
- Waterspeeltuin
Hondenreglement
- In overleg toegestaan
Sport
- Beachvolleyball
- Fietsverhuur
- Minigolf
- Golfbaan (op 6 km)
Eten, drinken, boodschappen doen
- Kiosk
- Cafe of restaurant
- Snackbar (op 2.5 km)
- Kruidenierswinkel (op 2.5 km)
- Supermarkt (op 2.5 km)
Sanitair
- Douches: 9
- Afwasplaatsen: 4
- Toiletten: 19
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Riool- en drinkwateraansluitingen: 49
- Stopcontacten: 10 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
- Aanschaf gasflessen mogelijk
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
Animatie
- Animatie voor kinderen
- Slechtweervoorziening
Locatie
Adres
Werstkant 17
5258 TC Berlicum
Nordbrabant - Limburg
Nederland
Coördinaten
Breedtegraad 51° 41' 37" N (51.693821)
Lengtegraad 5° 24' 53" E (5.41482)
Kampeerders beoordelingen: Camping De Hooghe Heide
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
1 Beoordelingen
Zeer mooie, rustige plek ondanks veel kinderen
Erg goed8
Anoniem
SuperTop schoon sanitair. Ook verder zeer schone camping. Helaas te weinig schaduw en erg gericht op campers en caravans. Zeer vriendelijk personeel. Kiosk voldoet prima. Top locatie. Restaurant en snackbar niet zo goed. Snackbar (behalve patat) vrij slecht.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Classificatie van de camping
Sanitair
2.9
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.4
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
3.0
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.3
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
1.8
Boodschappen
Eetgelegenheid
Veelgestelde vragen over Camping De Hooghe Heide
Zijn honden toegestaan op Camping De Hooghe Heide?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping. Er zijn echter enkele beperkingen op aanvraag.
Hoeveel kost een verblijf op Camping De Hooghe Heide?
De prijzen voor Camping De Hooghe Heide kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping De Hooghe Heide sanitair voor minder validen?
Nee, Camping De Hooghe Heide biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping De Hooghe Heide?
Heeft Camping De Hooghe Heide een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping De Hooghe Heide?
Heeft Camping De Hooghe Heide een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping De Hooghe Heide?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping De Hooghe Heide?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping De Hooghe Heide?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping De Hooghe Heide?
Is er een complete camperservicestation op Camping De Hooghe Heide?




