Yelloh! Village Le Pré Lombard
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping

De staanplaatsen op deze camping liggen aan rechte straatjes, gescheiden door hoge bomen. Sommige plaatsen liggen direct aan de rivier, andere hebben uitzicht op de bergen. De sportvoorzieningen en de toeristische plaatsen liggen vooraan. Het zwemcomplex beschikt over een kleuterbassin met speeltoestellen, een whirlpool en massage bassin. De omgeving leent zich voor kanovaren, canyoning, raften, parapente en bergwandelen. In de rivier mag worden gevist.
Bijzonderheden
Georganiseerde wandel-, kano-, rafting- en canyoningtochten. Ook paragliden.
Campingvoorzieningen
Zwembad
Kindvriendelijk
Restaurant
Winkel
Internet
Onderscheidingen & certificaten
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 80
- Verkavelde percelen: 80
- Huuraccommodaties: 125
- Huuraccommodaties met sanitaire voorzieningen: 115
- Huuraccommodaties zonder sanitaire voorzieningen: 10
- Autovrije staanplaatsen
Verblijf
- Openingsperiode: 30-04 - 27-09
- Gesproken talen bij receptie: Nederlands, Engels, Frans, Duits, Italiaans, Spaans
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 3,8 ha
- Staanplaatsgrootte: 75 - 100 m²
- Hoogte boven zeeniveau: 470 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Tarascon-sur-Ariège (op 600 m)
- Openbaar vervoer: (op 1 km)
Sitecode: 51540
Terrein
Vlak grasland met dichte loofbomen. Aan de rivier de Ariège. Berglandschap.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
- (Overnachtings)camping voor reizigers met kano/kajak
- Camping voor wintersporters
Zwemmen & Wellness
- Verwarmd buitenzwembad
- Sauna
- Buitenbad
- Binnenzwembad (op 1 km)
- Kleuterbad
- Zwemmen in de rivier (op 500 m)
- Whirlpool
Kinderen
- Animatie voor kinderen
- Babywasruimte
- Buitenspeeltuin
- Waterglijbaan
- Waterspeeltuin
Hondenreglement
- Honden toegestaan
- Hondendouche
Sport
- E-bike verhuur
- Fietsverhuur
- Golfbaan (op 35 km)
- Multisportterrein
- Sportactiviteiten
- Rondleidingen (op 15 km)
- Ponyrijden (op 15 km)
Wintersport
- Loipe (op 30 km)
- Skilift (op 30 km)
- Skibus (op 50 m)
Eten, drinken, boodschappen doen
- Cafe of restaurant
- Snackbar
- Kruidenierswinkel
- Supermarkt (op 400 m)
Sanitair
- Douches: 21
- Afwasplaatsen: 19
- Mindervaliden sanitair
- Toiletten: 19
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 10 amps
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
Internet
- Wifi op alle staanplaatsen
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Animatie
- Animatie voor kinderen
- Slechtweervoorziening
- Animatieprogramma
Voor mindervaliden
- Mindervaliden sanitair
Locatie
Adres
Av. de l'Ayroule
09400 Tarascon-sur-Ariège
Occitanie
Frankrijk
Coördinaten
Breedtegraad 42° 50' 23" N (42.8398)
Lengtegraad 1° 36' 42" E (1.61183333)
Routebeschrijving
Ter plaatse aangegeven.
