Camping-Playa Aguadulce

Camping-Playa Aguadulce
Camping-Playa Aguadulce - Spielplatz
Camping-Playa Aguadulce - Fußballplatz
Camping-Playa Aguadulce - Rezeption
Camping-Playa Aguadulce - Restaurant

Camping overzicht

Site planPlattegrond

Camping introductie

De belangrijkste attractie van deze camping, die ook populair is bij langdurige vakantiegangers, is het prachtige lange Atlantische strand.

Overzicht

Beach
Dichtbij het strand
Dog allowed
Honden toegestaan
Kid friendly
Kindvriendelijk
Shopping
Winkel
Internet
Internet

Beschikbare accommodaties (Camping-Playa Aguadulce)

...

...
...

Algemene informatie

Sfeer

  • Fraai gelegen

Accommodaties

  • Toeristische staanplaatsen: 95
  • Verkavelde percelen: 95
  • Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 55
  • Huuraccommodaties: 27
  • Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 27

Verblijf

  • Openingsperiode: het hele jaar geopend

Afmetingen

  • Totale oppervlakte camping: 4 ha
  • Staanplaatsgrootte: 45 - 70 m²
  • Hoogte boven zeeniveau: 2 m

Omgeving

  • Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Rota (op 5 km)
  • Openbaar vervoer: (op 500 m)

Sitecode: 30246

Terrein

Vlak terrein, verdeeld door talrijke hoge heggen met verschillende loofbomen, ook met matten daken. In landelijke omgeving, afhankelijk van de windrichting is het vliegverkeer van een militaire basis hoorbaar.

Toegang tot natuurlijke zwemgelegenheden

Het ongeveer 150 m lange en tot 30 m brede strand wordt gescheiden door een smalle duinstrook met houten loopbrug.

Aanbod & voorzieningen

Target Group

Doelgroepen

  • Camping waar honden welkom zijn
Bath and Wellness

Zwemmen & Wellness

  • Binnenzwembad (op 8 km)
  • Zwemmen in de zee
Children

Kinderen

  • Animatie voor kinderen
  • Babywasruimte
  • Buitenspeeltuin
Dogs

Hondenreglement

  • In overleg toegestaan
Sport

Sport

  • Golfbaan (op 1 km)
  • Sportactiviteiten
Eating - Drinking - Shopping

Eten, drinken, boodschappen doen

  • Cafe of restaurant (op 3 km)
  • Snackbar
  • Kruidenierswinkel
  • Supermarkt (op 3 km)
Sanitary

Sanitair

  • Douches: 39
  • Mindervaliden sanitair
  • Toiletten: 24
  • Wasmachines
Stand

Staanplaats

  • Stopcontacten: 6 - 10 amps
Supply and Disposal

Camperservicestation

  • Legen van afvalwater (grijs water)
  • Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet

Internet

  • WiFi op een deel van het terrein
  • WiFi bij de receptie en in het restaurant
Entertainment

Animatie

  • Animatie voor kinderen
  • Animatieprogramma
Accessibility

Voor mindervaliden

  • Mindervaliden sanitair

Locatie

Adres

Ctra. Rota-Chipiona

11520 Rota

Andalusien

Spanje

Coördinaten

Breedtegraad 36° 40' 15" N (36.67103333)

Lengtegraad 6° 24' 22" W (-6.40621666)

Routebeschrijving

Bij afslag bij rotonde op km 6,5 van de A491 (Rota - Chipiona). Nog ongeveer 1,2 km op smalle weg.

Routeplanner

ANWB Camping Logo
Naar de ANWB routeplanner

Kampeerders beoordelingen: Camping-Playa Aguadulce

Meer over verificatieMeer over verificatie

Authenticiteit van beoordelingen

Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Check" symbool.

Klantbeoordelingen met het "Check" symbool zijn afkomstig van onze partners Ctouvert of iiQ-Check. Deze partners gebruiken persoonlijke evaluatie-enquêtes na het verblijf om er zeker van te zijn dat de recensies afkomstig zijn van consumenten die de door henzelf beoordeelde diensten hebben geboekt.

Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.

