Camping Le Capelan
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
De camping, aan de rivier La Jonte, heeft goed onderhouden staanplaatsen met voldoende schaduw. Door de frisse kleuren ziet de entree en snackbar er vriendelijk uit. Vanuit het hooggelegen zwembad heb je een mooi uitzicht. Het zwembad ligt aan de andere kant van de doorgaande weg. Kinderen kunnen spelen aan de rivier waarin ook gezwommen kan worden of waar je zelf heerlijk kunt zonnen op de grasstrandjes. Het animatieprogramma richt zich vooral op outdoor sporten en er is wekelijks disco.
Gezinscamping voor natuurliefhebbers en - dankzij de eigen klimrots en regelmatige cursussen - ook een paradijs voor sportklimmers.
Campingvoorzieningen
Zwembad
Kindvriendelijk
Broodservice
Winkel
Internet
Onderscheidingen & certificaten
Staanplaatsen: 2

1/4
Basisprijs Comfortplaats : auto + tent/caravan of kampeerauto + elektriciteit
Staanplaats
Honden toegestaan
WiFi
Toegankelijk voor gehandicapten
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/4
Standplaats Nature Package : auto + tent/caravan of kampeerauto
Staanplaats
Honden toegestaan
WiFi
Toegankelijk voor gehandicapten
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Huuraccommodatie: 6

1/4
Stacaravan IRM Loggia Bay (2 slaapkamers)
Huuraccommodatie
Grootte: 27.0 m²
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/5
Stacaravan Louisiane Méditerranée (2 slaapkamers)
Huuraccommodatie
Grootte: 27.0 m²
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/8
Stacaravan Louisiane Zen + Flores (3 slaapkamers)
Huuraccommodatie
Grootte: 35.0 m²
3 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/9
Stacaravan 'IRM' Super Mercure (2 slaapkamers)
Huuraccommodatie
Grootte: 25.0 m²
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/4
Stacaravan Louisiane Flores (2 slaapkamers)
Huuraccommodatie
Grootte: 30.0 m²
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken

1/7
Stacaravan 'Louisiane' Oakley-Océane-Pacifique (2 slaapkamers)
Huuraccommodatie
Grootte: 27.0 m²
2 Slaapkamer
1 Badkamers
Honden toegestaan
Details en voorzieningen
Kies je reisperiode om prijzen te vergelijken
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 66
- Verkavelde percelen: 66
- Huuraccommodaties: 44
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 44
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Nederlands, Engels, Duits
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 4,5 ha
- Staanplaatsgrootte: 80 - 100 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 680 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Meyrueis (op 800 m)
- Openbaar vervoer: (op 50 m)
Sitecode: 51651
Terrein
Langgerekt, bijna vlak grasland met loofbomen en struiken tussen de rivier de Jonte en de weg. Zwembad en andere recreatieve voorzieningen deels buiten de camping. Sportvelden via een zelfgemaakte noodbrug aan de andere kant van de rivier.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
- Camping voor vissers
- (Overnachtings)camping voor reizigers met kano/kajak
Zwemmen & Wellness
- Verwarmd buitenzwembad
- Buitenbad
- Kleuterbad
Kinderen
- Animatie voor kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
Hondenreglement
- Hondendouche
Sport
- Beachvolleyball
- Sportactiviteiten
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Cafe of restaurant (op 1 km)
- Snackbar
- Kruidenierswinkel (op 800 m)
Sanitair
- Douches: 14
- Afwasplaatsen: 15
- Privésanitair in sanitairgebouw te huur 3
- Toiletten: 23
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 6 - 10 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Animatie
- Animatie voor kinderen
- Slechtweervoorziening
- Animatieprogramma
Locatie
Adres
Route de Millau
48150 Meyrueis
Occitanie
Frankrijk
Coördinaten
Breedtegraad 44° 11' 9" N (44.18596667)
Lengtegraad 3° 25' 10" E (3.41945)
Routebeschrijving
Aan de D996, aangegeven.
Kampeerders beoordelingen: Camping Le Capelan
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
Wat kampeerders zeggen
Samengevat door AI
De camping scoort met de idyllische ligging direct aan een rivier en heerlijk schaduwrijke, ruime staanplaatsen. Kampeerders waarderen de ontspannen, natuurlijke sfeer, het mooie zwembad en de vriendelijke ontvangst ter plaatse.
