Sfeer
- Locatie: fraai gelegen
- Zwembad: op de camping
- Omgevingsgeluiden: 's nachts rustig
Zomerstart aanbieding
Boek nu1/17
(20Recensies)
GoedDe haven met boothuur is het hart van deze camping, met alles van zeilboten tot jachten te huur. Via het Fluessen-meer is de camping verbonden met tal van andere waterwegen.
Openbaar overdekt zwembad. Zeil- en surfschool met flyboarden. Halfpipe. Ligging aan fietsroutenetwerk.
Beschikbare accommodaties (Ardoer Vakantiepark De Kuilart)
...
Vlak terrein langs het meer, verdeeld in grote standplaatsen door boom- en struikrijen. Bij een bungalowdorp.
Ongeveer 50 m lang en 12 m breed zandstrand met groot ligweide dicht bij de haven. Een tweede strandgedeelte in het noordelijke deel van de camping (50 m lang en 25 m breed).
De Kuilart 1
8723 CG Koudum
Friesland - Groningen - Drenthe
Nederland
Breedtegraad 52° 54' 10" N (52.902789)
Lengtegraad 5° 27' 59" E (5.46639)
Afslag aangegeven bij Koudum vanaf de N359 (Lemmer - Bolsward).
Buitengewoon
Helenkaschreef 3 jaar geleden
Zeer mooie camping met mooie plaatsen direct aan het water.
We vroegen om een plek direct aan het water en die kregen we. Het was er prachtig. Je kunt er vissen tegen een kleine vergoeding, mijn kinderen vonden het binnenzwembad en de speeltuinen geweldig. Het eten was erg lekker in het restaurant.
Buitengewoon
Werner schreef 3 jaar geleden
Geweldige camping had een staanplaats met eigen sanitair
Altijd blij om terug te komen, vriendelijke schone faciliteit
Karlschreef 3 jaar geleden
Gezellige vakantie met kinderen. Schoonmaak moet beter werken
Ben er al een paar keer geweest. De dames bij de receptie zijn erg vriendelijk en behulpzaam. Het complex is meestal goed onderhouden. De kinderen vonden het meestal erg leuk. Kritiekpunt: Het was jammer dat de waterglijbanen de hele week buiten werking waren. Het strand aan de achterkant van het te… Meer
Buitengewoon
Beateschreef 3 jaar geleden
Geweldige plek
Erg aardig personeel, schoon sanitair en grote staanplaatsen. Veel plaatsen liggen dicht bij het water. Alles was perfect, we komen graag terug.
Buitengewoon
Tinaschreef 3 jaar geleden
Alles naar wens!
We hadden een mooie staanplaats, met hond, dicht bij het washok. Alles was schoon en netjes, de andere gasten waren vriendelijk en de honden waren braaf of aangelijnd. Geen enkele stress. Het washok was schoon en opgewassen tegen de drukte met Pinksteren. Het terrein rond de camping is zeer goed ond… Meer
Sandischreef 3 jaar geleden
Licht en schaduw
Wij verbleven als stel met hond 1 week op de camping in het laagseizoen. De ligging aan het meer met een jachthaven en strandjes is geweldig. Een bijzonder hoogtepunt voor ons: de uitkijktoren bij het natuurgebied. Uniek! De caravanplaatsen zijn meestal groot genoeg. Zoet water en riolering op de ca… Meer
Kathrin schreef 3 jaar geleden
Mooie site met plaatsen slechts voorwaardelijk aanbevolen
We hebben 1 nacht op de camping doorgebracht, helaas hadden we een staanplaats vlak naast een bouwterrein. We werden om 7 uur 's ochtends gewekt door een minigraafmachine en luide gesprekken, ontbeten met het geluid van een compressor en uitlaatgassen en vertrokken toen met woede in onze maag. Waaro… Meer
Buitengewoon
Anoniemschreef 4 jaar geleden
Geweldige plek
Alles klopte hier. Schoon, goed onderhouden sanitair, grote plaatsen, vriendelijk personeel, goed gesorteerde kleine winkel, mooie fietspaden. En wat voor ons heel belangrijk was, de Corona-regels werden nageleefd.
Sanitair
3.5
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
4.0
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
3.5
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
5.0
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
4.5
Boodschappen
Eetgelegenheid
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 20,75 EUR |
Gezin | vanaf 30,75 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Stel | vanaf 19,00 EUR |
Gezin | vanaf 29,00 EUR |
Extra's | |
Hond | vanaf 5,50 EUR |
Stroom | Inclusief |
Douche | Inclusief |
Wifi | Inclusief |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Afvalstoffenheffing | Niet inbegrepen |
Vooruitbetaling verplicht
Ardoer Vakantiepark De Kuilart in Koudum ligt aan het Friese meer Fluessen. Het is een ideale uitvalsbasis voor liefhebbers van watersport. Je vindt hier 350 toeristische staanplaatsen en 200 seizoensplaatsen. Een aantal plaatsen heeft een eigen aanlegsteiger. Er zijn ook enkele bungalows, stacaravans en villa's die je kunt huren, voorzien van eigen sanitair. Het terrein is autovrij.
Met een meer bij de camping heb je alles binnen handbereik om te zwemmen, pootjebaden of te waterskiën. Kinderen vermaken zich in de speeltuin of doen mee met de verschillende activiteiten die door het animatieteam worden bedacht. Ga stunten op de skatebaan of trap een balletje op het sportveld. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht in de campingwinkel. Als je eens niet zelf wil koken, ben je van harte welkom in het restaurant op het campingterrein.
Ardoer Vakantiepark De Kuilart ligt direct aan een van de bekende Friese meren, de Fluessen. Hier kun je tal van verschillende watersporten beoefenen. Breng een bezoek aan Koudum, of ga naar een van de negen Friese elf steden die hier in de buurt liggen.
Ligt Ardoer Vakantiepark De Kuilart aan het meer?
Ja, Ardoer Vakantiepark De Kuilart ligt direct aan het strand (meer)
Zijn honden toegestaan op Ardoer Vakantiepark De Kuilart?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping. Er zijn echter enkele beperkingen op aanvraag.
Heeft Ardoer Vakantiepark De Kuilart een zwembad?
Ja, Ardoer Vakantiepark De Kuilart heeft een zwembad. Details over het zwembad en andere voorzieningen vind je op deze pagina.
Hoeveel kost een verblijf op Ardoer Vakantiepark De Kuilart?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Ardoer Vakantiepark De Kuilart?
Heeft Ardoer Vakantiepark De Kuilart sanitair voor minder validen?
Is er internet op Ardoer Vakantiepark De Kuilart?
Wanneer is Ardoer Vakantiepark De Kuilart open?
Hoeveel staanplaatsen heeft Ardoer Vakantiepark De Kuilart?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Ardoer Vakantiepark De Kuilart?
Heeft Ardoer Vakantiepark De Kuilart een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Ardoer Vakantiepark De Kuilart?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Ardoer Vakantiepark De Kuilart?
Is er een complete camperservicestation op Ardoer Vakantiepark De Kuilart?