Beschikbare accommodaties (Camping La Plage)
...





Net buiten het pittoreske Meyronne, aan de Dordogne gelegen, gemoedelijke camping. De toeristische staanplaatsen liggen in oude notenboomgaard, dus er is schaduw, maar zonnige plaatsen zijn er ook. Een aantal plaatsen liggen aan de Dordogne. Voor waterpret is er een klein strand om te zonnen, te kanoën (beschikbaar op de camping) of te zwemmen. Zwemmen kan ook in het openluchtzwembad, waar voor de kleintjes ook een kleuterbad met regendouche is. Geniet van een hapje of drankje op het terras.
...
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Impasse de la Rivière 50
46200 Meyronne
Occitanie
Frankrijk
Breedtegraad 44° 52' 32" N (44.875813)
Lengtegraad 1° 34' 35" E (1.576574)
Algemene toestand van de camping
9.4Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
9.3staanplaats of accommodatie
9.5Prijs-kwaliteitverhouding
9.6Catering
9.3Vriendelijkheid van het personeel
9.9Bereik mobiel netwerk
10Rust-score
5Fantastisch9
Christophe B
Staanplaats
Paar
september 2025
Het zwembad, de bakkerijservice en de vriendelijkheid van de eigenaren (+ advies voor activiteiten in de regio) Locatie/Huuraccommodatie: De locatie aan de oever van de Dordogne
Locatie/Huuraccommodatie: Het mag niet regenen, want alles wordt snel "modderig".
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Thomas G
Staanplaats
Paar
september 2025
Vriendelijke ontvangst, netheid, eenvoud Locatie/Huuraccommodatie: Perfect
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
Stéphanie L
Staanplaats
Paar
september 2025
prachtig Locatie/Huuraccommodatie: rustige plek en een zeer goede ontvangst
schoenkrabbers plaatsen om de aarde te verwijderen Locatie/Huuraccommodatie: de vakantie gaat te snel voorbij
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Émilie P
Huuraccommodatie
Groep
september 2025
Uitstekend Locatie/Huisvesting: De accommodatie was zeer goed
Niets te verbeteren Locatie/Huisvesting: Niets te zeggen
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Sylvie M
Huuraccommodatie
Paar
september 2025
Zeer goed verblijf Locatie/Huisvesting: Erg goed warm water
Locatie/Huisvesting: Gebrek aan badkamerspullen, tapijt en toiletpapier
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Joanna B
Staanplaats
Paar
september 2025
Zeer vriendelijke ontvangst, de camping heeft een familiale sfeer, alle beschikbare services zijn top, brood en gebak kunnen de dag ervoor besteld worden, snacks zijn zeer goed geserveerd en erg lekker, en de eigenaren zijn vriendelijk en beschikbaar. Echt top en heel goed gelegen. Zeer aangenaam zwembad. Plaats/accommodatie: Ruime plaats
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch10
Nicolas F
Huuraccommodatie
Gezin
september 2025
De vriendelijkheid van het personeel en de familiale sfeer van de camping. 😃 Er ontbreekt niets, geen overbodige luxe. Locatie/Huuraccommodatie: We hebben de ruimte van de lodge gewaardeerd, de atypische kant.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Fantastisch9
Thomas S
Staanplaats
Paar
september 2025
Schoon, direct aan de rivier Plek/Huuraccommodatie: We hebben hier een stop gemaakt tijdens onze reis naar Spanje. Het beviel ons goed, vriendelijke ontvangst, direct aan de rivier. Zorg ervoor dat je de burger eet, heel lekker en goede prijzen. Alles was schoon!!!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Sanitair
2.7
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
2.2
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.3
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
1.5
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
2.0
Boodschappen
Eetgelegenheid
Staanplaats | ||
Laagseizoen | Korting % | Per nacht |
01-05 - 30-06 | -15.0% |
|
01-09 - 30-09 | -15.0% |
|
Hoogseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 31,00 EUR |
Stel | vanaf 23,00 EUR |
Laagseizoen prijs per nacht | |
Gezin | vanaf 24,00 EUR |
Stel | vanaf 16,00 EUR |
Extra's | |
Toeristenbelasting | Niet inbegrepen |
Wifi | Inclusief |
Douchekosten | Inclusief |
Afvalstoffenheffing | Inclusief |
Stroom | Niet inbegrepen |
Hond | vanaf 3,00 EUR |
Direct aan de oever van de Dordogne ligt Camping la Plage in departement Lot in de groene regio Occitanie. De camping ligt in een natuurpark en vlakbij een kiezelstrand. Neem deel aan een van de door de camping georganiseerde excursies of fiets door de prachtige omgeving. De rivier de Dordogne leent zich niet alleen prima voor zwemmen: wat dachten jullie van een avontuurlijke tocht per kajak of rubberboot over het water? Ook op de camping zelf genieten jullie van het verkoelende water in het buitenzwembad en peuterbad.