Details
Algemene toestand van de camping
9Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
9.1staanplaats of accommodatie
9.4Prijs-kwaliteitverhouding
9.1Catering
8.7Vriendelijkheid van het personeel
9.3
176 Beoordelingen
Over het algemeen een goede camping Geverifieerd
Erg goed8
THIBAUT C
Huuraccommodatie
Gezin
Voordelen
De omgeving, aan de rivier, is zeer schaduwrijk. Je kunt het centrum van de gemeente bereiken via een pad langs de rivier. Het zwembad is hooggelegen, de omgeving is prachtig. Thema-avonden. Heel goed gelegen om verschillende plekken te bezoeken. Locatie/Huisvesting: De vaatwasser is aanwezig, er zijn voldoende stopcontacten. De stacaravan is goed beschaduwd.
Nadelen
De temperatuur van het water in het zwembad is te koud. Locatie/Huisvesting: er ontbreekt wat servies (mok en in het algemeen is het servies zeer minimaal). Het beddengoed, de matras zou vervangen moeten worden.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Niet mijn camping Geverifieerd
Erg goed8
Rene K
Staanplaats
Paar
Voordelen
Het is een rustige camping aan een rivier waar je via 2 punten in kan. Niet bij elke plek kan je de rivier in. Toilet en douches zijn netjes, schoon. Brood kan je verkrijgen op de camping en anders kun je naar heg dorpje waar een bakker zit. Het zijn ruime plekken voorzien van een kraantje en elektra. Het zwembad is leuk, netjes aangelegd. Standplaats/Huuraccommodatie: Nette plaats
Nadelen
Of het helemaal 4 sterren is mag je zelf beoordelen. Wat wij vervelend vonden was het feit dat voor alles wat je buiten de camping wil doen minimaal 30-45 minuten moet rijden.
Rustige camping Geverifieerd
Fantastisch9
Eefje B
Staanplaats
Gezin
Voordelen
Het is een fijne, rustige camping met een heel fijn zwembad en een vriendelijke ontvangst door Vincent. De warme croissantjes zijn een aanrader! Standplaats/Huuraccommodatie: Mooie tentplekken direct aan de Jonte
Verkwikkende Vakantie Geverifieerd
Fantastisch9
Patrice E
Huuraccommodatie
Paar
Voordelen
De camping is erg mooi, heel groen aan de oever van een mooi riviertje. Vincent en zijn team zijn erg vriendelijk en luisterend. Het zwembad is gewoon wauw, na het beklimmen van de 59 treden 😂 hebben we de 10 minuten lopen naar het ook erg mooie dorp gewaardeerd. Twee weken in de natuur in de prachtige Gorges de la Jonte. Locatie/Huisvesting: Een pluspunt voor schaduw.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Een geweldige verblijf Geverifieerd
Fantastisch9
Guilhem L
Huuraccommodatie
Gezin
Voordelen
Mooie locatie van de camping, dicht bij Meyrueis, ideaal zwembad om met de kinderen te ontspannen, een prettige toegang tot de rivier om te genieten van de frisheid van de Jonte. Locatie/Huisvesting: De locatie is top, dicht bij de speeltuinen.
