Campingpark Halbinsel Raatsch
Camping overzicht





Camping introductie
Over de camping
De camping ligt op een bebost schiereiland in de Neuendorfer See. Het terrein oogt heel groen door talrijke loofbomen. Her en der liggen kleine vijvers. De staanplaatsen liggen deels direct aan het water. In het meer kun je zwemmen, vissen, surfen, zeilen en kanovaren. Op de oever, die grotendeels begroeid is met riet, zijn meerdere zwemstrandjes aangelegd. De omgeving leent zich prima voor fiets- en kanotochten. Het sanitairgebouw is naast de receptie en ligt daardoor niet erg centraal.
Idyllische camping gelegen aan de punt van een schiereiland in de Neuendorfer See met aangrenzend wildpark.
Campingvoorzieningen
Dichtbij het strand
Kindvriendelijk
Restaurant
Broodservice
Internet
Onderscheidingen & certificaten
Helder & duidelijk
Transparante prijzen, geen verborgen kosten
Cijfers spreken voor zich
Meer dan 500.000 geboekte overnachtingen in de afgelopen 12 maanden
Deskundige klantenservice
Persoonlijke ondersteuning bij je boeking
Algemene informatie
Sfeer
- Rustig op de camping
Accommodaties
- Toeristische staanplaatsen: 120
- Verkavelde percelen: 70
- Staanplaatsen voor vaste kampeerders: 150
- Huuraccommodaties: 3
- Huuraccommodaties zonder sanitaire voorzieningen: 3
- Camperstop: beschikbaar
Verblijf
- Gesproken talen bij receptie: Duits, Engels
Afmetingen
- Totale oppervlakte camping: 10 ha
- Hoogte boven zeeniveau: 52 m
Omgeving
- Dichtstbijzijnde dorpscentrum: Märkische Heide (op 2.3 km)
- Openbaar vervoer: (op 2.3 km)
Sitecode: 34785
Terrein
Op de camping is voornamelijk een vlak grasveld met enkele hoge en jonge bomen, naar de oever toe gemengd bos.
Toegang tot natuurlijke zwemgelegenheden
Verschillende zwemlocaties aan de oever, die grotendeels begroeid is met riet.
Aanbod & voorzieningen
Doelgroepen
- Camping met vooral veel voorzieningen voor kinderen tot 12 jaar
- Camping voor watersporters
- (Overnachtings)camping voor reizigers met kano/kajak
Zwemmen & Wellness
- Zwemgelegenheid aan het meer
Kinderen
- Buitenspeeltuin
Hondenreglement
- Honden toegestaan
Sport
- Beachvolleyball
- Trailerhelling
- Steiger met aanlegplaatsen
- Bootverhuur
Eten, drinken, boodschappen doen
- Broodservice
- Cafe of restaurant
- Supermarkt (op 6 km)
- Overdekte kookgelegenheid
Sanitair
- Douches: 12
- Afwasplaatsen: 6
- Toiletten: 24
- Droger
- Wasmachines
Staanplaats
- Stopcontacten: 16 amps
- Camperstop: beschikbaar
Camperservicestation
- Legen van afvalwater (grijs water)
- Stortplaats chemisch toilet (zwart water)
- Aanschaf gasflessen mogelijk
- Camperservicestation
Internet
- WiFi bij de receptie en in het restaurant
Locatie
Adres
Halbinsel Raatsch 1
15913 Märkische Heide
Brandenburg
Duitsland
Coördinaten
Breedtegraad 52° 6' 55" N (52.11551666)
Lengtegraad 13° 55' 40" E (13.92789999)
Routebeschrijving
Ten zuiden van Alt Schadow. Bewegwijzerd.
Kampeerders beoordelingen: Campingpark Halbinsel Raatsch
Meer over verificatie
Authenticiteit van beoordelingen
Er is niet gecontroleerd of een recensie afkomstig is van consumenten die de dienst daadwerkelijk hebben gebruikt of gekocht, tenzij deze is gelabeld met het "Klantbeoordelingen met het "
Recensies op ANWB Camping zijn alleen mogelijk met een bevestigd e-mailadres. Na publicatie controleert ons inhoudsteam de inhoud van elke recensie met betrekking tot onze gebruiksvoorwaarden; er vindt echter geen vergelijking plaats met boekingen die via ons zijn gedaan.
Details
Algemene toestand van de camping
7.5Hygiëne van de sanitaire voorzieningen
7.5staanplaats of accommodatie
6.3Prijs-kwaliteitverhouding
6.3Winkelvoorzieningen op de camping
5Catering
6.9Vriendelijkheid van het personeel
10Wifi / internet kwaliteit
5Bereik mobiel netwerk
6.3Rust-score
8.1
26 Beoordelingen
Prijs en prestatie komen niet overeen
1
Heinz
Caravan
Paar
Wij waren hier tijdens het Hemelvaartweekend en werden gewoon op de plek neergezet. Elke mogelijke vrije plek werd als standplaats gebruikt, van privacy, zoals in de video beweerd, geen spoor. Een groot veld zonder structuur, slechts twee stroomkasten voor elektriciteit, een lange weg om te douchen en naar de toiletten. Grijs water en chemisch toilet heb ik met de auto afgevoerd. Vriendelijk personeel, onvriendelijke baas en 50 euro per nacht, die alleen contant moeten worden betaald, volledig overdreven en komt niet overeen met de prijs-kwaliteitverhouding. Op kantoor twee grote monitoren, maar wifi werd alleen in dit gebouw aangeboden. We kunnen deze plek niet echt aanbevelen en komen hier ook niet terug. Hier wordt elke vierkante meter grond gebruikt om geld te verdienen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Prijs/Kwaliteit Verhouding
1
Heinz
Caravan
Paar
We waren hier tijdens het Hemelvaartweekend en werden gewoon op het plein afgezet. Elke mogelijke vrije plek werd als standplaats gebruikt, van privacy was geen sprake, zoals in de video wordt beweerd. Een grote weide zonder structuur, slechts twee elektra-aansluitingen voor stroom, een lange weg om te douchen en naar de toiletten. Grijs water en chemisch toilet heb ik met de auto afgevoerd. Vriendelijk personeel, onvriendelijke baas en 50 euro per nacht, die uitsluitend contant betaald moeten worden, totaal over de top en niet in verhouding tot de prijs - kwaliteitsverhouding. In het kantoor twee grote monitors, maar wifi werd alleen in dit gebouw aangeboden. We kunnen deze plek echt niet aanbevelen en komen hier ook niet meer terug. Hier wordt elke vierkante meter grond gebruikt om geld te verdienen.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Top Campingplaats
Fantastisch10
Marcell
Camper
Gezin
Geweldige camping en een paradijs voor ongedwongen kampeerders. Reinhart en zijn team staan altijd klaar met advies en hulp. Het restaurant is zeer aan te raden.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Geweldige camping midden in de natuur...