Kampeerders beoordelingen: Yelloh! Village Le Pré Lombard
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
Details
Algemene toestand van de camping
7.5Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
10staanplaats of accommodatie
7.5Prijs-kwaliteitverhouding
7.5Winkelvoorzieningen op de camping
5Catering
7.5Vriendelijkheid van het personeel
10Wifi / internet kwaliteit
7.5Bereik mobiel netwerk
10Rust-score
10
2 Beoordelingen
Mooie ligging aan de rivier in de natuur met topinfrastructuur
Erg goed8
Johann
Camper
Paar
De ligging is prachtig, midden in de natuur aan de rivier. Goed zwembad en schone sanitaire voorzieningen. Schaduwrijke en gedeeltelijk grote plaatsen, maar de toegang is smal. Vriendelijk personeel, restaurant op de camping en supermarkt op ongeveer 900 m afstand. De camping is goed geschikt voor doorreizigers en als basis voor fietstochten. Gewoonlijke animatie voor degenen die dat leuk vinden.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Erg goed8
bootsmann57
9 jaar geleden
Mooie receptie, prima staanplaatsen. Geen toiletbril!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Classificatie van de camping
Sanitair
2.2
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
2.5
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
3.2
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
1.9
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
2.5
Boodschappen
Eetgelegenheid
Prijzen
Betaalinformatie
Betaling
Vooruitbetaling verplicht
Meer informatie over Yelloh! Village Le Pré Lombard
Vlak boven Andorra, omarmd door de Franse Pyreneeën, ligt aan de rand van het stadje Tarascon-sur-Ariège camping Yelloh! Village Le Pré Lombard. Hier kun je kamperen aan de rivier de Ariège met machtige bergen als decor. Doe mee met de sport- en spelactiviteiten voor jong en oud, of geniet op je gemak van de indrukwekkende omgeving. In totaal biedt Le Pré Lombard meer dan 100 toeristische staanplaatsen. De kampeerplekken zijn in rijen opgesteld en worden omzoomd met hoge bomen die voor de nodige beschutting zorgen. Je kunt ervoor kiezen om je eigen tent of caravan mee te nemen, maar er zijn ook tenten en caravans te huur.
Fietsen en zwemmen
Op Yelloh! Village Le Pré Lombard zullen jong en oud zich geen moment vervelen. Neem een verfrissende duik in het buitenzwembad. De kleintjes kunnen in het water poedelen in het openluchtkleuterbad. Zijn de weersomstandigheden wat minder prettig dan gehoopt? Op 1 kilometer afstand ligt een overdekt zwembad. Fietsverhuur is aanwezig, en via de camping kunnen de gasten met begeleiding kanoën en kajakken in de rivier naast het kampeerterrein. Geen zin om te koken? Laat je verwennen in het restaurant op het terrein.
Neem de skilift en ontdek de Pyreneeën
Yelloh! Village Le Pré Lombard ligt middenin de bergen van de Pyreneeën. In de winter wordt er veel geskied en gelanglauft in de buurt. In de zomer worden de skiliften gebruikt om vakantiegangers naar boven te brengen waar prachtige wandelingen gedaan kunnen worden. Voor de avonturiers zijn er mogelijkheden om te raften en paard te rijden in de buurt. Relaxen en genieten van cultuur kan in het dorpje naast de camping, Tarascon-sur-Ariège (1 kilometer).
Ontdek de Midi-Pyrénées vanaf camping Yelloh! Village Le Pré Lombard
Voor avonturiers is er enorm veel te beleven in de omgeving van camping Yelloh! Village Le Pré Lombard. Ga bijvoorbeeld bergbeklimmen, kanoën, kajakken, raften of parapenten of trek de bergen in voor een lange wandeltocht. Cultuurliefhebbers bewonderen historische bezienswaardigheden in de nabijgelegen vestingstadjes Mazères en Mirepoix. Ook de Grotte de Niaux is een bezoek waard. Ga je in de zomer op vakantie naar camping Yelloh! Village Le Pré Lombard? In het nabijgelegen Tarascon viert men de Franse nationale feestdag 14 juli met vuurwerk en een groot dansfeest, waar iedereen welkom is.
Veelgestelde vragen over Yelloh! Village Le Pré Lombard
Zijn honden toegestaan op Yelloh! Village Le Pré Lombard?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Yelloh! Village Le Pré Lombard?
De prijzen voor Yelloh! Village Le Pré Lombard kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Yelloh! Village Le Pré Lombard sanitair voor minder validen?
Ja, Yelloh! Village Le Pré Lombard biedt naast gewone sanitaire cabines ook sanitair voor minder validen.
Is er internet op Yelloh! Village Le Pré Lombard?
Heeft Yelloh! Village Le Pré Lombard een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Yelloh! Village Le Pré Lombard?
Heeft Yelloh! Village Le Pré Lombard een zwembad?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Yelloh! Village Le Pré Lombard?
Hoeveel staanplaatsen heeft Yelloh! Village Le Pré Lombard?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Yelloh! Village Le Pré Lombard?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Yelloh! Village Le Pré Lombard?
Wanneer is Yelloh! Village Le Pré Lombard open?
Is er een complete camperservicestation op Yelloh! Village Le Pré Lombard?