Op Camping la Plage hoeven jullie je niet te vervelen. In het zwembad worden activiteiten zoals aquagym georganiseerd en de kindvriendelijke camping is voorzien van speeltuin, basketbalveld, tafelvoetbal en volleybalveld. Avontuur liefhebbers gaan op de rivier raften, kajakken of wildwatervaren. Kijk wie het beste kan boogschieten, doe een potje jeu de boules of huur een fiets en verken samen de omgeving. Gedurende het zomerseizoen vermaken de kinderen zich bovendien prima dankzij het animatieteam.
De camping is middelgroot en heeft alle nodige voorzieningen zoals een snackbar, bar en afhaalmogelijkheden. Ook is ’s ochtends vers brood verkrijgbaar voor een goede start van de dag. Op een groot deel van de camping ben je voorzien van internet en ook de hond mag gewoon mee op vakantie. Willen jullie de groene omgeving verkennen, dan is er fietsverhuur op de camping en worden diverse excursies aangeboden. Of bezoek op eigen gelegenheid een van de musea, kastelen of monumenten in de omgeving.
Departement Lot biedt een ruime variatie aan bezienswaardigheden. Voor wie graag kastelen bezoekt tijdens de vakantie in Frankrijk is er onder andere het kasteel Castelnau-Bretenoux met zijn middeleeuwse militaire architectuur. In Assier brengen jullie een bezoek aan de kasteelruïnes met een prachtig bewerkte trap en een kerk die nog geheel intact is. Ook de oude stadjes Figeac en Gourdon zijn een bezoek meer dan waard. De bekende bedevaartsplaats Rocamadour met vogelpark Rocher des Aigles is een veel bezochte plek tijdens het hoogseizoen. Andere mooie dierenparken zijn La Forêt des Singes in Rocamadour, Parc Animalier de Gramat in Gramat en Reptiland in Martel. Kortom: Tijdens je vakantie op Camping la Plage zul je je zeker niet vervelen.
Op camping La Plage in het departement Lot verveel je je geen moment. Het natuurpark vlakbij de camping leent zich uitstekend voor diverse fietstochten. Bovendien staan in deze omgeving prachtige kastelen. Bezoek bijvoorbeeld het Château de Castelnau-Bretenoux met zijn unieke militaire architectuur uit de middeleeuwen.
Vanaf camping La Plage is het niet ver naar het beroemde bedevaartsoord Rocamadour. Het vogelpark Rocher des Aigles in deze stad is een aanrader. Wie nog meer dieren wil bewonderen, gaat naar de prachtige dierenparken La Fôret des Singes, Reptiland of Parc Animalier de Gramat.
Zijn honden toegestaan op Camping La Plage?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Camping La Plage?
De prijzen voor Camping La Plage kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Camping La Plage sanitair voor minder validen?
Ja, Camping La Plage biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping La Plage?
Heeft Camping La Plage een certificaat?
Ligt Camping La Plage aan de rivier?
Heeft Camping La Plage een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping La Plage?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping La Plage?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping La Plage?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping La Plage?
Wanneer is Camping La Plage open?
Is er een complete camperservicestation op Camping La Plage?