Fantastisch10
Christian & Manuela
Caravan
Paar
Super mooie camping in een prachtige natuurlijke omgeving direct aan het meer. Een leuke pub direct op de camping, met broodjesservice en echt hele leuke vaste kampeerders met wie we vaak in gesprek waren en die super aardig en vriendelijk waren. Zo is het oosten, helemaal ongecompliceerd en open, aardige mensen, en als klap op de vuurpijl echt superaardige campingeigenaren... Reinhard is gewoon een hele aardige vent 👍 Als je op zoek bent naar een camping op het platteland met veel rust en weg van de drukte van alledag, dan is dit de plek voor jou. Relatief korte ritjes naar het centrum van het Spreewald Toerisme diverse wandelroutes en zeer hondvriendelijk alles heel relaxed en ongecompliceerd.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Kort besloten voor de eerste reis
Erg goed8
Herbert
Totaal vriendelijk bij het maken van een reservering op korte termijn, voor lunch of diner, even vriendelijke receptie !!!! Klein restaurant, broodjesservice, sanitair ok, beter kan altijd, voor modernisering moet betaald worden. Ruime plaatsen, muggen duidelijk 🤷♀️🤷♀️😂😂eben direct aan het meer, antimuggenspray niet vergeten. Ik heb twee fietstochten gedaan met de Komot app, 64 km en 54 km, de tweede naar Lübben, een hele mooie tocht.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Prachtig
Fantastisch10
Annett
De ontvangst was hartelijk en totaal ongecompliceerd. De camping is zeer ruim en het meer nodigt uit tot zwemmen en kanoën. Het terrein is schoon en het kleine restaurant serveert heerlijk en betaalbaar eten. We voelden ons hier erg op ons gemak en komen graag terug!
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Prachtig gelegen camping
Fantastisch10
Michael
We mochten onze trektent één nacht op de camping opzetten. Heel aardig personeel. Het sanitair was erg schoon.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Zeer mooie camping midden in het lager gelegen Spreewald
Fantastisch10
Anoniem
De camping is vrij groot. Het is een familiebedrijf en wordt met veel liefde beheerd. We werden heel vriendelijk aan de telefoon begroet en konden zonder problemen reserveren. Toen we aankwamen, konden we zelfs onze wensen met betrekking tot onze staanplaats kenbaar maken. Er zijn verschillende grote plekken waar je vrij kunt staan. Meer dan 25 meter elektriciteitskabel wordt aanbevolen ... De sanitaire voorzieningen zijn erg schoon en netjes. Voor het douchen zijn muntjes nodig.
Deze recensie is automatisch vertaald.Originele beoordeling weergeven
Classificatie van de camping
Sanitair
2.9
Bijzondere voorzieningen
Kwaliteit sanitair
Terrein
2.7
Staanplaatsen
Indruk terrein
Recreatie
1.1
Speel- en sportfaciliteiten
Animatie
Zwemmen
2.1
Zwemmen in natuurwater
Zwembaden
Eten & drinken
2.5
Boodschappen
Eetgelegenheid
Veelgestelde vragen over Campingpark Halbinsel Raatsch
Zijn honden toegestaan op Campingpark Halbinsel Raatsch?
Ja, honden zijn toegestaan op de camping.
Hoeveel kost een verblijf op Campingpark Halbinsel Raatsch?
De prijzen voor Campingpark Halbinsel Raatsch kunnen variëren afhankelijk van het verblijf (bijv. gekozen periode, personen). Lees meer over de prijzen op deze pagina.
Heeft Campingpark Halbinsel Raatsch sanitair voor minder validen?
Nee, Campingpark Halbinsel Raatsch biedt geen sanitair voor minder validen.
Is er internet op Campingpark Halbinsel Raatsch?
Heeft Campingpark Halbinsel Raatsch een certificaat?
In welke talen kun je inchecken bij Campingpark Halbinsel Raatsch?
Ligt Campingpark Halbinsel Raatsch aan het meer?
Welke eet-/winkelmogelijkheden biedt Campingpark Halbinsel Raatsch?
Hoeveel staanplaatsen heeft Campingpark Halbinsel Raatsch?
Hoeveel huuraccommodaties biedt Campingpark Halbinsel Raatsch?
Hoe ver is de dichtstbijzijnde stad of dorp van Campingpark Halbinsel Raatsch?
Is er een complete camperservicestation op Campingpark Halbinsel Raatsch?




