hu Firenze Camping in Town
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
Grote stadscamping met staanplaatsen afgebakend door lage heggen. Door de nog jonge aanplant is er beperkt schaduw op de plaatsen. Het deels openbare zwemcomplex kent drie grote baden en het grote, gezellige terras van het restaurant kijkt uit over de bassins. De (betaalde) bus van camping brengt je in 20 min. naar de overkant van de Arno, in de buurt van het centrum van Florence. Tussen de rivier de Arno en de camping loopt de eerste etappe van de Franciscus van Assisi, een wandelweg naar Rome.
Comfortabele camping op ongeveer 4 km van het historische stadscentrum aan de noordelijke oever van de Arno. Een fietspad langs de rivier leidt rechtstreeks naar de oude stad.
Bijzonderheden
Shuttlebus naar het stadscentrum.
Campingvoorzieningen
Zwembad
Kindvriendelijk
Restaurant
Broodservice
Winkel
Internet
Onderscheidingen, certificaten & kortingen
Staanplaats: 1

1/2
Piazzola Camper
Staanplaats
Honden toegestaan
WiFi
Toegankelijk voor gehandicapten
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Huuraccommodatie: 4

1/5
Tenda Urban Safari
Huuraccommodatie
Grootte: 18.0 m²
1 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/4
Chalet Superior
Huuraccommodatie
Grootte: 35.0 m²
2 Slaapkamer
2 Badkamers
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/7
Bungalow Deluxe
Huuraccommodatie
Grootte: 18.0 m²
1 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/5
Chalet
Huuraccommodatie
Grootte: 35.0 m²
2 Slaapkamer
2 Badkamers
Honden niet toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 132
- Verkavelde percelen: 132
- Huuraccommodaties: 339
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 299
- Huuraccommodaties zonder sanitaire voorzieningen: 40
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Duits, Engels
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 8 ha
- Staanplaatsgrootte: 60 - 100 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 54 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Firenze (op 4 km)
- Openbaar vervoer: (op 700 m)
- Verbinding: camping dicht bij de snelweg
Sitecode: 96615
Terrein
Vlak terrein aan de rand van de stad, omgeven door jonge loofbomen en hagen. De weg is hoorbaar.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
Zwemmen & Wellness
- Buitenbad
- Binnenzwembad (op 1 km)
- Kleuterbad
Kinderen
- Animatie voor kinderen
- Buitenspeeltuin
- Kindersanitair
Sport
- E-bike verhuur
- Fietsverhuur
- Golfbaan (op 4 km)
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Cafe of restaurant
- Kruidenierswinkel (op 800 m)
- Supermarkt
Sanitair
- Kindersanitair
- Mindervaliden sanitair
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 10 - 16 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
- Camperservicestation
Internet
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Animatie
- Animatie voor kinderen
- Animatieprogramma
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Via Generale C. A. dalla Chiesa
50136 Firenze
Toskana
Italië
Coördinaten
Breedtegraad 43° 45' 55" N (43.765545)
Lengtegraad 11° 18' 57" E (11.315852)
Routebeschrijving
Ga verder op SP127, ongeveer 3 km in de richting van Rovezzano. Na de brug over de Arno rechtsaf slaan en de borden 'Area di Sosta' volgen. (nog 750 m).
Kampeerders beoordelingen: hu Firenze Camping in Town
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
Wat kampeerders zeggen
Samengevat door AI
De camping scoort punten met de ideale ligging voor een stedentrip naar Florence. Kampeerders zijn vooral enthousiast over het geweldige zwembad en de eenvoudige busverbinding direct voor de deur. Goed om te weten voor de reis: Wie hiernaartoe gaat, moet rekening houden met vrij krappe staanplaatsen en wat minimaal uitgerust sanitair.
Details
Algemene toestand van de camping
7.5Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
7.3staanplaats of accommodatie
5.7Prijs-kwaliteitverhouding
4.5Winkelvoorzieningen op de camping
8.3Catering
7.3Vriendelijkheid van het personeel
7.7Wifi / internet kwaliteit
5.9Bereik mobiel netwerk
8.1Rust-score
5.5
72 Beoordelingen
Heel duur, voor beperkte prestaties!!!