Filter op

Sorteren op

1 Beoordelingen

Goede camping direct aan zee

Erg goed8

Anna

september 2019

Op het eerste gezicht ziet de camping er een beetje onaantrekkelijk uit en wordt hij belaagd door vaste kampeerders. Voor ons was dit echter precies onze gelukkige vondst, want in oktober was hier bijna niemand. De camping is rustig en het sanitair is oud, maar schoon en er zijn er vooral genoeg. Er is ook een badkamer voor gehandicapten en een babybadkamer met badje. Het personeel bij de receptie was oké vriendelijk, maar de rest van het personeel was erg vriendelijk. Hier begroet je elkaar met een vriendelijk "Hola". Het strand is op loopafstand, je hebt geen 5 minuten nodig, het ligt direct achter de camping en biedt een zandstrand en de zee zover het oog reikt. Wat we vooral fijn vonden was het geluid van de zee. Het was altijd hoorbaar en zelfs in bed konden we in slaap vallen bij het geluid van de golven en weer wakker worden. Wat wil je nog meer... Minder goed zijn echter de mobiliteitsmogelijkheden (in ieder geval in het laagseizoen). Je kunt vrij goed fietsen, bijv. naar de supermarkt, langs de strandboulevard van Costa Ballena of naar Rota, hoewel je beide routes bij de receptie of door andere kampeerders moet laten uitleggen - en goed moet luisteren, anders rijd je onnodig lange afstanden. Anders rijd je onnodig lange afstanden. Vanaf Rota gaat er een veerboot naar Cádiz, wat erg mooi schijnt te zijn. Helaas ging de tocht niet door vanwege te veel wind. Helaas ging de reis niet door vanwege te veel wind, maar er is een bus als alternatief. In de supermarkt op het plein, die in oktober was, was er van alles wat en als je niet naar de Mercadona, was het binnen handbereik. s Ochtends kon je er ook stokbrood kopen of in het restaurant. Wij hebben niet in het restaurant gegeten. De speeltuin voor de kinderen is niets bijzonders, maar voor ons was het genoeg. Er is ook een voetbalveld en een petanquebaan. We hebben hier een geweldige vakantie gehad en zouden zeker terugkomen. We hebben ook veel mensen ontmoet die, net als wij, maar 2 nachten wilden blijven, maar die het zo leuk vonden dat ze hun verblijf hebben verlengd. Wij bleven hier 12 nachten en zouden graag langer gebleven zijn. De **** is vooral te danken aan het feit dat we ons comfortabel voelden, het schoon was en de zee niet alleen hoorbaar dichtbij was.

Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven

Lees de volledige beoordeling

Prijzen

ANWB Kampeerkaart CKE korting 2026

De korting wordt verleend op de overnachtingsprijs en eventueel bijkomende persoonskosten. De ANWB Kampeerkaart CKE is een betaald aanbod van ANWB B.V. Meer

Staanplaats

Laagseizoen

Korting %

Per nacht

01-01 - 01-06

-20%

Van 30,00 EUR Van 24,00 EUR

01-10 - 31-12

-20%

Van 30,00 EUR Van 24,00 EUR

Indicatie tarieven 2026

Hoogseizoen prijs per nacht

Gezin

vanaf 46,00 EUR

Stel

vanaf 46,00 EUR

Laagseizoen prijs per nacht

Gezin

vanaf 36,00 EUR

Stel

vanaf 30,00 EUR

Extra's

Wifi

Inclusief

Douchekosten

Inclusief

Afvalstoffenheffing

Inclusief

Stroom

Niet inbegrepen

Hond

Inclusief

Betaalinformatie

Betaling

Contante betalingMaestroMastercardVisa

Veelgestelde vragen over Camping-Playa Aguadulce

Zijn honden toegestaan op Camping-Playa Aguadulce?

Ja, honden zijn toegestaan op de camping. Er zijn echter enkele beperkingen op aanvraag.

Hoeveel kost een verblijf op Camping-Playa Aguadulce?

De prijzen voor Camping-Playa Aguadulce kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.

Heeft Camping-Playa Aguadulce sanitair voor minder validen?

Ja, Camping-Playa Aguadulce biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.