Nadelen
Locatie/Huisvesting: Het gebrek aan airconditioning.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Natuur, zonachtige rivier! Geverifieerd
Fantastisch10
Magali L
Huuraccommodatie
Gezin
Voordelen
De camping ligt ideaal gelegen nabij de rivier. In de schaduw zijn de avonden en ochtenden perfect voor rust. Het zwembad, als in een juwelendoos, is ongelooflijk. Elke avond zijn er discrete animaties, vooral gericht op kinderen. Het personeel is zeer reactief, vriendelijk en geeft advies over alle activiteiten en wandelingen in dit prachtige Cevennes. Het dorp, dat alle charme van een klein zuidelijk dorp heeft, is zeer gemakkelijk te voet bereikbaar. We komen terug!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Super camping Geverifieerd
Fantastisch10
Rémi T
Staanplaats
Gezin
Voordelen
We hebben de locatie geweldig gevonden, zeer goed gelegen, het zwembad en het personeel dat je heel snel op je gemak stelt. Het zijn echt aardige, vriendelijke mensen met bovendien een gevoel voor humor. Wij raden het ten zeerste aan!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Altijd geweldig Geverifieerd
Fantastisch10
Gaëlle G
Staanplaats
Gezin
Voordelen
Zeer vriendelijke eigenaar en personeel, die altijd luisteren. Rustige camping, geweldige zwembad, geen poespas, we komen regelmatig met veel plezier terug! Bedankt Vincent. Locatie/Verblijf: Grote schaduwrijke plek
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Classificatie van de camping
Sanitair
3.1
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
3.5
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.5
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
3.7
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
2.3
Boodschappen
Eetgelegenheid
Meer informatie over Camping Le Capelan
Pal aan de rivier de Jonte ligt camping Kawan Village le Capelan. In de rivier is het heerlijk zwemmen. Zin in een sportieve dag? De camping heeft een eigen klimwand, een basketbalveld en een jeu-de-boulesbaan. De omgeving is rijk aan natuur: het is er fijn wandelen, fietsen en mountainbiken. Bekijk ook de grotten op enkele kilometers afstand.Op deze middelgrote camping zijn bijna 60 toeristische staanplaatsen, waarvan een deel op zand en een deel op gras. De meeste plaatsen liggen aan de rivier. Naast de staanplaatsen biedt de camping mobilhomes te huur aan.
Zwemmen, klimmen en wandelen
Lekker zwemmen doe je in het buitenzwembad met apart kleuterbad. Maar ook in de rivier naast de camping is het water heerlijk. Op de camping zijn een snackbar en een kiosk. Voor de sportieve uurtjes kun je terecht op de klimwand, waar je 400 meter kunt afleggen in diverse parcoursen, op het basketbalveld of de jeu de boulesbaan. De camping organiseert begeleide wandeltochten. ’s Avonds is er in het hoogseizoen een animatieprogramma voor volwassenen.
Grotten bekijken en watersport
In de omgeving is het aangenaam wandelen, fietsen of mountainbiken. Wie zin heeft om de grotten van dichtbij te bekijken hoeft daar niet veel meer dan 2 kilometer voor af te leggen, op 2 kilometer ligt een paardrijcentrum. Op 5 kilometer van de camping bevindt zich een kabelbaan. Op ongeveer 20 kilometer zijn er mogelijkheden om bootjes te huren, te kanoën, te kajakken of te raften. De grotten van Aven-Armand in Dargilan liggen op 20 kilometer van de camping.
Natuurschoon rondom Camping Le Capelan
Sportieve kampeerders gebruiken Camping Le Capelan als startpunt om al wandelend of mountainbikend het nationaal park Cevennen te verkennen. De ongerepte landschappen vol bergstromen, beken en rivieren en de bijzondere flora en fauna zijn niet voor niets uitgeroepen tot Unesco werelderfgoed. In het natuurgebied ligt Gorges du Tarn, een 500 meter diepe ingesneden kloof waar de rivier de Tarn doorheen stroomt. Dit is een prachtig gebied om te kanoën of kajakken, op 30 minuten van de camping. Nog dichterbij ligt de druipsteengrot van L'Aven Armand. In deze bijna 200 meter diepe grot staan ongeveer 400 stalagmieten met allerlei vormen.
Veelgestelde vragen over Camping Le Capelan
Hoeveel kost een verblijf op Camping Le Capelan?
De prijzen voor Camping Le Capelan kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Als je je reisdatums invoert, kun je de prijzen zien. Voer hier je reisgegevens in.
Heeft Camping Le Capelan sanitair voor minder validen?
Nee, Camping Le Capelan biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Camping Le Capelan?
Ja, er is WiFi op alle staanplaatsen.
Heeft Camping Le Capelan een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Camping Le Capelan?
Heeft Camping Le Capelan een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Camping Le Capelan?
Hoeveel staanplaatsen heeft Camping Le Capelan?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Camping Le Capelan?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Camping Le Capelan?
Is er een complete camperservicestation op Camping Le Capelan?