3
Mario
Camper
Paar
Heel duur, 146 euro voor 2 volwassenen en 1 hond met een camper voor 2 nachten in april!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Geweldige locatie
Goed7
Rabe1610
Camper
Gezin
Een grote camping op een goede locatie. De sanitaire voorzieningen zijn modern, maar helaas zijn er te weinig planken of haken. Voor de camping ligt de bushalte. Met lijn 14 kom je in de stad. Een no-go zijn de overdreven prijzen. Voor 2 volwassenen met een kind voor 3 nachten betaal je 210€. Daarvan meer dan 31€ toeristenbelasting.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Slecht
3
Anoniem
Camper
Paar
Slecht en nogmaals na 2 nachten is de mening niet veranderd, integendeel, gisteren werd gezegd dat Wifi niet werkt, pas morgen weer, en wat is er: niks gaat - geen internetverbinding en zoals we gehoord hebben komt dat vaak voor!!!! Zo'n grote plaats en geen wifi-dekking is beneden peil!! Shuttlebus bestaat niet meer, alleen de openbare bus, en aan de tijden wordt zich niet gehouden!! Nee! We kunnen deze plek niet aanbevelen!!! Geen idee wat de ADAC daarbij denkt.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Niet aan te raden, veel te overpriced
4
Anoniem
Camper
Paar
We dachten dat het een 4 sterren plek was, maar dat was ver van de waarheid! Met de camper konden we alleen dwars staan (langs was de plek te kort), vuile aarde met kiezel als ondergrond, bovendien stonk het waarschijnlijk lag er ergens hondenpoep, 65 euro voor de nacht is een schande, de percelen op de foto zijn groen met gras we voelden ons als op een parkeerplaats, niet aan te raden, de zwembaden hielpen niet.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Geweldige camping aan de rand van Florence
Fantastisch10
Anoniem
Camper
Gezin
Wij waren half augustus 2025 twee nachten met een camper op deze camping. De plek is perfect voor een uitstapje met de bus naar Florence (busstop direct voor de deur) en biedt met een zwembadcomplex met 3 zwembaden ook een mooie verkoeling. De camping is wel vrij groot, maar super georganiseerd, alles is schoon, de sanitaire voorzieningen zijn groot, modern en schoon. We kunnen de camping zeker aanbevelen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Goede locatie, ideaal voor een kort stedentrip
Aangenaam6
Klaus
Camper
Paar
+ Locatie/verbinding per bus of fiets naar het centrum + Bar is modern ingericht - Wastafel voor het toilet is dezelfde als de wastafel om je tanden te poetsen - Rat gezien
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Zeer gunstig gelegen camping; sanitair behoeft verbetering
Erg goed8
Klaus-Stephan
Camper
Paar
De recent herontworpen en gericht op hoge frequentie / doorvoer camping met redelijk krappe plaatsen ligt strategisch gunstig ten opzichte van de oude stad van Florence, die gemakkelijk en snel bereikbaar is met het openbaar vervoer of de fiets. Het boekingsproces en de check-in zijn zeer digitaal en professioneel. Vooraf boeken is ook in het laagseizoen absoluut aan te raden. De camping biedt veel faciliteiten (zwembad, restaurant, ticketshop, wasmachines, in- en afvoer van campers, enz.). Redelijke prijs-kwaliteitverhouding. De sanitaire voorzieningen zijn echter een volledige miscalculatie en onderdimensioneerd voor de capaciteit van de camping. Veel te kleine en te weinige douches, bijna geen handdoekhaken, geen opbergmogelijkheden voor toiletspullen enz., te weinig spoelbakken voor afwas. Waarschijnlijk door een man ontworpen😉.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Typische stadsplaats, dichtbij de stad, maar duur en krap. Gaat wel
5
Camper
Caravan
Paar
Schone sanitaire voorzieningen (met urinoir), enige waskabine met kapotte deur. De douches met melkglaswanden als cabines zijn wennen en hebben slechts één haak om op te hangen, precies in de buurt van de waterstraal. Plekken zijn meestal krap (50-60), de grote zijn voor grote campers en kosten duidelijk meer. Prijzen zijn volgens de receptie dagprijzen! Op de homepage voor 45 euro per nacht aangeboden, daadwerkelijk 50 plus toeristenbelasting berekend - te veel voor de plek. Accepteert geen ADAC of ACSI-kaart. De plek is ideaal gelegen voor een stadsbezoek. Bus stopt direct bij de plek, fietspad begint ook bij de plek. Zwembad niet geprobeerd, was te koud. Winkel is goed uitgerust, maar niet bepaald goedkoop. Restaurant/bar biedt lekkere pizza.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Classificatie van de camping
Sanitair
2.9
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
2.0
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.2
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
1.3
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
5.0
Boodschappen
Eetgelegenheid
Meer informatie over hu Firenze Camping in Town
De camping hu Firenze Camping in Town aan de rand van de stad Florence is een ideaal uitgangspunt om het Toscaanse platteland per fiets of Vespa te verkennen. De camping biedt zijn gasten een geslaagde combinatie van de rust van het platteland met het historische en levendige Florence.
hu Firenze Camping in Town - een oase in Florence
De camping hu Firenze Camping in Town beslaat een groot gebied van acht hectare, met meer dan 260 standplaatsen voor vakantiegangers. De individuele standplaatsen zijn gedeeltelijk gescheiden door heggen of bomen. Elke standplaats heeft de nodige aansluitingen voor campers of caravans. Centraal gelegen zijn de moderne en functioneel uitgeruste sanitaire voorzieningen. s Ochtends kunnen de gasten genieten van de broodjesservice. Huisdieren zijn het hele jaar welkom en bij de receptie wordt Duits gesproken. De camping is een van de nieuwere campings en biedt vakantiegangers WLAN, een goed gesorteerde supermarkt, een zwembad en een restaurant. De nabijheid van het historische centrum van Florence maakt de camping bijzonder aantrekkelijk voor cultuurliefhebbers. U kunt er snel komen met de shuttlebus of met de fiets. De directe ligging aan de rivier de Arno biedt ook de mogelijkheid van een boottocht. De beroemde Chianti-vallei is vanaf de camping gemakkelijk te bereiken. Daar ziet u middeleeuwse kastelen, pittoreske dorpjes en parochiekerkjes. Langs wijngaarden en dichte kastanje- en eikenbossen bereiken ze Siena met zijn karakteristieke Torre del Mangia.
Veelgestelde vragen over hu Firenze Camping in Town
Hoeveel kost een verblijf op hu Firenze Camping in Town?
De prijzen voor hu Firenze Camping in Town kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft hu Firenze Camping in Town sanitair voor minder validen?
Ja, hu Firenze Camping in Town biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op hu Firenze Camping in Town?
Ja, er is WiFi bij de receptie en in het restaurant.
Heeft hu Firenze Camping in Town een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij hu Firenze Camping in Town?
Heeft hu Firenze Camping in Town een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt hu Firenze Camping in Town?
Hoeveel staanplaatsen heeft hu Firenze Camping in Town?
Hoeveel huuraccommodaties biedt hu Firenze Camping in Town?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van hu Firenze Camping in Town?
Is er een complete camperservicestation op hu Firenze Camping in Town?




